Малко помощ, че вече ме боли глава

spookybs

Новодошъл
Здравейте, от няколко месеца чета и обмислям покупката на ВП. Та след дост четене и проучване на новостите във ВО стигнах до няколко основни опорни точки при избора. Калибър 5.5 (да става и за нещо повече от стрелба по хартиени мишени). ПЦП (пак по същата причина). Точност до към 100 метра (нагоре няма да е зле). Покупка на втора употреба също не ме притеснява (все още вярвам в доброто у хората). Кеша е ограничен но докъм 1500 за пушкало и евентуално бутилка или компресор се надявам да стигнат. Та така, за сега това моля за съвети и евентуални предложения, аз намерих две ПЦП които ми допадат и една пружинна, но да попитам по-знаещите от мен. Благодаря предварително за отделеното от Вас време!
 

LogiBG

Редовен Потребител
Турска пушка евентуално с тунинг и оптика плюс бутилка, ако имаш на близко къде да си я пълниш, ако не компресор(но надхвърляш бюджета). Най-добре уточни какво търсиш като модел за да ти се даде по добър съвет. Класическа визия, булпъп и тн. В обявите във форума излизат big horn, big max и galatian(под 1к) на цени около 1к но има и други модели.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Благодаря за предложенията Ivan888. Аз ми допадна ето това https://m.bazar.bg/obiava-35340830/vazdushna-pushka-walther-mod-1250-dominator-combo-5-5mm. Но ме спира това че обявата не е във форума, от форума ми допадна https://forum.airguns.bg/index.php?threads/Продавам-cometa-lynx-mk2-22-cal-5-5-mm.13503/.
Колега това което ти харесва ,не става за твоите изисквания!
 

spookybs

Новодошъл
Колега това което ти харесва ,не става за твоите изисквания!
Здравей njatanasow, би ли конкретизирал кое от моите изисквания не покриват двете пушки, че да се ориентирам по-лесно в избора си и да се насоча към нещо друго. Благодаря ти!
 

njatanasow

Редовен Потребител
Здравей njatanasow, би ли конкретизирал кое от моите изисквания не покриват двете пушки, че да се ориентирам по-лесно в избора си и да се насоча към нещо друго. Благодаря ти!
Колега,имам Валтер Доминатор 1250 от много години.Добра пушка но до 50 м.От там на горе групата се отваря.С оригиналната цев слъгове не летят добре.Та 100 те метра които гониш ги забрави,а за другите "мишени" само мога да се досещам но нямам мнение!
 

spookybs

Новодошъл
Колега,имам Валтер Доминатор 1250 от много години.Добра пушка но до 50 м.От там на горе групата се отваря.С оригиналната цев слъгове не летят добре.Та 100 те метра които гониш ги забрави,а за другите "мишени" само мога да се досещам но нямам мнение!
Благодаря ти. Значи чуденката остава. А между Доминатора и Кометата коя е по-читава (говорим за групи до 50).
 

njatanasow

Редовен Потребител
Благодаря ти. Значи чуденката остава. А между Доминатора и Кометата коя е по-читава (говорим за групи до 50).
Е аз съм пристрастен,затова препоръчвам Валтера. :cheers:
 
Нагоре