Магазини за въздушно оръжие в гр. Ямбол

Дискусия в 'Магазини за въздушно оръжие.' започната от st_beer, 28 Декември 2008.

1. boceto84

boceto84 Потребител

Публикации:
    315
    от:
    ямбол
    Не знаех за този закон.Според мен няма нужда от него,но както и да е.Това само за оръжието ли важи или и за аксесоарите към него.Много е тъпо така,сега ако искаш пушка ще биеш 300км за да си я вземеш щото няма по близък магазин

ILINF харесва това.
  2. Карлсон

Карлсон Потребител

Публикации:
    422
    от:
    Бургас
    Джентълмени, скоро някой да е ходил до пушка.еу в Ямбол, търся инфо дали и магазина е толкова оскубан като сайта им... ???

3. wess

wess Потребител

Публикации:
    44
    И аз съм доволен от този сайт/магазин. Не съм купувал въздушно оръжие, а само халосни патрони и резервни пълнители, но всичко е точно. Не съм сравнявал цените на другите стоки, но това, което съм поръчвал е най-изгодно при тях.

4. Riddle

Riddle Потребител

Публикации:
    44
    от:
    Пазарджик
    Хайде да съживя темата :) Един голям плюс за онлайн магазина. Поръчах си пушката от тях, защото само те я предлагаха и имаха в наличност (дори и във ВИП я нямат налична). Говорих няколко пъти с различни служители (включително и утпавителя) и отношението беше любезно, отзивчиво и коректно. Пушката пристигна на следващия ден с куриер на адреса ми. След това си говорих с тях за оптики и отново изключително любезни и отзивчиви. Оптиката пристигна вчера, но се оказа, че не става на пушката (много е дълга). Разговарях с тях и ми предложиха да я върна по Спиди, а те да ми преведат парите по банков път. Вчера я изпратих и днес парите са ми в банковата сметка! Специални благодарности към служителката Зоя Николова за отзивчивостта! Горещо препоръчвам магазина!

llcoolj, Karlito/Man, 7842 and 7 others like this.
  5. wan13

wan13 Потребител

Публикации:
    31
    Не съм разглеждал целия сайт на Пушка.еу в Ямбол и не знам колко е богат, но като търсих Балистол го открих при тях. Поръчах с доставка със Спиди до адрес. На другия ден ми се обадиха с молба да потвърдя поръчката. На следващия ден си получих доставката. Цената дори беше малко по-ниска от обявената в сайта. Доволен съм и им пожелавам успешен бизнес.

6. runi.b

runi.b Потребител

Публикации:
    74
    от:
    plovdiv I sofia
    И аз съм доволен от магазина коректни са

7. ivan Smilenov

ivan Smilenov Новодошъл

Публикации:
    4
    Здравейте
    От тях си поръчах Хатсан флаш миналата година. Докараха ми го на работа. Готини и точни са.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена