Купа Балкантрейд 26-27.06.2021г.

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Име и фамилия - Любо Николов
Ник - Ludjev77
Модел пушка -Steyer lg100
Модел оптика - NSD 10-50×60
Модел чашки - Jsb 0.547

Ще нося и на жената пушката .Напълно оборудван и конкурентен Щаер.Тя няма да стреля.Ако има някой мераклия да пробва дисциплината Фийлд Таргет да копира долния текст ,да допълни име и ник и да заповяда.
Веднъж в историята това знаково състезание "Купа Балкантрейд" става на 11 години:)

Име и фамилия -.....................
Ник -..........................................
Модел пушка - Steyr lg110
Модел оптика - NSD 10-50x60
Модел чашки - JSB Exact 0.547
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
С риск да ви разочаровам, но направих справка в арихива на форума и първото издание на купата е 11.05.2011 година. От тогава е провеждано всяка година без прекъсване благодарение на вашето участие приятели.. Мога да се похваля, че съм участвал на всички издания на купата:D:D:D. Тоест ще проведем 11-та купа тази година. Нека това е силен мотив да го посетите. :winner::rambo::winner:
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
С риск да ви разочаровам, но направих справка в арихива на форума и първото издание на купата е 11.05.2011 година. От тогава е провеждано всяка година без прекъсване благодарение на вашето участие приятели.. Мога да се похваля, че съм участвал на всички издания на купата:D:D:D. Тоест ще проведем 11-та купа тази година. Нека това е силен мотив да го посетите. :winner::rambo::winner:
А като сте пропуснали миналата година да почерпите за юбилея (10 години)....тази също можете:p:p:cheers:
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Екстра.Доверяваме се на счертоводителя на мускетарската група:).Нека е 11то издание.
Но това не значи ,че няма да е единственото 11то издание в историята:cheers:
 

tvt1968

Редовен Потребител
Колеги, и аз ще дойда.... ама надявам се да стрелям на следващото състезание... надявам се вече с моя пушка и оптика.... Лошото е, че мога да дойда само за един ден / събота/, но обстоятелствата го налагат... В Русе се убедих, че с пушките сте перфектни, надявах се сега да се убедя, че и на маса сте както с пушките, но.... другият път... Живи и здрави да сме и това ще стане...
 
Нагоре