Кой каква музика харесва?

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
DANNY написа:
ilko_dim написа:
Най-техничния китарист :bravo:

Чак пък най-.....
Можеби един от тия дето са Най-...... :)

И аз това се чудя ??? ??? ???

Това е първото негово, на което попаднах.

Слеш

А ако говорим за виртуоз, то за мен съмнение няма кой е?

той е!

А тук "Той" свири съвсем лежерно
 

DANNY

Редовен Потребител

Loki

Потребител
Малко е трудно да се каже кой точно е най- добрият китарист, защото най-добрите се изявяват в различни жанрове- Ерик Клептън- блус и рок, Джон Маклафлин- джаз, Пако де Лусия- фламенко и тн... но в по-твърдия рок определено Стив Вай е върха на елхата от виртуозни китаристи- той стигна по-далеч и в техническо и в музикално отношение, което го признава и самият Сатриани- учителят на Вай.. Този човек (според мен извънземен!) може да "изсвири" всичко- той буквално говори с китарата си!! Въпреки това предпочитам да слушам албумите на Сатриани- по-лесно влизат у душата.. ;) ;)

(нямам звук на шибания комп да подбера и аз нещо за слушане :wall: :pardon:)
 

ilko_dim

Потребител
Дани ,няма такава група- G3 Това си е проект та Сатриани и свири с изявени китаристи като Малмстийн, Анди Тимонс, Джо Петручи и др. Но както и Локи каза : той Вай е на друго ниво . Това може да го каже и всеки , който малко или много се е занимавал с китара!
А докторе, преди 2 страници пуснах същото парче :metal:
 

DANNY

Редовен Потребител
ilko_dim написа:
Дани ,няма такава група- G3 Това си е проект та Сатриани и свири с изявени китаристи като Малмстийн, Анди Тимонс, Джо Петручи и др. Но както и Локи каза : той Вай е на друго ниво . Това може да го каже и всеки , който малко или много се е занимавал с китара!
А докторе, преди 2 страници пуснах същото парче :metal:

Сатриани го следя от както се е появил на сцената. :) всъщност една година по-късно, когато влязах в казармата ми отвориха очите :stickfight:
Имам му всичките албуми. :worship:
Много добре знам че G3 не е постояна група а е проект в които са гостували както най-добрите му ученици така и най-добрите гост музиканти :)
Нарекох го "група" за по-лесно възприятие в сравнение с "творчески проект" ;)
 
Нагоре