КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 09-10.06.2018 г.

pellet

Редовен Потребител
Няма да падат далечните мишени, дори при попадение в убойната зона.
70% от мишените са далечни ;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Към днешна дата предварително записалите се участници са 30 човека. Което е доста радващо за ФТ в страната.
От тях две пружини пушки и вероятно още два броя пружинки от страна на сем. Атанасови, което е още по-радващо, защото се увеличават участниците в този клас и идват нови хора.
Както казах хората с пружинки са с "предимство". :):D:D:)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Павка, сложи списък със записаните дотук...
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги, снощи в 21.00 часа завърши предварителното записване за участие в купа "Балкантрейд". Ако някой други жела да участва записването ще е на място в деня на мероприятието.
За първият състезателен ден има 35 човека, за вторият ден 36 човека.
От записалите се има двама участника с пружини пушки и двама за сега не се знае с какви пушки и какви оптики ще участват.
В списъка е посочен и стартовият коридор на всяка двойка.
Прилагам списък в екселски вариант. Ако може някой да го направи на снимка и да качи.
Благодаря предварително.
 

Attachments

  • състезателни двойки.xls
    27.5 KB · Прегледи: 48

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Статистиката за състезанието е следната. От 35 известни комплект /пушка, оптика и чашки/ се получи това:
1. Пушки
- AirArms - 14 бр. - 40%
- Steyr - 5 бр. -14%
- Anshutz - 4 бр. - 11%
- Hammerli - 3 бр. - 9%
- CZ 200S - 2 бр. - 6 %
- други - 7 бр. - 20 %

2. Оптики
- NSD 10-50х60 - 17 бр. - 49%
- Sightron 10-50х60 - 5 бр. - 14%
- Falkon T50B FT - 4 бр. - 11%
- Hawke Sidewinder 8-32x56 - 2 бр. - 6%
- други - 7бр. - 20 %

3. Чашки - 100% JSB
 

bleu81

Редовен Потребител
Добра ви вечер,

Някой ще пусне ли координати на сборното място, че от описанието не ни стана ясно къде точно се намира.
Идвам от Троян, след ливадето минавам табелата орешак. на около 150м в ляво има петрол и след него в ляво в разклона за Априлци. В дясно има един глух път, който свършва по мои спомени при един бетонов възел. Покрай оградата на бетоновия възел тръгва пътека която извежда в Троян. Там ли е трасето, че съм минавал от там много пъти но не съм виждал пречиствателна станция - може и да не съм я забелязал.

Поздрави
 
Нагоре