КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 09-10.05.2015 г.

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
67223b21cf480c03f032ad50d49aeccd.jpg
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Прибрах се, както винаги всичко бе на ниво и имаше време за всичко - стрелби, мохабети, че и мотане .....абе доволни във всяко едно отношение (като изключа резултатите си де :D ).
Как ми се ще поне 2-пъти годишно да има подобни мероприятия :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз съм като пречистен. Винаги много ме зареждат срещите с приятели. Даже след толкова години вече ви чувствам по-скоро като семейство. Благодаря на всички които помогнаха всичко това да се случи ! :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Адмирации към Павлов и Самурай!!! За пореден път отлично оргаганизирано мероприятие с порядъчно количество ветрец и дъжд. Една милимунда и три купи щяха да са Мускетарски...
[emoji12]
п.п.
В прострелъчната зона хартиса един съчмоуловител. При мен е.
Собственика да ми пише на ЛС.
 
Последна промяна:

ivofox

Редовен Потребител
Прибрахме се ,състезанието и труда положен от организаторите беше уникално.Браво
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Чета и сълзи текат,че пропуснах най-хубавото състезание. Поздравления за организаторите, както винаги съм сигурен,че всичко е било на ТОП ниво.
Поздравления Оги и Павка. Да сме живи и здрави да се виждаме всяка година на това прекрасно състезание.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Всичко беше...
6+
То моабет, то смях, то ветер, то трасе, то стрелба, абе неам думи... ;)

Честито на победителите :bravo:и адмирации към организаторите.
До нови срещи.
:cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers:
 
Последна промяна:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
И аз се прибрах по живо по здраво.Този път си изкарах още по хубаво и приятно сред приятели и се забавлявах доста вечерта покрай историите които чух ;) Лично аз съм много доволен от резултата който постигнах,знам че не е много но все пак аз съм доволен като се има предвид стажа който имам.:)
Благодарности и на Павката и Оги и на всеки един който допринесе за това да има толкова много усмивки тези два дена.:cheers:
До нови срещи приятели :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги извинявам се, но класирането и резултатите утре.
Днес се чувствам доста изморен и да не сбъркам нещо при нанасянето на попаденията
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Ами имаш ли някаква регистрация в гоогле?Gmail? предполагам,че ако си логнат трябва да ти ги отвори,ако не драсни 1 скайп на ЛС да ти ги пратя.
 

aandreev

Потребител
Супер беше!
Благодаря!
Извинявам се само , че не останах за събиране на трасето, но трябваше да освободим стаята с жената и детето ;)
Адмирации и за победителите!!!
 

didarai

Редовен Потребител
Благодаря на Павката и Оги за уникалното състезание и преживяване което ни подаряват за поредна година!
До нови срещи! :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Мен и не логнат ми ги отваря.. Ванка, рестартирай Пи Си-то или си обнови браузъра. Трябва да ти ги отваря.

Владо, поздравления ! Хубави снимки !
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Традиционните благодарности и признателност към организаторите!
Първото състезание по ФТ, на което присъствам и не е имало прекъсване поради какъвто и да е проблем с мишените (поне аз не чух за такова през двата дни)!
Беше ми особено приятно да видя толкова много хора, след като дълго време бях изпаднал в своего рода летаргия.
Благодаря, Павка! Благодаря, Оги!

Честито на победителите за отличните резултати при тези вече обичайни метеорологични условия, с които ни "гощават" организаторите неминуемо през последната петилетка.
 

Dominus

Редовен Потребител
Страхотно състезание. Благодарности на организаторите за приятното изкарване.
Винаги идвам с нетърпение на това мероприятие. :cheers::cheers::cheers::cheers::cheers:
 
Нагоре