КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 09-10.05.2015 г.

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
:bravo:Оги.
E, ще се "отбележим" и на голямата Берта, аз ще се пробвам дори и прав от ръка.
:cheers:

Долу в ляво е по-малката и сестра. Сменят се за 2 минути. Ако разбирам правилно намека ще взема и една още по-малка. Няма да ги сменям а ще видя първо вятъра който сме поръчали дали ще свърши хубавата работа...
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги да ви информирам, че приключи срока за предварителното записване за участие в купа "Балкантрейд". Благодаря на всички проявили разбиране и са се записали за участие в срок. Това много улеснява организаторите на мероприятието. Още един път благодаря.
Записаните участници са 26 човека, 19 в клас "Международен" и 7 човека в клас "До 45 джаула"
Заявки за записване вече няма да приемам, защо мисля, че няма да е етично към колегите записали се в срок.
Записване вече само на самото състезание.
Публикувам състезателните двойки. Промени могат да настъпят само, ако даден участник не се яви, не присъства на брифинга за деня на състезанието или някой не премине успешно хронотеста.
Да сме живи и здрави да се видим на троянски терен.
:cheers:
 

Attachments

  • състезателни двойки.xls
    19.5 KB · Прегледи: 61

оги-пз

Редовен Потребител
Гледам има нужда от маса ще взема моята и реста и ушите ще взема.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Аааааа даже утре ще взема да и пусна малко ток и на резервната батерия да няма цвъц на полето.:cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Преди малко се прибрахме с Павката мокри и кални но доволни. От 08:30 сутринта до 21:00 на поляната... Мишените са наредени а утре остават довършителни работи. Момчета, молете се да няма много вятър :) Трасето е една идея по-трудно от миналата година заради намаления брой на мишени с умалители, което наложи издърпването на някой от позициите на по-голяма дистанция... ;)
 

andi

Редовен Потребител
Шапка ви свалям . Двама човека вършите работа за 5тима :bravo::bravo::bravo:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Сега е момента да се извиня че няма да мога да дойда утре да помогна и аз с нещичко по трасето но за съжаление така се стекоха обстоятелствата:( Но пък затова събота ще дойдем по навреме малко в понамален състав но така става понякога.
Иначе за вятъра мога да кажа само -- КО'Т ТАКОА :cheers:

Лека вечер и до скоро :cheers::cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
След малко тръгвам,аз Злати и Огнян-оги-пз ще сме от петък на рубежа.:rambo::cheers:
 

Termina4

Потребител
Метанстанции в Троян
  • на входа, по пътя от Ловеч, ул. В. Левски 481. Тел.: +359 882 421 894
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Последни тестове и изглаждане на трасето от организатора
 

Attachments

  • 08052015261.jpg
    08052015261.jpg
    180.1 KB · Прегледи: 92
  • 08052015263.jpg
    08052015263.jpg
    289.7 KB · Прегледи: 85
  • 08052015264.jpg
    08052015264.jpg
    298 KB · Прегледи: 85
Нагоре