Избор на пцп

ivuchev

Новодошъл
bully long ще бъде на 80 % но после на пролет де ще му се сменя бутилката с по голяма ,че само тя била 300 лв. И за компресор кйм 400 , абе Скъпо било товя хоби :)
 
Последна промяна:

shaman

Редовен Потребител
Стани рибар, там да видиш какви сергии разнасят. Вече с бусове ходят, че не могот си събра такъмите иначе :)
Зависи от какъв риболов практикуваш :)
Аз ходя с една пръчка, елече и в елечето само няколко кутийки воблери и блесни !
 

shaman

Редовен Потребител
а, не... мерси :)
Там работата е дебела ;)

Преди време ходих с един шаранджия на риболов.. Докато нагласи платформи, пръчки, живарници, захранка и каквото там друго трябва бях наловил една кофа с костури и свърших риболова ;)
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
На младини често правех излети по 20 дена. Та време за наваксване има. Сега доста рядко вече и само по седмица,за съжаление.
 

Христо.

Потребител
bully long ще бъде на 80 % но после на пролет де ще му се сменя бутилката с по голяма ,че само тя била 300 лв. И за компресор кйм 400 , абе Скъпо било товя хоби :)
Здравей , за компресори и бутилки се свържи Laferrari63 той не е като другите "търговци" .Винаги е настреща да ти помонгне и ако трябва ще ти го смени което друг няма да го направи.
 

shaman

Редовен Потребител
Ами.. като прочетох това:

  • High Efficiency: Its motor speed can reach 2800r / min and has an air output of 130L/min, so high efficiency can save you a lot of time.
И спрях да гледам по-нататък !
 

Grozdanoff

Новодошъл
то обороти ако са по-ниски от тези, които са също 1800w никак няма да е лошо, ще рече че буталото е с диаметър ако мощностите наистина са еднакви с туксана.
туксина и др, от този ценови диапазон колко Л/мин са?
 

shaman

Редовен Потребител
Исках да кажа, че това не е възможно...
Повече от 30л/минута едва ли прави.

Двуглавите Туксинг ги дават около 50л/мин

А ако лъжат за това - най-вероятно лъжат и за други неща.

Да не говоря, че аз се набутах с над 4500 лв. за компресор, който прави само 100л/мин !
 

Grozdanoff

Новодошъл
Незнам, според мен и 50л/мин да е дебита, най-важното е компресора да оцелее по-дълго! :D
 

Grozdanoff

Новодошъл
Всеки си има глава на раменете..
Аз лично не бих се доверил на някой, който толкова нагло лъже с характеристиките...
Незнам дали ме разбра, аз ти повярвах за характеристиките. Просто имах предвид, че дебита не ми е приоритет, ако ще 5 часа да работи за 5л бутилка, най-важно ми е колко пълнения на бутилката ще издържи!
Твоят компресор със сигурност има много по-дълъг живот...
 
Нагоре