ИМАМЕ ХАЛЕ

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Желаещи за цър :meat: пър в неделя?
Само киризиме другите групи какво са си спретнали, няма ли мераклии и ние да се "поопушим" малко. Ей тъй, помежду раздумката и стрелбата.
Ехоооооо! Не ви ли се ще репетицийка за Зарезан? Поне с мезета.
 

ХолдОвъ

Потребител
peko написа:
Желаещи за цър :meat: пър в неделя?
Само киризиме другите групи какво са си спретнали, няма ли мераклии и ние да се "поопушим" малко. Ей тъй, помежду раздумката и стрелбата.
Ехоооооо! Не ви ли се ще репетицийка за Зарезан? Поне с мезета.
Аз съм за..Но за друта неделя. Тогава ще съм в БГ...Всичкото месо ще е от мен...Хайде да се съберем,. пак казвам.скарата ще я купя аз..Важното е да се съберем и да се видим
 

5ko

Потребител
Имам идея да намалим преяждането през седмицата и да отваряме място за неделите.Защото на такива неустоими предложения трудно се отказва.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Който е пръв там, да пали огъня и с по-дебелички дърва за жарава!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Напротив Кире, добър повод да го измъкнеш и се домъкнете заедно! На Робо "не сме му виждали очите" от доста време.
 

ХолдОвъ

Потребител
Хаиде да започва записването за другата неделя. Всеки е поканен..Да знам колко мат'рял ще трябва да донеса..А и ще помоля някой да ми препоръча магазин и какво месо да взема. На лични.Краен срок за записване- събота. :rambo: ;)
 

andi

Редовен Потребител
ХолдОвъ написа:
peko написа:
Желаещи за цър :meat: пър в неделя?
Само киризиме другите групи какво са си спретнали, няма ли мераклии и ние да се "поопушим" малко. Ей тъй, помежду раздумката и стрелбата.
Ехоооооо! Не ви ли се ще репетицийка за Зарезан? Поне с мезета.
Аз съм за..Но за друта неделя. Тогава ще съм в БГ...Всичкото месо ще е от мен...Хайде да се съберем,. пак казвам.скарата ще я купя аз..Важното е да се съберем и да се видим

Пиенето от мен : бяло и червено вино и 55гр гроздов елексир .
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Утре ще съм там още към 12.00. Ще нося дървени въглища и скарата. Надявам се да влезнат в употреба :meat:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Маса и чаши също ще взема - дано да има какво да наливаме :cheers:
Чинии вземете!
 

azzaro

Потребител
Някой с идеи за утре!Неделя го дават дъждовно та ако имате време може утре да... :rambo:
 
Нагоре