Европейско първенство по ФТ 14-17 юли 2016 г. Унгария

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
имам един процедурен въпрос, който поне според мен не е маловажен. предстои ми смяна на жителство другия месец тъй като вече официално съм пловдивчанин и ще си сменям документите за самоличност. ако дам данни от старите няма да мога да пътувам с новите. притеснява ме само номера на документа за самоличност. освен да пусна експресна поръчка:wall:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
имам един процедурен въпрос, който поне според мен не е маловажен. предстои ми смяна на жителство другия месец тъй като вече официално съм пловдивчанин и ще си сменям документите за самоличност. ако дам данни от старите няма да мога да пътувам с новите. притеснява ме само номера на документа за самоличност. освен да пусна експресна поръчка:wall:
Експресна поръчка и си ти :).
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Има 25 дни до тогава. Обикновена поръчка ще стане почти сигурно за толкова врмее.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Подготовката тече с пълна пара. Утре ми излиза новата липна карта и изпращам данните. дано не фалирам до първенството :sorry::rambo:IMAG0064.jpg
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Подготовката тече с пълна пара. Утре ми излиза новата липна карта и изпращам данните. дано не фалирам до първенството :sorry::rambo:View attachment 57700
Бреййй, че тя като истинска ФТ пушка бе :p. Много успехи и радости да ти носи пушчицата. Сега остава много тренировки с нея и нещо много важно : нещо да индикира вятъра :).
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Бреййй, че тя като истинска ФТ пушка бе :p. Много успехи и радости да ти носи пушчицата. Сега остава много тренировки с нея и нещо много важно : нещо да индикира вятъра :).
И също да добави нивелир, че още ме е яд мене за последното Софийско състезание :D аз поне си взех остава само да го сложа и наглася като хората :)
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
да да имам и нивелирче и показател и тумблер. само трябва да ги сложа. остава сами хамствр да си изработя и някакъв надулник че много ме дразни как пука като шампанско. :)

тренировките са задължителни. завега на сухо в къщи само поза ама времето ав оправя и ще стрелям
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Аз от тая събота мисля да стартирам кампания по ФТ тренировки. Да се надяваме да понатрупам опит за Еврото.
 

TheStarlingHunter

Редовен Потребител
ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ ОСПЕХ
(съжалявам за спама, не можах да се сдържа)
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Аз не бих пипал там. Имам спомен, че пук...точка, пук точка:)
Раше няма да правя нищо необратимо или повреждащо шрауда. търся кадърен майстор с въображение който да ми изработи нещо като тапа(стрипер) която се нахлузва на шрауда плътно и се фиксира със стопори болтчета посредством полиамидна втулка да не драска шрауда ама май няма такъв. жалко че не разполагам с необходиния инструментариум да си я изработя
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Крайния срок наближава!!!
Получил съм данни само от следните колеги:

vas2308
Dominus
Kid
BAD TORO
oblaka
pavloff

Очаквам от sir John, rashko, scandalo и още някой, ако реши.
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Взех си две якета за европейското. Мисля да ги обличам едно върху друго. Сигурно ще съм доста стабиларка [emoji1]
976a625debc2f3a796a114b4a2bd020d.jpg
93734cb33a5997d2a064f3315eb036c8.jpg
 
Нагоре