Европейско първенство по ФТ 14-17 юли 2016 г. Унгария

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Айде и аз ще се запиша със сигурност че ще присъствам като състезател.Павка ако трябва да се плаща нещо предварително кажи.
Само да кажа че мисля да ходя с кола до там така че имам 2 свободни места в колата ако някой се чуди с какво да ходи може да си правим компания.За сега ще съм сам така че може да правим и партия са стая.Радвам се че ми се отдава възможност и ще посетя подобно мероприятие.Надявам се да се съберем голяма група и да си изкараме добре.

Иначе за резервацията имената ми са Милко Динков Петков.Ако трябва още информация казвай.:cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Резервирах и последните 2 двойки, така че имаме на разположение 12 места. Като уточним бройката ще освободя незаетите.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Rumen Gergushki
Аз ще проверя дали Надя няма да иска да се разходи та ще пиша допълнително.
Колко км са до там?
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Ооооо па аз мога си ходя с колелото :).
Момчета стягайте се. От 1 януари почвам тренировки.
Стягайте гъзагите и да поцепваме.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Аз имам бая ма питай колко са ми настроени :). 1 на пушката и 1 друг :). и 3 в бокса май или 2 не помня вече.
Търся си струг и ще направя още 10-тина да има :).
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Да си кажа честно и на мен ми се присъства поне като зрител. Ще премисля тязи вечер и ако някой ме иска за съквартирант ще взема да се разходя да ви подкрепям
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Бай Иван (ininia) прояви също желание да дойде с нас, като подкрепа.
Павката да каже, кога е последния срок за плащане!
 

Dominus

Редовен Потребител
2015-12-09_181726.jpg Плащането е на място. Резервацията може да се отмени няколко дни преди датата, но нека това не дава основание за / ще дойда, няма да дойда/ и т.н.
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Колко км са до там?
Аз мисля да си джасам през Румъния. Не защото ми е по-удобно, а защото не ми се пресича Сърбия с пушка. С румънците вярвам ще се разберем много по-лесно. Предпочитам да пресичам европейски граници. Както и да го погледне човек са си 12ч път с повечко почивки и разпускане.
 

Attachments

  • 2015-12-09_194507.jpg
    2015-12-09_194507.jpg
    368.7 KB · Прегледи: 27

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Среща правите на Дробета и от там в колона....
Много е далече като дати, но при желание и по-късно ще се намерят варианти и за кибиците.
Хвърляш жената и децата да се шляят два-три дни из Буда и Уй-пещ , а с нац. флаг в ръка викаш за нашите 100-на км по-насам. Например.
 

Dominus

Редовен Потребител
Тъй де. На Турну северин.
За датите какво да ти кажа? 2015 в началото се записахме за wftc 2015 и си викам - много далеко. Кога ще дойде? Докато се усетя и вече се приговяхме, а като се върнахме, годината взе че свърши.
 

Dominus

Редовен Потребител
Аз даже и тениска имам готова :D
Сега и спонсора ако изтърскам ще е върхът, ама той е като костенурка:D:D:D - вълна не дава изобщо
12339353_1535037280154826_6381429339812966332_o.jpg
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Ще е готино да си имаме фланелки. Ще се опитам да изтупам шефа за някой лев:cheers:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Аз мисля да си джасам през Румъния. Не защото ми е по-удобно, а защото не ми се пресича Сърбия с пушка. С румънците вярвам ще се разберем много по-лесно. Предпочитам да пресичам европейски граници. Както и да го погледне човек са си 12ч път с повечко почивки и разпускане.
А защо чак през арад . Аз цепа през мако хем е по пряко хем няма камиони няма дяволи :)
 
Нагоре