Добричка група

Алекс

Потребител
Милене, доста ми падна налягането и се нуждая.В неделя идвам с теб.Ти само ми чукни за час и място.
 

milen milkov

Редовен Потребител
Колеги ако някой чуе за продаваща се ;) Комета Компакт Стар да обади пък аз ще се отплатя както му е редно :meat: :cheers: ;)
 

milen milkov

Редовен Потребител
Що ми се струва че в нашата група има наченки на хамериканска рокерска групировка ??? ;) :p Не разбирам много от мотори ама тоя ми замяза на Харли ;) :cheers: :clap: Браво колега кефа при теб е на макс :cheers:
 

staif

Редовен Потребител
milen milkov написа:
Що ми се струва че в нашата група има наченки на хамериканска рокерска групировка ??? ;) :p Не разбирам много от мотори ама тоя ми замяза на Харли ;) :cheers: :clap: Браво колега кефа при теб е на макс :cheers:

Ако става дума за мен ;) влечението ми към моторите ми е от 85г. така че не е наченка :no: ..Бях по-прекъснал малко след една катастрофица :) но не успях да устоя и пак си взех "конче"..ДА наистина кефа е на макс :yahoo: Жалко само за две неща-че свършва лятото и че ми отидоха париците отделени за ПЦП-то :)..
Като се саберем ще почерпя за новата придобивка макар и да не е от тоя бранш в хобито :cheers:
 

Иван Димов

Потребител
staif написа:
milen milkov написа:
Що ми се струва че в нашата група има наченки на хамериканска рокерска групировка ??? ;) :p Не разбирам много от мотори ама тоя ми замяза на Харли ;) :cheers: :clap: Браво колега кефа при теб е на макс :cheers:

Ако става дума за мен ;) влечението ми към моторите ми е от 85г. така че не е наченка :no: ..Бях по-прекъснал малко след една катастрофица :) но не успях да устоя и пак си взех "конче"..ДА наистина кефа е на макс :yahoo: Жалко само за две неща-че свършва лятото и че ми отидоха париците отделени за ПЦП-то :)..
Като се саберем ще почерпя за новата придобивка макар и да не е от тоя бранш в хобито :cheers:

А честито и от мен. :cheers:
И да внимаваш,че тия "кончета" ,са по-опасни и от старите пожарникарски бутилки... :no: Да пази господ. :-[
 

staif

Редовен Потребител
Мерси :cheers: ще внимавам :yes:
Ванка ,междуругото чувам че бая намалели попчетата по нашето черноморие ;) :p..оставете ги малко да се поразвадят ;)
 

Иван Димов

Потребител
Абе то,че ще се броим,ще се броим. ??? Ама ,я да вземем направо да се срещнем. ;)
Малее...,на моята,какъв спусък съм и барнал...,перушинка :-* ще я разцелувам. ;)
Хайде утре към 10.00 ,среща при Светльо на халето.Като за първа есенна среща,да вземем някоя умрела кокошка? ;) И Ачооо,да не ходиш по-рано и да ми бастисваш мишенките,ония пъстрите... :no: ;)
Айде до утре. :rambo: :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Честит рожден ден Иван Димов.
Да си жив и здрав и много късмет.
:cheers:
 

staif

Редовен Потребител
Съжелявам че не успях да осигуря полигона днес,възникнаха непредвидени неща и се наложи да пътувам.Моля за извинение!
Честит рожден ден Ванка! :cheers:
 

milen milkov

Редовен Потребител
Честит рождан ден и от мен ! Дано си жив и здрав и да се радваш на хобито още дълго време !
 

Иван Димов

Потребител
Благодаря за пожеланията. :cheers:

Тоя рожден ден, ще го запомня за по-дълго.Току що се прибирам от вилата.До сега съм спасявал каквото мога.Скапа ми се и празника. :'(
Лошо нещо е гладът.Пак зачестиха набезите по вилите.Как само ме бяха подготвили...Натрошили патроните на мазата снощи,без да барат и днес е трябвало да товарят. :eek:
Голям късмет,че наминах днес.
Те полицаите,че не се трогват от такива неща е факт,но и всеобщата мизерия определено си казва думата.
 
Нагоре