Добричка група

dberov

Редовен Потребител
Здравей колега. Значи за това хале отговаря един човек от групата и се съобразяваме с неговото свободно време и възможност да го отвори, но това не пречи да се видим и поговорим, дори да направим една сбирка на групата на по кафе дет се вика.
За избор на ПЦП първо трябва да знаем за какви цели я искаш, развлекателна или прецизна стрелба, също седни и си сметни един бюджет който можеш да заделиш а от там нататък вече пушката ще се съобрази с това дали ще се надува с бутилка или помпа.
А за следващата сбирка в халето просто следи темата, ако пък искаш да се видим и да поговорим пиши и ще ти дам телефонен номер за връзка.
Дано си яко запален по хобито, силно се моля и надявам да е така.
Поздрави, Митко
п.п. Добре ще е да оставиш един телефонен номер за връзка, моя го има по назад в темата.
 
Последна промяна:
Аз съм навит за кафето, ако организирате нещо може да ме поканите 0896 821 572 :). Искам пушката главно да ме забавлява и да разпускам с нея, но тази тема ще я обсъждаме като се видим, живот и здраве. Хибав ден, следя темата за следващатата сбирка:)
 

dberov

Редовен Потребител
Аз съм навита пружина ако има мераклии за тая неделя да направим едно хале.
 

Пламен ss

Потребител
Бройте и мен Пламен с нова регистрация че старата стана фал с телефона и загубих паролите тоя път ще дойда като зрител че дадох шишето да ми пълнят във Варна и го чакам другата седмица. Ако има сбирка свиркайте кафе пак
 

dberov

Редовен Потребител
Пламене, ако продължаваш да стреляш на въздух ходейки до Варна да пълниш бутилката често ще бъдеш зрител.
Тя зимата ще мине ами лятото като хукнем по къра всеки ден какво ще правиш... Казах ти ама си знаеш твоята.
Вземи поне една помпа да имаш като си на зор че то взе като има сбирка ти е празна бутилката.
Или мини както всички от групата на метан.
 

dberov

Редовен Потребител
Да не те разочаровам но не дей я взима, не става. Като се видим ще поприказваме и ще ти просветне...
 

dberov

Редовен Потребител
Здравей Колега.
По принцип се събираме в 13 часа. Ако ще идваш завърти един телефон (0888 307 210 - Митко) и ще дойда да те посрещна на пътя Варна-Добрич при входа на града.
Ако вземеш и другарче -(та) с тебе ще стане още по весело:rambo::rambo:
 

dberov

Редовен Потребител
Утре ще се стреля, нали? Да идвам?
Сбирка ще има без значение от посещаемоста, така че всичко зависи от времето и дали ще можеш да дойдеш. Значи както се разбрахме, звънни ми утре да се разберем за мястото където ще те посрещна.
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Група, нека който ще идва днес в халето да драсне по един киртик да зная какво да взимам, ще се прави ли скара и т.н.
 

dberov

Редовен Потребител
Срещата се отменя.
Снеговалежа се усилва, затвориха пътя за Силистра, казаха че ще затварят и пътя Варна - Добрич, Светльо е болен, Ачо е на работа и оставаме само аз и Пламен.
Снимка преди 5 мин. пред блока.

CIMG9334.JPG
 
Нагоре