Добричка група

A

Anonymous

Гост
Sorry,че закъснях с отговора ,Ванка.Незнам, кога ще се прибера от работа.Мисля не по рано от 12ч
 
A

Anonymous

Гост
Не спирам да си мисля че трябва да си измислим емблема на Добричката група...иначе каква група сме ;) Без обозначителни знаци като дойде време да ходим на регионални и тн. или просто на гости на други групи, ще сме все едно без визитки :) Пък като измислим емблемата, може да си направим по един елек като Варналии с логото на гърба и ника от форума отпред...тъй де нещо такова, аз мога да доведа нещата до някъде ако поне дадете идеи, как би ви харесала емблемата..идеи с какво да се асоциираме нашета група (както примерно Варналии са вълци..Монтанци са гарвани и тн.)...какво да пише под емблемата и тн.Пък ако измислим нещо имам идея къде може да ни направят на компютър, матрица за бродерия (прави се еднократно) след което където и да дадете диска правят бродерии с емблемата на машина..дефакто тя си чете програмата от диска.Като при маншетите, първоначално се дава примерно 30 лева за програмката и матрицата а от там на сетне всяка бродерия излиза по 5 стотинки или нещо такова беше..правих такива върху облеклото на персонала с логото на комплекса..тогава Златев ми ги направи..напред с идеите ;) С щампа от интернет става още по-лесно но нетрайно в повечето случаи, има много сайтове където предлагат услугата, но пак трябва да сме се спряли на самата картинка... Може само да загатнете идеята, а аз да я доразвия със снимки от интернет и малко промяна с някоя програмка от моя страна, не съм професионалист, но поне да добие вид идеята, ако много ни хареса, пък не мога аз да я доизкусуря, имам познат който ще помогне :cheers:

п.с: тъй като ми изглежда не на място да се асоциираме с житни класове въпреки, че с това е известен региона, можеби и ние трябва да си изберем едно животно, което се среща в нашият район...поправете ме ако греша но най-много имаме чакали ;), съръндаци, зайци, лисици, глигани, фазани и пъдпъдъци...да започнем с предложение едно от моя страна.Картинката е свалена от интернет само съм добавил надпис и съм вкарал малко ефекти да се оеднаквят нещата да няма разлика надписа и картината...

п.с: Ванка, специална покана за тебе :) да си изкажеш мнението като цяло за идеята която предлагам с логата, нали си най-старши в групата...
 

Attachments

  • Boar1 efekt star.jpg
    Boar1 efekt star.jpg
    54.3 KB · Прегледи: 75
  • Boar1 s nadpis.jpg
    Boar1 s nadpis.jpg
    38.3 KB · Прегледи: 71
A

Anonymous

Гост
;) Все пак е идея
 

Attachments

  • OneFoxLogo.gif
    OneFoxLogo.gif
    49 KB · Прегледи: 72
  • untitled.bmp
    165.1 KB · Прегледи: 66
  • FoxLogo300.jpg
    FoxLogo300.jpg
    19.8 KB · Прегледи: 64
  • firefox-logo-fox.png
    firefox-logo-fox.png
    595.6 KB · Прегледи: 99
  • counter-strike-logo.jpg
    counter-strike-logo.jpg
    60.4 KB · Прегледи: 71
  • LEO1.BMP
    5.1 KB · Прегледи: 157
  • FOX1.BMP
    5.1 KB · Прегледи: 154
  • BIRD1.BMP
    5.1 KB · Прегледи: 163
A

Anonymous

Гост
Eто още едно:
 

Attachments

  • logo_fox_vectores.JPG
    logo_fox_vectores.JPG
    26.4 KB · Прегледи: 66

Иван Димов

Потребител
Моето мнение е ,да е птица от рода на соколите.По нашите равнини ги има много.Те са гордите господари на равнините и просторите.Символ на свобода и независимостта.Бързи и ловки.
Понеже това засяга всички от групата ,нека всеки да изрази своето предпочитание.
 
A

Anonymous

Гост
Иван Димов написа:
Моето мнение е ,да е птица от рода на соколите.По нашите равнини ги има много.Те са гордите господари на равнините и просторите.Символ на свобода и независимостта.Бързи и ловки.
Понеже това засяга всички от групата ,нека всеки да изрази своето предпочитание.
Междодругото и аз се бях присетил за тази птица, защото намерих ровейки в интернет ето това лого първото с надписите и грабливата птица която прилича точно на сокол (falcon англ.), много ми хареса и заради това че става за нашивка за рамото формата на емблемата...сега с моите възможности успях да изтрия тяхният надпис...но ще мисля как да напиша нашия, защото моите програмки не могат да пишат "дъговидно", и според вас какво трябва да пише на емблемата..според мене примерно:

Dobrich Falcons (Добричките Соколи) отгоре на горната "дъга" , а на долната примерно Field Target Club или нещо подобно.....Иво....логото с стрелящият силует и мене ми харесва ама сякаш повече на страйкболисти ще им подхожда :)
 

Attachments

  • SPARTAN_LOGO.png
    SPARTAN_LOGO.png
    44.7 KB · Прегледи: 79
  • Dobrich_LOGO.png
    Dobrich_LOGO.png
    25.6 KB · Прегледи: 81
A

Anonymous

Гост
На оранжевия може само да допишем Добрич ,тези най-много ми харесаха.
 

Attachments

  • Logo_Falcon.jpg
    Logo_Falcon.jpg
    19.1 KB · Прегледи: 60
A

Anonymous

Гост
Ето и резултата..жена ми явно е по-добра на Фотошопа ;) направи го преди мене...

п.с: Ако имаш предвид че прилича малко и на прилеп.. да..може пак да опитам да махна и него а да сложим някой от предложените от Иво в същата рамка
 

Attachments

  • Dobrich_LOGO_1.jpg
    Dobrich_LOGO_1.jpg
    96.3 KB · Прегледи: 83

Иван Димов

Потребител
Имам предвид ,че се слива с черния фон и не се вижда.Затова ,изобщо не мога да го оприлича на каквото и да е.
 
A

Anonymous

Гост
Просто ако може ,сложи някакъв контур на сокола .
 

praetorian

Редовен Потребител
Не знам за вас момчета, ама като гледам свраката на рокендрола, май знам каква ще е емблемата на заралийската група ;).Сори, че ви пиша в темата,просто вмятам :cheers:.
П.С.Роки, земи я мани, че се настървявам да я взема на кръста и да я отстрелям....Много е примамлива :crazy:
 
A

Anonymous

Гост
За момента стигнах до този вариант..сякаш така стилизиран сокола е най-добър....и вие ще кажете де...ама е по изчистено...

п.с: стана късно и ме заболяха очите да се кьоря на монитора, ако искате утре ще продължим дискусията, хем ако някой му дойде муза ще включи още идеи :)
 

Attachments

  • Dobrich_LOGO_2.jpg
    Dobrich_LOGO_2.jpg
    86 KB · Прегледи: 84
  • Dobrich_LOGO_Bezcvetno.jpg
    Dobrich_LOGO_Bezcvetno.jpg
    48.5 KB · Прегледи: 88
A

Anonymous

Гост
Сега това ли ще бъде?
Пс. praetorian недей ,че ще ти трябва нов монитор :Д
 

Иван Димов

Потребител
:) Колеги " въздухари ",няма ли да помислим за едно колективно гости на варненци? :rambo: Да ги почерпим с добруджанско вино , :cheers: докато още не е свършило ,че като гледам как се мъчат с тия сухи пържоли ... ;)
Хайде да ги изненадаме тая неделя :quiet: ,че миналата ,женската половина с тия молове не ми даде възможност. :sorry:
 
A

Anonymous

Гост
При мене много стчупено и пружина и ръка, доста съм загазил .
 
A

Anonymous

Гост
RockNroll написа:
При мене много стчупено и пружина и ръка, доста съм загазил .
Много гадно наистина, аз се чудя къде се губиш..за емблемата на мене много ми хареса така както стана последно, мисля вече до един-месец да доразвия идеята с бродериите, най-лесно ще стане ако емблемата се направи в краен вариант като бродерия нашивка, пък който където иска да може да я слага...тъй де като тези в казармата, може на рамото може на гърдите и тн. да се пришие после...като стигна до краен резултат ще ви информирам :)
 
A

Anonymous

Гост
Иван Димов написа:
:) Колеги " въздухари ",няма ли да помислим за едно колективно гости на варненци? :rambo: Да ги почерпим с добруджанско вино , :cheers: докато още не е свършило ,че като гледам как се мъчат с тия сухи пържоли ... ;)
Хайде да ги изненадаме тая неделя :quiet: ,че миналата ,женската половина с тия молове не ми даде възможност. :sorry:
Аз ще мога да кажа събота..утре ще питам Димчо и Десо на къде са..хубаво ще стане ако поне се съберем четирима :)

п.с: сега Иво, ти си най облагодетелстван...групата ще трябва да ти нагнетява пружината щото ти неможеш сам ;) Само ще стреляш ;)
 
A

Anonymous

Гост
Ха-ха-ха иска ми се.Дано си прекарате добре!
 
Нагоре