Въздушна пушка Hatsan striker edge 5.5 мнения

stoyan beshkov

Новодошъл
Като е ок за тях да ти върнат парите и да си я ползват със здраве. Другият път се замисли дали ще влезеш в този магазин.
Благадаря за отговора, оставих я, обади ми се оръжейният им майстор и ми каза, че хатсаните нямат второ уплътение, а аз видях в магазина, че имат...Ще влезна още поне веднъж в магазина им. Нека видя какво ще ми върнат и тогава ще реша какво да правя с тях...
 

stoyan beshkov

Новодошъл
Продавачът, който вероятно се води продавач-консултант твърди, че тово е отвор за кръстата отвертка, от където се отваря пушката да се стигне да буталото
 

redsox

Редовен Потребител
Колега специално се покатерих на една табуретка, за да сваля същата тояга (125) от гардероба. Ето снимка как изглежда същата част на пушката. Сам прецени дали господина от магазина е наясно какво говори.
 

Attachments

  • 79B3EB7E-3816-4D09-BBBA-2088E752C263.jpg
    79B3EB7E-3816-4D09-BBBA-2088E752C263.jpg
    186.6 KB · Прегледи: 56
Последна промяна:

Hidden

Редовен Потребител
Продавачът, който вероятно се води продавач-консултант твърди, че тово е отвор за кръстата отвертка, от където се отваря пушката да се стигне да буталото
Глупости ти говори. И какво като се стигне до него? Ще го смени ли през този отвор? Дай му една отвертка и нека ти покаже какво може да направи. Тъкмо и ние да се научим :D
 

stoyan beshkov

Новодошъл
Благодяря и на двама ви, това беше и моето мнение, исках само да разбера, дали аз съм идиот, или тези от магазина - включително и оръжейният майстор. По телефона оръжейният майстор ми обясняваше, как всичко е наред и хастаните са само с едно уплътнение, както е при мен. А аз в магазина пред продавачът на друг хатсан видях, че не е така. Идиоти, сър!
 
Нагоре