Въздушна пушка Hatsan striker edge 5.5 мнения

Hidden

Редовен Потребител
Никола не влиза във Форума вече често, едва ли ще ти отговори скоро. Последно е влизал юли месец тук. По-добре питай в някоя от ФБ -групите, май-веднъж го бях виждал да пише там, а и може някой, който го познава лично да те свърже с него през ФБ.
 

No_nam3

Новодошъл
Незнам как да обесня кой никола търся
Един познат ми спомена че тук мога да го намеря
Става въпрос ако може някой да ме свърже за да си дам пушката за ремонт
 

m.eit

Редовен Потребител
Абе къде ги има тия Метеори за по 120 лева, дето ги разправяте? Да ида да си накупя десетина....Тва го чета за 68 път, после се оказва че било по-миналата година, в един магазин в София, продавали няколко останали дефектни бройки.
Изобщо не е виновна меката стомана, нито конструкцията, нито марката....Вината е у този който използва нещата не по предназначение и се опитва с евтини неща, направени за определени условия, да гони цели от съвсем друг характер. Казано по народному - опитва се с пръдня, боя да прави!
Препоръчвам на амбициозните специалисти, разочаровани от Страйкъра, да напишат това име в Гугъл преводач и да се осведомят за значението му. Някой да ви е обещавал групи от 20 стотинки? Или пък 50 000 изстрела?
Те ти ги, щом толко те кефят! 122 лева са 4.5 ама ти не си му фен на тоя калибър, 5.5 са по 149 левчета! Така че дерзай.

https://guns.bg/bg/vzdushna-pushka-meteor-ar1000-kal-45mm-a-011889

https://guns.bg/bg/vzdushna-pushka-meteor-ar1000fc-kal-55mm-a-011890

Че и некои бамове има при гърка хората казват че е експедитивен, но там има и доставка която не знам колко струва!

https://airgunshop.gr/1.-aerovola-tufekia/elatiriou/bam/

Тия са с газови пружини.

https://airgunshop.gr/1.-aerovola-tufekia/pistoniou-gas-ram/bam/
 
Последна промяна:

t.marev

Редовен Потребител
Те ти ги, щом толко те кефят! ..............Така че дерзай.
...............Че и некои бамове има при гърка хората казват че е експедитивен, но там има и доставка която не знам колко струва!
!?!?!? Откъде я изрови тая вехта тема?! Поне да я беше отупал от праха.....
Не търся Метеори, нито БАМ-ове, въпросът тогава беше друг, ама нейсе!
А гърка го знам - имал съм вземане даване с него. Точен пич, макар и малко хлъзгав.....Едната ми пушка е от него.
Поздрави!:cheers:
 

m.eit

Редовен Потребител
!?!?!? Откъде я изрови тая вехта тема?! Поне да я беше отупал от праха.....
Не търся Метеори, нито БАМ-ове, въпросът тогава беше друг, ама нейсе!
А гърка го знам - имал съм вземане даване с него. Точен пич, макар и малко хлъзгав.....Едната ми пушка е от него.
Поздрави!:cheers:
То е ясно че не ти трябват! Ама некои начинаещи могат да искат да пробват дали това е за тях, и да не дават много пари!
 

t.marev

Редовен Потребител
То е ясно че не ти трябват! Ама некои начинаещи могат да искат да пробват дали това е за тях, и да не дават много пари!
Да, да, разбирам....Ами напиши тогава в темата за Метеор, верно може някой да прояви интерес.:)
 

Tenata

Новодошъл
Здравейте колеги, можете ли да ме посъветвате каква оптика да сложа на тази пушка.Screenshot_2022-05-19-21-10-14-654_com.miui.gallery.jpg
 

Tenata

Новодошъл
Монтажа да е моноблок и оптика с фиксирано приближение.
Нов съм и не разбирам много. Скоро си взех тази пушка, но е много не точна. Надеждата ми е, че ако и сложа оптика ще подобря точността и .
Благодаря предварително.
 
Последна промяна:

redsox

Редовен Потребител
Колега лично мнение на твое място не бих инвестирал каквито и да е допълнителни средства за оптика и моноблок за тази пушка. Пуцай така на механични мерни прибори. Ако сваляш на 20тина метра кен от бира си ОК. Спести си парите за по-читава пушка след време.
Успех
 

Васил Василев

Редовен Потребител
Това е твоята оптика :


А подходящия моноблок е по-скъп от пушката . Вземи обикновен моноблок от там където ще купиш оптиката - продавачите ще ти предложат подходящ.
 

DeadShot

Редовен Потребител
Нов съм и не разбирам много. Скоро си взех тази пушка, но е много не точна. Надеждата ми е, че ако и сложа оптика ще подобря точността и .
Благодаря предварително.
Като сложиш оптика няма да се подобрят нещата. Ако имаш късмет оптиката ще издържи 1,2 кутийки чашки преди да се счупи.
 

Tenata

Новодошъл
Ясно, повече пари в тази пушка няма да наливам. Бихте ли ме посъветвали каква пушка да си взема. Критериите са, да е пружинна и със сила около 25-30 джаула, точност 30-40 метра, калибър 5.5 и да има възможност да носи по-обикнове на оптика ( 100 - 150лв ) . Бюджет за пушката до 500лв , без оптиката .Марка и производител, без значение.
На времето ( 97-98 година ) баща ми купи една китайска 5.5 , с долно зареждане беше около 30 джаула, много точна, без оптика, беше по-тежичка около 5-6кг. Здаде багажа след 25 години и безброй кутии с чашки. Търся си пак такава. Оптиката не е задължителна, просто я споменах.
Благодаря на всички за съветите, поздрави и успех!
 

xpresident

Редовен Потребител
Ясно, повече пари в тази пушка няма да наливам. Бихте ли ме посъветвали каква пушка да си взема. Критериите са, да е пружинна и със сила около 25-30 джаула, точност 30-40 метра, калибър 5.5 и да има възможност да носи по-обикнове на оптика ( 100 - 150лв ) . Бюджет за пушката до 500лв , без оптиката .Марка и производител, без значение.
На времето ( 97-98 година ) баща ми купи една китайска 5.5 , с долно зареждане беше около 30 джаула, много точна, без оптика, беше по-тежичка около 5-6кг. Здаде багажа след 25 години и безброй кутии с чашки. Търся си пак такава. Оптиката не е задължителна, просто я споменах.
Благодаря на всички за съветите, поздрави и успех!
BAM XS B-30
 

Tenata

Новодошъл
Ако реша да продам моята, какви пари да и търся?
Купена е преди няколко дни, на 100-тина изстрела е, регистрирана е в КОС има всички документи. Купих я за 240лв.
 

redsox

Редовен Потребител
Започваш от 239лв и така надолу докато се здрависате с някой мераклия. Кофти че е пушката вече е уведомена, щото това е допълнителна разправия и за двама ви, но за всеки влак си има пътници.
Успех
 

anibis

Редовен Потребител
Пружинна пушка е в пъти по-добре да е в .177кал. но ти си знаеш,така ще имаш едни трясъци,дни криви цеви гаранция,те тия пружини и тоя цилиндър до като изстискат 25-30дж хич не са малко за пружинка....една пружинка или с ГП в .177кал. ще ти даде много по-добра група,е то и зависи и от пушката и от теб самия но като цяло ням го това ритане и блъскане... На едни 17-18дж в 4.5мм ще е мехлем... по изправена траектория на изстрела ще имаш,и други плюсове ще имаш но то вече там е друга бира.
 

stoyan beshkov

Новодошъл
Питам знаещите, това норбмално ли е за често нов Хатсан 125 5.5 Vortex? Купен от Сотис и за тях това е ОК?
 

Attachments

  • Hatsan125.jpg
    Hatsan125.jpg
    334.9 KB · Прегледи: 74

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Питам знаещите, това норбмално ли е за често нов Хатсан 125 5.5 Vortex? Купен от Сотис и за тях това е ОК?
Като е ок за тях да ти върнат парите и да си я ползват със здраве. Другият път се замисли дали ще влезеш в този магазин.
 
Нагоре