Въздушен револвер Umarex Walther T4E HDR 50

Maxo

Новодошъл
Не виждам резба никъде. Показва двойно керниране и наистина по-голяма здравина на сглобката. Ако е толкова здрава и издържа на такъв натиск, мисля, че ще е достатъчно. Бих си купил такъв за проба.
И аз бих го купил ако са решили проблема. На видеото от gaz се вижда ясно резбата на камерата.
За сега го намирам в продажба тук -
https://www.toro-distribution.com/r...4e-cal-050-co2-black-11-joules-umarex-p-12509
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Този от клипа е жив разрушител. Като го видях как стяга вандалски с чираците, стана ми жал за пистолета. :eek:
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Рачо, може би иска да покаже, колко здраво е хваната камерата. Вероятно клипът е с рекламна цел.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Абе вие не слушате ли какво обяснява или го гледате на бърза скорост само клипа.
Специално му е изпратен новия вариант, за да го подложи на разрушителен тест. Това си е "реклама" на производителя, че са пооправили проблема. Направили са го на резба детайла, че и лепилце някакво се вижда.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Прегледах го набързо, загледах се в резбата, стори ми се само 2 витки и реших, че греша. Но от телефона не съм видял добре. Явно Umarex са се поучили от грешката си и са я поправили. За сравнително кратко време, отстраниха проблема, което е похвално. За сравнение - при комшиите минаха години и никой не си мръдна пръста, за да излизат по-качествени изделия, с по-малко недостатъци и проблеми.
 
Последна промяна:

Gadnqra

Редовен Потребител
Със сигурност. При положение, че старата версия я имаше навсякъде.
 

mkolev

Новодошъл
Със сигурност. При положение, че старата версия я имаше навсякъде.
Мерси за отговора ще следя ,че и аз се запалих по това пищовче-купих си го но след коментара ти не смея да наливам пари в него а от клипа се вижда че е на резба което е по добре от кримпването.
 

Maxo

Новодошъл
Мерси за отговора ще следя ,че и аз се запалих по това пищовче-купих си го но след коментара ти не смея да наливам пари в него а от клипа се вижда че е на резба което е по добре от кримпването.
Тук е наличен даже с подаръци - https://www.toro-distribution.com/p...4e-cal-050-co2-black-11-joules-umarex-p-12512 , а тук с конвертиращия кит в карабина - https://www.armurerie-lavaux.com/ar...tr-50-gen-2-cal-50-13-joules-pack-sniper.html , но вече е изчерпан ;)
 
Последна промяна:

Maxo

Новодошъл
Ей я как святка карабинката :rambo: -
Предупреждавам, че святкащото нещо се продава отделно и струва майка си и баща си :eek:
 
Последна промяна:

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Тези дни един приятел ми донесе за тунинг револвера HDR 68. Даваше скорост 90-100м/с. С гумени топчета 3 гр. Смених му пина при барабана и щифта в дръжката ,който разширява отвора на бутилката ,за да пуска повече въздух и ефекта беше НУЛЕВ .Говорих с човек от ISD и разбрах,че този револвер е пълно л...но. Изпадат му топчетата през цевта,като се наведе надолу и др. такива .Не знам как стоят нещата с другия 50кал ,като се сменят туниг комплектите ,но мисля,че 50-ката май е по-добре.
 

mkolev

Новодошъл
Тези дни един приятел ми донесе за тунинг револвера HDR 68. Даваше скорост 90-100м/с. С гумени топчета 3 гр. Смених му пина при барабана и щифта в дръжката ,който разширява отвора на бутилката ,за да пуска повече въздух и ефекта беше НУЛЕВ .Говорих с човек от ISD и разбрах,че този револвер е пълно л...но. Изпадат му топчетата през цевта,като се наведе надолу и др. такива .Не знам как стоят нещата с другия 50кал ,като се сменят туниг комплектите ,но мисля,че 50-ката май е по-добре.
В петък след много чудене реших и си поиграх с моя HDR.50 като разпробих отвора на дюзата на 1.2мм,стругар ми направи пин с 2мм по-къс и най-важното според мен премахнах ограничителя на газовата камера-резултата е много задоволителен пак според мен,но вече изстрелите са най-много 10 и се появи проблем със замръзване на газта след 2ра бутилка последователно.
За .68 не знам но при мен се получи както го описват.
Газовата камера е важен елемент -ако не си премахнал ограничителя ефекта няма да е огромен-виж в първите постове на колегите.
 
Нагоре