Вицове и смешки

rivan

Редовен Потребител
Като спомена "завтарям", та се сетих за един лаф от време оно:
Едно семейство било толкова бедно, че имали само един чифт налъми. През нощта гаджето на малката щерка и свирнало, да излезе в градината. Излязла тя и яко секс. Младежът се поуморил, ама тя не. След кратко неловко мълчание промълвила:
- Ако ша ма завтаряш завтаряй, чи кака чака за налъмити!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Две баби. Двор до двор. Едната излиза с кутия бонбони в ръце и привиква другата:
- Пенооооо... йела яж бонбони, ма!
- Що, ма?
- Щот унучката вчера роди момченце.
- Ми че тя ни съ ли ужени приди два месеца?
- Ми да!
- Ми значи е била бременна приди туй?!
- Бонбони йела яж, мааааа, не лайна...
 

valcholakov

Редовен Потребител
Съвети, които правят Живота по-лек:

1. Ако са те обидили незаслужено, върни се и си го заслужи!

2. Ако внезапно се окажеш в дупка, първото, което трябва да направиш, е да спреш да копаеш.

3. Както ни учи "Кама Сутра", безизходни положения няма!

4. Единственият начин да не ядеш след шест, е да изядеш всичко до шест!

5. Подковата никога няма да ти донесе щастие и късмет, докато не я заковеш на копитото си и не започнеш да ореш като кон.

6. Винаги се вслушвай в себе си – хубав човек не дава лоши съвети.

7. Да псуваш не е хубаво. Но понякога нещата трябва да се наричат с истинските им имена.

8. Искаш да бъдеш щастлив човек – не бърникай в паметта си.

9. По време на спор с любим за теб човек си задай въпроса: Искам да съм прав или щастлив?

10. Обичай всичките си врагове – те са най-големите ти фенове.

11. Ако не ти харесва мястото, където се намираш, смени го. Не си дърво.

12. Не чакай чудо, ти си чудото!!!
 

Дон Мирон

Потребител
Човек и добре да живее ........тези съвети кратки и ясни са безкрайно полезни
Съвети, които правят Живота по-лек:

1. Ако са те обидили незаслужено, върни се и си го заслужи!

2. Ако внезапно се окажеш в дупка, първото, което трябва да направиш, е да спреш да копаеш.

3. Както ни учи "Кама Сутра", безизходни положения няма!

4. Единственият начин да не ядеш след шест, е да изядеш всичко до шест!

5. Подковата никога няма да ти донесе щастие и късмет, докато не я заковеш на копитото си и не започнеш да ореш като кон.

6. Винаги се вслушвай в себе си – хубав човек не дава лоши съвети.

7. Да псуваш не е хубаво. Но понякога нещата трябва да се наричат с истинските им имена.

8. Искаш да бъдеш щастлив човек – не бърникай в паметта си.

9. По време на спор с любим за теб човек си задай въпроса: Искам да съм прав или щастлив?

10. Обичай всичките си врагове – те са най-големите ти фенове.

11. Ако не ти харесва мястото, където се намираш, смени го. Не си дърво.

12. Не чакай чудо, ти си чудото!!!
Препрочитайки съветите по горе ми се струват като постулати които може би трябва да бъдат разпечатани в подходящ формат и сложени на арматурното табло на колата /както на времето се слагаше бележка ....която да ни напомня ,че за светлини и колани сурвакането е 24x 7/,също разпечатани в подходящ формат може да се ползват като отметка която ни показва до коя страница сме стигнали на прочетеното в кое да е настолно,клозетно или друго четиво
 

Дон Мирон

Потребител
Влиза при доктора очевадно доста възрастен господин и угрижен споделя - Докторе след секс имам странен шум в ушите Доктора го поогледал и после гледайки в страни му казал - Дано да съм лош пророк ,ама за напред аплодисменти едва ли ще чуеш
 

Астрален

Редовен Потребител
Вървяла си Червената шапчица из гората съвсем невинно и небрежно, Изведнъж от храстите се показал ВълкъТ и вика:
- Къде си тръгнала, Червена шапчице така?
А тя отговаря:
- Амии, търся си белята, вълчо. И му смигнала.
- А ааа така ли! Отговорил Вълчо пресегнал се и й счупил ръката .....
 

Дон Мирон

Потребител
Старшина строява ротата и разпределя задачите за деня
- Рота днес ще се носи и товари люминиии
-Не се казва люминиии,а алуминии/обадил се някой от строя.......най вероятно писаря който трябва да е поне с 8 клас/
Старшината се усмихнал и обяснил за не разбралите
-Който има проблем люминия.......ще носи и товари чугун
 

tvt1968

Редовен Потребител
Две комшийки си говорят през оградата:
- Стефке ма, да нема някой болен у вас? Гледам докторът ден през ден все притичва за по час–два?
- А, що да има болен… Лани, кога у вас всеки ден идваше един военен, да нямаше война?
 

tvt1968

Редовен Потребител
- Извинете госпожо, мога ли да Ви питам нещо?
- Да...
- Какво значи "подкаст"?
- То часът свърши, звънецът би, следващия път ако остане време ще ти обясня... Други въпроси имаш ли?
- Имам. Как да си преведа думите "бъгясан", "сийдване", "унисекс", "компромат", "башфишинг", "имиджмейкърка", "неформал", "пърформативност", "тролове", "блъпърче", "посткомуняга", "емотикон", "фючъринг", "геймърство", "крашнат", "тийзър", "пишманлобист", "юпи", "импийчмънт", "разкешвам", "опция", "акаунти", "омбудсманка", "шернато", "лустратор", "клъстърче", "реститутка", "трашове", "копипействане", "блърнато", "инфлуенсърка", "кейфоровец", "мутрафон", "хормоняга", "натуитено", "тагване", "клипаджийски", "деджендъризация", "блокбъстър", "ултраси", "минитрейлър", "чалгарокичаджия", "диверсификация", "евроскепсис", "инфантяга", "кикофове", "хакване", "промотърка", "хипертурбоинжекцион", "ефбетаджия", "офшорковци", "психокилър", "зомбиране", "памперсдемокрация", "трейсър", "шизоид", "мегаодит", "парламентарджии", "суперманиашки", "фитнесарче", "плеймейтка", "антипатяга", "ъпгрейд", "изпонадрусани", "дрифтър", "силиконка", "брейнсторминг", "хейтъри", "Абсурдистан" ...
- Ама ти 80 листа тетрадка си изписала, бе дете! Няма ли "Гугъл" за теб, та ми губиш времето? Я по-добре учи по моя предмет, че той е най-важният! Чете ли урока за утре?
- Да.
- И какво прочете, я да видим?
- Имаме за Паисий. Той казва в своя "бестселър": “Ти, българино, не се мамѝ, знай своя род и език и се учѝ на своя език!”
- ... (госпожата е "мютната") ...
 

shaman

Редовен Потребител
Старшина строява ротата и разпределя задачите за деня
- Рота днес ще се носи и товари люминиии
-Не се казва люминиии,а алуминии/обадил се някой от строя.......най вероятно писаря който трябва да е поне с 8 клас/
Старшината се усмихнал и обяснил за не разбралите
-Който има проблем люминия.......ще носи и товари чугун

- Цялата рота днес ще разтоварва вагон с алумин !
- г-н старшина, не се казва алумин, а алуминий !
- А за многознайковците ще има вагон с чугуний !
 
Нагоре