Вицове и смешки

tvt1968

Редовен Потребител
Двама равини се срещат пред синагогата в събота.
- Да знаеш, какво чудо ми се случи днес! Вървя си аз по пътя за синагогата и заваля дъжд. Но как да си разтворя чадъра - нали е събота? Боже, помогни ми, казвам! И става чудо: отляво дъжд, отдясно дъжд, а по средата слънчева пътека.
- Това е нищо - казал другия. - Вървя аз насам и гледам кюлче злато на земята. Но как да го вдигна - нали е събота? И стана чудо: отляво събота, отдясно събота, а по средата - петък!
 

незнайко

Редовен Потребител
Самолет с парашутисти. Всички скачат, един се опъва и не иска.
Инструкторът:
- Скачай ве, пустиняк!
- Нема а скачам!
- Скачай, ве, та е*а!
- Е*ал съм та, нема а скачам!
- Що нема а скачаш, ве пустиняк?
- Леля ми сънувала, че нема ми се отвори парашуто.
- Те ти моя, скачай, та е*а!
Разменили си парашутите и нашият скочил. Дръпнал халката, парашутът се отворил и той се носи като глухарче. По едно време покрай него със страшна скорост минава инструкторът, със затворен парашут и вика:
- Да го туря на леляяяя тииии,чулиии
1f923.png
1f923.png
1f923.png
1700631033217.jpeg
 

tvt1968

Редовен Потребител
В едно семейство ще правят курбан. Бащата купил агне и му го докарали пред къщата. Опитал се да го вкара в двора, ама агнето не, та не. Пробвал с какво ли не, но така и не могъл. Видял го малкият му син и рекъл:
- Тате, искаш ли да ти помогна и да го вкарам?
- Аз, не мога, та ти ли? - отвърнал бащата, но се съгласил.
- Пробвай!
Детето влязло в къщата, донесло една кана с вода. Изляло водата на главата на агнето и то влязло в двора и застанало мирно. Бащата учудено попитал:
- Откъде го знаеш този трик?
- Няколко пъти чувам мама да казва на съседа когато е у нас: "Намокри му главата и ще влезе!"
 

tvt1968

Редовен Потребител
23 ноември 2020 г. ·
Пред родилния дом у Враца…. Един куп мъже, секи зеи колко моа на жена си:
–Марияяяяя! Излезни де да та цукна…
–Дидиии, покажи ми бебенцетооо….
–Дафииии…На кой е одрало кожата?
–Катееее… Момче или момичеее… И изведнъж сред сичките тия щастливи мъже, са явил некакъв здравеняк с ушанка и ватенка, млъчел си малко па погледнал къде родилнио дом и зинал със се сила:
–Иванееее! Иване, бееее мама ти дееба откачена…. Сичките млъкнале и го загледале кат треснати. И пустиняка па си продължил да зеи кат изоглавен:
–Иванееее! Покажи са бе, Иванееее… Ората стояле кат треснати, некой почнале да са кръстат, а шашкънино с ушанката погледнал къде покрива и па изревал:
– Иванеее! Земал съм ти кафе, яла доле, не опрай ли ги тия криви цигли, бе, уй заспал….
 

tvt1968

Редовен Потребител
Трима селяни се надлъгвали кой е отгледал най-големи ябълки:
- Аз, като сложих една ябълка на кантара и тя го счупи!
- А аз, като сложих една на кантара и тя го счупи заедно с масата!
- А аз, като я сложих на каруцата...
- И ти счупи каруцата ли? - попитали първите двама.
- Не бе, излезе един червей от ябълката и ми изяде коня.
 

tvt1968

Редовен Потребител
На един африкански вожд му се родило бяло дете. Бесен вожда вика белия мисионер и му казал:
- Казвай каква е тая работа с детето, че ей сега ще те метна в казана
Трескаво започнал да мисли нашия човек, усещал как му пари под... краката.
Мислил, мислил.. и отговорил:
- Виж сега, това е някаква игра на гените. Случват се такива неща в природата. Например виж ейййй... онова стадо кози. Всичките са бели, ама има и една черна
Замислил се вожда и рекъл:
- Добре, убеди ме за детето, но ти ще си траеш за козичката...
 
Нагоре