Вицове и смешки

shaman

Редовен Потребител
Аз от поста на колегата разбрах само, че и Джърман уомен не са като преди 40 години, еййй...
Днес ме влече да съм лаконичен :) но да поясня :)
Това на снимката е Nena (много популярна немска певица от '80 години на миналия век)
Та тази Nena имаше една песен "99 балона" като в английския вариант името на песента беше "99 червени балона"

Връзката е с китайските балони над щатите тези дни !

 

Sen

Редовен Потребител
Днес ме влече да съм лаконичен :) но да поясня :)
Това на снимката е Nena (много популярна немска певица от '80 години на миналия век)
Та тази Nena имаше една песен "99 балона" като в английския вариант името на песента беше "99 червени балона"

Връзката е с китайските балони над щатите тези дни !

Да, в наши дни все още я ползват в музиката към някои филми (Watchmen).
 

tvt1968

Редовен Потребител
Учителката пита Иванчо: – Иванчо, какво дава кокошката? – Яйца, госпожо… – Какво дава кравата? – Мляко, госпожо… – А какво дава овцата, Иванчо? – Домашни, госпожо…
 

Астрален

Редовен Потребител
Прибирам се вчера към дома и ме спират за превишена скорост, а аз веднага се заоправдавах:
- Хора, знам, в грешка съм, но ми се обади съседът, че жената е с любовник вкъщи, сега е моментът да я хвана!
Полицаите ме пуснаха без дори документите да ми проверят.
Прибрам се вкъщи, разказвам на жена си как се измъкнах тарикатски.
След седмица нея я хващат с превишена скорост и тя решава да се оправдае със същото:
- Бързам, хора, че съседката ми се обади, мъжът ми е с любовница вкъщи!
Е...проверили хората и документите, и аптечката, и светлините, и застраховката, и справки направили, и така... цели 3 часа.
Прибра се бясна...
Мъжка солидарност!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Млада двойка се готви за първата брачна нощ и майката на булката напътства дъщеря си;
-Айде, дъще ,иди при мъжа си и утре сутрин да кажеш какво е станало!
-Ох, ма, мамо, утре сутрин вие ще сте на блага ракия, как да кажа пред всички, че сме правили с+кс?
-Няма да го казваш направо, дъще ,ами ако сте го правили веднъж, ще кажеш ,"Привет"! Ако сте го правили два пъти- "Привет, привет" ...и така..
Речено-сторено, отишло момичето при мъжа си, а на сутринта тича по стълбите и вика.
-Мамоо, мамоо!
-Казвай ,дъще ,казвай какво стана!
-Привет, привет, привет.. .бонжур и мараба...
 

shaman

Редовен Потребител
Двама са в командировка и са в една стая. Последната вечер имало много къркане. На сутринта единия:
– Един на нула!
– Какво един на нула?
– Снощи като се напи – ти заспа, а аз те опънах…
След време пак заминали в командировка. Последния ден, подобно на предишния път, но другия:
– Един на един!
– Какво един на един?
– Ми снощи ти след като се напи, заспа като пън и аз те опънах и сега сме един на един…
– Абе идиот, аз предишния път само се пошегувах!!!
– Ами тогава: един на нула за мен!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Грузинец спасил арменец от удавяне.
За благодарност арменеца извадил спестовна книжка и я дал на грузинеца.
Грузинеца:
– За какво ми е, аз не мога да тегля от нея?!
Арменеца:
– Нищо, ще внасяш!
 

shaman

Редовен Потребител
Влиза мъж в магазин. Младата продавачка е с щръкнала коса и кичури в различни ярки цветове. Мъжът я гледа внимателно и продължително. Продавачката не издържала и го пита:
- Кво бе чичка, никога ли в живота си не си вършил глупости?
- А, вършил съм. Веднъж, беше отдавна, много се надрусах и опънах папагала. Сега те гледам и се чудя да не си ми дъщеря.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Младо семейство в панелен блок правят с*кс, но жената е доста шумна.
На сутринта съседът им бай Иван прави забележка на мъжа.
- Виж какво, не ви знам какво правите, но жена ти много вика.
- И какво да направя?
- Ами сложи и тиксо на устата.
На следващата вечер младия мъж слага внимателно тиксо на устата на жена си и почва, като след първия тласък се провиква:
- Бай Иване, така добре ли е?
- Да... - отговаря бай Иван.
И така този диалог се води след всяко движение. По едно време бай Иван се провиква:
- Махни веднага тиксото.
- Защо бе бай Иване, нали сега жена ми не вика...
- А бе тя не вика, ама целия блок мисли че чукаш мен...
 

shaman

Редовен Потребител
Седя си в обществената тоалетна и изведнъж чувам от съседната кабинка:
- Здрасти, как си ?
Обикновено игнорирам такива опити за запознанство, но този път реших да отговоря:
- Ами.. добре съм.
- С какво се занимаваш в момента ?
- е.. то не е ли ясно с какво ?
- Може ли да мина да те видя ?
- Не мисля, че е удобно в момента...

- Виж.. Ще ти се обадя по-късно.. Някакъв идиот от съседната кабинка отговаря на всичките ми въпроси...
 
Нагоре