Вицове и смешки

pakfa

Редовен Потребител
След няколко неуспешни опита да разреже пържолата си, клиентът вика сервитьора:
- Моля, вземете я обратно!
- Не мога, сър! Издраскали сте я.
 

shaman

Редовен Потребител
- Колега,как прекара уикенда,бе?
- А,беше много яко! Не знам дали съм ти казал..аз членувам в едно дружество - " Любители на груповия секс". Та,в събота сутринта се събрахме в едно мотелче - двайсет пичове и двайсет мацки! И като се почнахме...стана една оргия за чудо и приказ! Калигула - пасти да яде! А,бе,направо - " Кама Сутра" за напреднали! Чак до неделя късно вечерта!
- Много си гаден! Що не ме викна и мене,бе?
Жената замина в някаква командировка и откачих от скука вкъщи!
- Съжалявам,колега! Дружеството има едно желязно правило: от всяко семейство - само единия от съпрузите!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Панамски войник, базиран в Ирак, получава писмо от приятелката си, останала в къщи.
Писмото казва следното:
..."Скъпи Луис, вече не мога да продължавам с тази връзка. Разстоянието, което ни разделя е прекалено голямо. Трябва да ти призная, че ти изневерих два пъти след като замина и смятам, че нито ти, нито аз заслужаваме това, съжалявам. Моля те, върни ми снимката, която ти изпратих.
С обич, Мария."
Войникът, много наранен, поискал от всичките
си приятели да му дадат снимки на приятелки, сестри, гаджета, лели, братовчедки и т.н. Сложил в плика снимката на Мария и всички снимки, които събрал (общо 57) , както и следното
писмо:
"Скъпа Мария, извинявай, но не мога да се сетя коя беше. Моля те, намери снимката си в този пакет и ми изпрати обратно другите. Пази се, Луис"
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Младо момче казва на майка си:

- Мамо, днес ще ми дойдат на гости три момичета. За едната смятам да се оженя. Опитай се да познаеш коя имам предвид.

След като си тръгнали, момчето я попитало:

- Е, как мислиш, коя е?
- Тази, която седеше по средата.
- Ама наистина! И как се досети?
- Интуиция. Още от сега ме дразни.
 

shaman

Редовен Потребител
- Извинете, колко струва пицата ?
- 12 лева, но правим намаление за красиви жени!
- Значи за мен колко ще струва ?
- 12 лева!
--------------------

В знак на протест срещу агресора Пешо изгони жена си - рускиня на 50 години и взе две украинки на по 25 години !
 
Последна промяна:

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
След ваканцията госпожата по литература поискала от учениците да напишат съчинение на тема "Един ден от живота на..."
Иванчо написал:
"Отидохме с бати в гората да сечем дърва. Бати замахна с брадвата и си го отсече. Изневиделица една гарга го отнесе. Събрахме се цялата рода и решихме всеки да даде по едно парче да му го присадят. Стана му като Икарус."
- Иване, какви са тези работи! Как така като Икарус?!
- Ами на дядо парчето се случи по средата!
 

astra

Редовен Потребител
В знак на протест срещу агресора Пешо изгони жена си - рускиня на 50 години и взе две украинки на по 25 години !
Сиромах човек и на половин путк@ се радва, а може и 2 по-малки :)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Журналист интервюира директор на лудница и го пита как преценяват кого да изпишат.
- Пълним вана с вода, слагаме до нея чаена лъжичка и голямо канче и предлагаме да се изпразни ваната от водата.
Журналистът се усмихва разбиращо:
- Естествено, нормалният човек ще вземе канчето...
- Не - казва директорът, - нормалният човек ще извади запушалката.
 

barbaron

Редовен Потребител
- Радиокулата вика пилота на самолета! Непрекъснато Ви викаме, но нямаме отговор! Ако ме чувате, разклатете крилете!
- Пилотът на самолета вика радиокулата! Приземих се преди два часа. Ако ме чувате, разклатете кулата!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Късно вечерта. Момиче върви по тъмна улица. След нея стъпки. Тя тръгва да бяга. Стъпките я настигат и един мъж я сграбчва:
- Ще те изнасиля!
- Не, не, моля ви не...
- Няма не!
- Моля ви, не ме изнасилвайте, ще ви направя свирка...
Оня мислил, мислил и се съгласил. Момичето му направило свирката изправило се и лапнало цигара.
- Дай огънче.
Мъжът извадил запалка, запалил и пламъкът осветил лицата им.
-Радке!
-Татко!
-Защо пушиш цигари ти ма!
 

shaman

Редовен Потребител
Влиза мъж в изповедалнята след като дълги години не е посещавал църквата. Дърпа перденцето, влиза и сяда вътре. Изненадан забелязва, че има малко барче с кристални чаши, хубави коняци и даже кран за наливна бира. Също има и избор от луксозни пури, а на стената е закачен календар с пищни дами, забравили да се облекат.
Чува, че свещеника влиза:
"Отче, прости ми, че толкова години минаха от последната ми изповед! Така като гледам нещата доста са се подобрили, сега е много по-уютно тук, отколкото беше преди".
Свещеникът отговаря:
"Излизай, идиот такъв! Влязъл си в моята половина !"
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
На селянин му откраднали кравата. Отива с двамата си сина, да види как е станало това. Стената била разбита и бащата заключил:
- Дупката е малка някой дребен ще е !
- Щом е дребен, значи е педал ! - казал първият син.
- Щом е педал, значи не е от наше село. Това ще е само Пеньо педала, от съседното село - заключил другият син.
Отишли в съседното село и пребили Пеньо, почти до смърт.
Стигнало се до съд. Съдията пита.
- Защо пребихте човека ?
Бащата и синовете обяснили, каква е "логиката" според тях.
Тогава съдията изкарал една кутия и им казал.
- Я сега, като сте толкова интуитивни ми кажете, какво има вътре?
- Щом кутията е квадратна, значи вътре има нещо кръгло. - казал бащата.
- Щом е нещо кръгло, значи е оранжево. - казал единият син.
- Щом е оранжево, значи е портокал. - казал другият син.
Съдията се изправил погледнал подсъдимия и рекъл.
- Ей педал, да върнеш на хората кравата !!!
 
Нагоре