Вицове и смешки

незнайко

Редовен Потребител
В една бръснарница влязъл някакъв чичка и казал:
-Искам гладко бръснене, моля!
Бръснарят се усмихнал широко:
-Господине,моят син се обучава в занаята. Така,че днес ще ви обслужи той.
Дошъл някакъв хлапак и започнал да работи с бръснача.Направил едно движение по лявата буза и порязал чичката.Бащата изкрещял:
-Какво направи бе,келеш?
И замахнал да го зашлеви.Обаче момчето бързо се навело и шамарът се стоварил върху клиента. Бръснарят се сконфузил:
-Хиляди извинения!Много съжалявам!
Хлапето плъзнало бръснача по дясната буза та седналия мъж.И отново го порязало.Бащата побеснял:
-Какво направи бе,калпазанино?!
И замахнал този път с юмрук. Чиракът пъргаво се отдръпнал.И юмрукът се стоварил върху главата на клиента!Старият бръснар се ужасил:
-Заболя ли ви много?Ужасно съжалявам!
После казал на младежа:
-Отивам да се изпикая.А ти-внимавай какви ги вършиш!
Хлапакът направил рязко движение с бръснача и без да иска-отрязъл ухото на клиента!
Чичката казал уплашено:
-Момче,бързо ритни ухото под стола!Щото,ако го види баща ти-направо ще ме смели от бой!
 

Астрален

Редовен Потребител
Тя:
- Ще ми преинсталираш ли уиндоуса?
Toй:
- Ама ти току що си купи лаптопа. Не ти трябва преинсталация.
Тя:
- Ти тъп ли си или не разбираш от намеци?
Toй:
- Ти не можеш да си преинсталираш уиндоуса, пък аз съм бил тъп...
 

shaman

Редовен Потребител
Средновековието
Кралят тръгва на война и обува на жена си пояс на целомъдрието. Негов приближен го пита:
- За какво ѝ е пояса? Тя и без това е толкова страшна, че никой няма да я пожелае.
Кралят:
- Знам. Като се върна, ще кажа, че съм изгубил ключа.
 

tvt1968

Редовен Потребител
В магазин за дрехи влиза млад мъж и казва:
– Утре ще ходя на бал с маски и ще играя Адам.
Носят му първо смокиново листо, той го мери в пробната и казва:
– Не, малко ми е.
Носят му по-голямо.
– И то ми е малко.
Така няколко пъти, докато на продавачката не й писнало и казала:
– Господине, що’ не си го преметнете през рамо и да „играете“ колонка на бензиностанция?
 

незнайко

Редовен Потребител
Ходил един пич на екскурзия в Азия - Южна Корея, Виетнам, Тайван, Тайланд... Навсякъде ползвал услугите на тамошните жрици на любовта, ама изглежда без много предпазни средства, защото около две седмици след като се върнал, оная му работа започнала да се подува, да отича и придобила някакъв морав цвят със зелено-жълти петна...
Отишъл веднага при специалист, който го прегледал, направил всички необходими изследвания, консултирал се и с колеги и накрая казал:
– Слушай, приятел! - хванал си някаква много странна и рядка болест, която е някаква кръстоска между монголски трипер и сиански сифилис, за която лек няма, така че трябва спешно да се оперира - трябва да ти ампутираме члена.
– А, не...! Ама как така бе, докторе !? Ами аз с какво ще чу@ам, а !? Как така ? Неее..., не давам ! - искам мнение и от друг лекар.
И отишъл при един китайски специалист по близко и далечно-източни болести, който също го прегледал и попитал:
– И цека, какво тлевожи?
Нашият му разказал всичко - за екскурзията, за доктора, за прегледа, за ампутирането също. Китаецът казал:
– Какфи бългаски лекали, фсе да лежи, фсе опелация - пали да земи...! Цабува банталон, цабува гасти...! Хатъка... Скаца сека с двети клака...! Скаца, скача..., по-високу, по цилно... скаца, скаца, скаца... Ха, фидя ли, фидя ли? - цам падна...!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Бащата е бесен и крещи на младежът, с който дъщеря му е излязла вечерта:
– Ей, келеш, обеща да върнеш дъщеря ми в 23:30!!!
Момчето мънка пиянски и смутено:
– Ми, то такова… малко сме закъсняли…
– Тъй ли?!? Часът е четири и това не е мойта дъщеря!!!
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
Тва изобщо не е смешно!
Колега, това е сарказъм на безумието, което беше прието с промяната на НК (т.нар. конфискация на МПС). Ако някой не може да го оцени - негов проблем.
 

Астрален

Редовен Потребител
- Помощ! Някой да помогне! Мъжът ми се задави с два лева - отчаяно пищи млада жена.
От тълпата се отделя здрава лелка. Хваща мъжа за топките, и рязко стиска. Той се сгърчил и изплюл монетата.
- Благодаря ви! Не знам как да ви се отблагодаря - облекчено казала съпругата. Вие в Бърза помощ ли работите?
- Не. В НАП...
 
Нагоре