Варненска група - SEA WOLVES

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Дайте някоя снимка да видим какво е прострелвал Светльо, че ме изяде любопитството.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес купих яко жълта хартия, защото забелязах, че и на вас, както и на мен, отпечатаните на нея мишени много ви харесаха като контраст. :crazy:
 

big_dragon

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Днес купих яко жълта хартия, защото забелязах, че и на вас, както и на мен, отпечатаните на нея мишени много ви харесаха като контраст. :crazy:
И аз вече печатам на жълта хартия ама все още избутвам и белите мишени.
 

Capt. Nasko

Потребител
За weekend-a прогнозите са за :wrain: и :verycold:, очертават се "мероприятия" на закрито...
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз тръгвам след малко с по една пушка във всяка ръка! ;) Днес може да ми е последната стрелба с ЕВа-та, че мисля да я продавам. :(
 

DANNY

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Аз тръгвам след малко с по една пушка във всяка ръка! ;) Днес може да ми е последната стрелба с ЕВа-та, че мисля да я продавам. :(


:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Само да си посмял :bastun: :bastun: :bastun: :bastun: :bastun: :bastun: :bastun:
...да я продадеш на друг :mad:
 

ангел иванов

Потребител
MAD MAX написа:
Аз тръгвам след малко с по една пушка във всяка ръка! ;) Днес може да ми е последната стрелба с ЕВа-та, че мисля да я продавам. :(
Е това да го видя няма да го повярвам!
Сори за спама в темата на групата,ама исках да попитам (понеже не съм във форума от началото му),
имало ли е Ева някога в купува-продава?
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Ачо те евите се броят на пръсти 2 във Варна и 4 или 5 в София който си е купил такава едва ли би я продал нали знаеш че това си е мания,на Макс ще е първата ако не размисли ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Голяма грешка щях да направя! Днес пострелях с нея и се отказах да я продавам! :cheers:
 

ангел иванов

Потребител
Максе,аз досега не бях виждал на живо това пушле,чак миналата неделя на Бонсови поляни се нагледах на Еви,даже и подържах БатеЯвчовата.
Не съм си правил труда да стрелям,то трябва да можеш да стреляш,но и без стрелба я усетих много навътре!
Та исках да ти кажа,че такава пушка само се купува,не се продава! :)
 
A

Anonymous

Гост
MAD MAX написа:
Аз тръгвам след малко с по една пушка във всяка ръка! ;) Днес може да ми е последната стрелба с ЕВа-та, че мисля да я продавам. :(
Такива еретични мисли другия път ще ти ги избиваме от главата с пръчка :bastun: ;)

Малко снимки от днес: малко Еви, нова пушка на Мима и удължен резервоар на Светльо :)

022786706.jpg

022786708.jpg

022786709.jpg

022786711.jpg

022786715.jpg

022786719.jpg

022786721.jpg

022786722.jpg

022786724.jpg

022786725.jpg

022786727.jpg
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Миме страхотна пушка (а каква е), Светльо честито и на теб, хубаво си обзавел жената със здраве да си ги ползвате пушлетата :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
Ачо честито Никко!
Мария честита CZтка!
Светльо честит ти нов резервоар!
Само точна стрелба за всички ви! :rambo:

:cheers:
 
Нагоре