Варненска група - SEA WOLVES

stm

Потребител
Колеги, може ли накой да ме насочи къде в кои оръжеен или друг магазин в Варна мога да открия тази смазка Brunox Turbo Spray? В нета го има на много места но не ми се занимава с поръчки ...

Благодаря предварително

ПП-спрея доколкото знам е много подходящ за оръжие и мн. други приложения, ако желаете давайте кооординати на магазини на ЛС - да не си помисли някой че правим реклама
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
stm написа:
Колеги, може ли накой да ме насочи къде в кои оръжеен или друг магазин в Варна мога да открия тази смазка Brunox Turbo Spray? В нета го има на много места но не ми се занимава с поръчки ...

Благодаря предварително

ПП-спрея доколкото знам е много подходящ за оръжие и мн. други приложения, ако желаете давайте кооординати на магазини на ЛС - да не си помисли някой че правим реклама
Аз го ползувам непрекъснато, имаше го при Стоян зад РДВР-то и в Магнум под Валентина.
 

Termina4

Потребител
2zyvm6e.jpg

24c87te.jpg

6hq80j.jpg

23vdxu.jpg

Беше чудесно
:cheers: :yahoo:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Макси,явно масата е станала добра ,щом толкова хора я ползват :p ;)
 
A

Anonymous

Гост
Ако се наканя да дойда и аз ще посетя камъните към 10:00-10:30.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Akela1 написа:
Две пушки за прострелка - Белослав :sniper2:

Бре :eek: продаде две пушки. Две ще прострелваш. Подменяш май арсенала. Ще гледам снимките да видя с какво си се сдобил ;) :cheers:

[glow=red,2,300]"Разделям се с нея , за да опитам нещо ново. Както казват ... " Всяко нещо с времето си "[/glow] Някой "скобарник" де не е?
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Току що ми звънна собственикът на стрелбището в Белослав, обадил му се съседа му(от страната на фабриката), че покрай пазача му днес са просвистяли чашки. ТРЯБВА МНОГО ДА ВНИМАВАМЕ и никаква стрелба успоредно(или под малък ъгъл) на брега ни, че да нямаме проблеми. Дори да излязат там мишени, по-добре да ги пропуснем, отколкото да стане някоя беля. :exclaim:
 

lynx

Редовен Потребител
....и бронежилетка ;)

MAD MAX написа:
Дори да излязат там мишени, по-добре да ги пропуснем, отколкото да стане някоя беля. :exclaim:
Аз като видя сврака и не издържам, ако ще и да е кацнала на главата на някой мой любим човек, край!.....стрелям! ;)
 
Нагоре