Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
big_dragon написа:
:rose:ЧРД Валенти! :cheers:

skyper написа:
към колко часа ще ходите и на кое място първо?
Доколкото разбрах на Побити камъни след 10[sup]00[/sup] ще има хора.
Аз първо ще мина през Белослав, имам да оставя коша за боклук на стрелбището и да прострелям новата оптика. :sniper2:
След това съм на поляната. :ruak47: :rambo:

Колега, ако може да направим някаква организация с теб, щото и аз трябва да прострелям оптиката, а не съм наясно как става. Ако можеш да ми помогнеш и да ми обясниш това-онова ще съм благодарен.
 

big_dragon

Редовен Потребител
skyper написа:
big_dragon написа:
:rose:ЧРД Валенти! :cheers:

skyper написа:
към колко часа ще ходите и на кое място първо?
Доколкото разбрах на Побити камъни след 10[sup]00[/sup] ще има хора.
Аз първо ще мина през Белослав, имам да оставя коша за боклук на стрелбището и да прострелям новата оптика. :sniper2:
След това съм на поляната. :ruak47: :rambo:

Колега, ако може да направим някаква организация с теб, щото и аз трябва да прострелям оптиката, а не съм наясно как става. Ако можеш да ми помогнеш и да ми обясниш това-онова ще съм благодарен.
С удоволствие ще помогна но чак сега видях поста ти.....
Дерзай за сега сам и ако не се справиш другата неделя ще помагаме.....
 
A

Anonymous

Гост
ЕДин прекрасен неделен ден :) изпълнен с малко :rambo:и много ;) . благодаря за топлия радушен прием от колегите присаствали на побити камани днес . за тези koитo се попитат коисъм аз ? ами човекът дето вдигаше наи много шум с ''оръдието '' ... :yahoo: приятен заваршек на деня на всички :cheers: и до нови скорошхи срещи !!!! :
 
A

Anonymous

Гост
и клипа 6е на земат за холивъдска продукция матрицата 77 4аст ........... :lol: или мен 6е ми искат две снимки в кос и отпе4атаци на кракаката :-[ :iagree:
 

C/E

Потребител
PERIL изпраща поздрави на цялата варненска група!
Днес му изпратих Еваникса за да му монтира редуктор.....така, че очаквам напредък в качествено отношение
:rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Хубави снимки са станали! ;) Тази с Митака до мишените е за рамка ! :crazy:
 
A

Anonymous

Гост
;) митака тая снимка към документите можи да сия носи по темата : 6то муе голяма оптиката /малки саму краг4етата / за пред кос !!! :cheers: ина4е добри снимки от добар излет.
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте колеги. Имам една кутийка със 184 чашки H&N Diablo Baracuda 5.5, която мога да даря на варненската група :-[
 
A

Anonymous

Гост
;) Съвсем не. Просто вчера докато си бях в Бургас намерих кутийката в шкафа. Аз така и така не стрелям с такива чашки по добре да ги дам на някой, който стреля с баракуда :pardon:
 

djboby

Потребител
Желание има, ама ще трябва сега да си земам и аз елече на морски вълк. В най скоро време очаквайте вклучване от моя милост.
 

Sol

Потребител
Навън е слънчево и почти без вятър :wsunny: . Към 10.15 - 10.30 ч. ще има хора и на Побити камъни :shootup: ...
 

Sol

Потребител
13-02-2011 :goodbye:
 

Attachments

  • 01.JPG
    01.JPG
    153.6 KB · Прегледи: 146
  • 02.JPG
    02.JPG
    122.3 KB · Прегледи: 157
  • 03.JPG
    03.JPG
    134.5 KB · Прегледи: 142
  • 04.JPG
    04.JPG
    195.7 KB · Прегледи: 149
  • 05.JPG
    05.JPG
    195.2 KB · Прегледи: 153
  • 06.JPG
    06.JPG
    187.7 KB · Прегледи: 166
  • 07.JPG
    07.JPG
    143.7 KB · Прегледи: 160
Нагоре