Варненска група - SEA WOLVES

kaloqn

Новодошъл
Здравейте на всички .Още един новак ви пише. Следващата седмица бих желал да се присъединя към стрелбите Ако има някой суматраджия да ми пише че ние сме малко извън хумания раздел стрелци Иначе съм си добър от малък тренирах с Feinwerkbau на Чаталджа през 89-та 91-ва през зимата а на лято и на Виница 22 LR бяха най-използвани. Хубави почивни дни на всички. :cheers: :goodbye:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес стрелбището отесня! :cheers:

Драго се е погрижил и да имаме куп ФТ-гадинки на най-различни разстояния.
 

Capt. Nasko

Потребител
Пътува насам... Като пристигне, ще се появи първо в подписа ми и после :rambo:
Тука е :yahoo:
Остава да почерпя :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Привет и от мен :cheers: в този форум съм от скоро, за кратко бях напуснал отбора на стрелците, но не се търпи вече и пак се зарибих ;) Скоро очаквам и оръжието си, така че ще се радвам да споделите къде се събирате да стреляте, стрелбища и на открито. Предполагам, че повечето хора от варненската група пишат и в другия форум, така че ще следя паралелно мероприятията. Поздрави на всички :)
 

mitaka

Потребител
Добре дошъл ! Когато е много студено или вали се стреля в стрелбището . Виж стр . 248 Биг Драгон , а когато времето позволява след Побити камъни в ляво . По-назад в темата има и тези координати . А за писането - всички пишат тук ;) :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте,

Има ли някой който ще ходи днес да стреля, нов съм, не съм идвал на стрелбището, а и пушката нова, така че ще съм благодарен някой ако помогне с настройването на оптиката и ми обясни някои работи.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз смятах да ходя, но още не съм се възстановил напълно след грипа, и ще пропусна днес. Може би -утре.
 

venciru

Редовен Потребител
Ако утре е като днес (топло и слънчево), аз май ще прескоча до Побитите камъни :rambo:. Стрелбището е на ниво, но се стремя при хубаво време поне малко да съм навън, на открито...... Утре ще си каже още през прозореца как ще процедирам ;)
 

Sol

Потребител
Честит рожден ден, @valenti, приятелю! Желая ти много, много здраве; само това - че то е най-важно. Нека оставим другото само да дойде :cheers:...
 

big_dragon

Редовен Потребител
venciru написа:
Ако утре е като днес (топло и слънчево), аз май ще прескоча до Побитите камъни :rambo:. Стрелбището е на ниво, но се стремя при хубаво време поне малко да съм навън, на открито...... Утре ще си каже още през прозореца как ще процедирам ;)
И на мен не ми се стои в затворено място, но вероятно ще мина и през двете места. Голям мерак имам да прострелям новата оптика на закрито, а утре въпреки слънцето вятъра ще е 6-7 м/сек и няма да е подходящо за прострелка.
 

big_dragon

Редовен Потребител
:rose:ЧРД Валенти! :cheers:

skyper написа:
към колко часа ще ходите и на кое място първо?
Доколкото разбрах на Побити камъни след 10[sup]00[/sup] ще има хора.
Аз първо ще мина през Белослав, имам да оставя коша за боклук на стрелбището и да прострелям новата оптика. :sniper2:
След това съм на поляната. :ruak47: :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
ЧРД Валенти! Здраве, щастие, късмет и само хубави неща занапред!

Утре и аз съм на откритото стрелбище. Няма да прострелвам, само ще пробвам дали работи. :)
 

valenti

Потребител
Благодаря Ви момчета от все сърце на пожеланията!


Петко, скаричката ще я донеса,не само да я покажа,но и демонстрация ще направя! ;) Само да се оправи женичка,че и тя под ножа мина скоро и няма как да присъстваме на мероприятията!

ПП Затъжил съм се много за всички, та пускайте повечко снимки от стрелбището, да се наслаждавам поне от разстояние! :D
 
Нагоре