Варненска група - SEA WOLVES

Whale

Потребител
Аз съм навит,само че повечето от такъмите са ми на вилата така че трябва да прескоча до там.Ако е след 12 няма проблем.
 

veliko69

Новодошъл
Здравейте от днес съм горд собственик на FX Gladiator MK II, 6.35.Ще ми трябва помощ за зарядна станция и настройка на оптиката като взема.
 
7

7842

Гост
Здравейте колеги от Русе съм на някой от вас да му се намира маркуч за зарядна станция за продаване
 

petkof

Редовен Потребител
Здравейте колеги от Русе съм на някой от вас да му се намира маркуч за зарядна станция за продаване
Приятелю, ползвай моля и препинателните знаци,че трябва да се чете по няколко пъти докато се улови смисъла на писаното.Кажи за каква бутилка/с каква резба/ да е в началото и как да завършва/за какъв накрайник/ зарядният маркуч?
 

petkof

Редовен Потребител
Ако никой няма излишен,може да ти поръчаме нов,капилярен с работно налягане 600 бара.Колко дълъг ти е нужен?
 

xpresident

Редовен Потребител
Тая събота/неделя го дават топло, слънчево и безветрено време. Да организираме нещо?
 

sts1969

Редовен Потребител
Васко, за Неделя ако се организирате...и не вали, може да се разходя до Варна.:)
 

sts1969

Редовен Потребител
а къде ще се събирате?
Сложен въпрос, незнам как да ти го обясня защото съм от Провадия и още не съм ходил и аз там. Драсни 2 реда на Васко (експрезидент) за да ти обясни.
 
Последна промяна:

xpresident

Редовен Потребител
Колеги, тази поляна на Побитите камъни дето е дадена на 1-ва страница в темата, става ли още за стрелба? Трябва ми 50м на открито, близо до Варна.
Или това към Камчията ?
 
Последна промяна:

xpresident

Редовен Потребител
Ок.
Смятам събота да отида с един колега да опитаме да намерим мястото на Камчия.
 

xpresident

Редовен Потребител
Да, ще ми се да има 50м.
На някой не му ли се идва в събота да постреляме?
 
Нагоре