Варненска група - SEA WOLVES

petkof

Редовен Потребител
Здравей.От много време не сме се събирали и затова темата не се движи особено.Една част от групата се събира в местност до село Китка.През зимата няма подходящо място за стрелба на открито, а закритото място е в ремонт.С настъпването на пролетта мисля,че ще се променят нещата и ще има регулярни ежеседмични сбирки.Следи темата от време на време.Поздрави!
 

sts1969

Редовен Потребител
На Китка в началото на месеца се събрахме само 4 колеги...което не е зле защото не съм виждал повече Варненци на куп досега o_O Лошото е че поляната беше адски разкопана с големи и дълбоки коловози от камион, който едва ли ще се оправят с времето. :sorry: Нека се позатопли и да изсъхне земята че иначе потъваме в кал до уши. Време е да се опитаме да се съберем повече хора че то си е за срам ...един от най-големите градове в България а не можем да се съберем хора колкото пръстите на едната ръка. Аз съм Провадиец...но като си нямам група се вра като магаре между конете :D:cheers:
 

sts1969

Редовен Потребител
:DСлава Богу, все още не е :D макар че всеки ден пътувам до Девня :D:cheers:
 

Bee Varna

Потребител
Предлагам моята поляна до пчелина ми, кътно място защитено от северна страна. Има минимум 250-300 метра видимост по права линия, от страна на безопасност при стрелба мисля че е добре. Някой, който разбира повече да дойде и да я огледа. Тази поляна на 4 км от Варна. Предлагам това като алтернатива на Китка.

Има скара за месо и газова бутилка. Има яко проредена гора. Искам и аз да пострелям с групата.

Sent from my iPad using Tapatalk
 

Bee Varna

Потребител
Пътя за Белослав от Варна, завоя на звездица, или по добре да слиза към поляна директно от магистрала. След мостове има бетонна стена и в края на стената преди да започне мантинела има слизане на един горски път. По него има 100 метра до поляна. Имам там и фургон.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И пчелите ще са доволни... Без пчелояди се живее по-лесно. Аз всяка година навестявам на един приятел кошерите да намаля доколкото мога атаките...
 

sts1969

Редовен Потребител
И пчелите ще са доволни... Без пчелояди се живее по-лесно. Аз всяка година навестявам на един приятел кошерите да намаля доколкото мога атаките...
Миналата година съм проснал около 10 на нашият пчелин...голяма напаст са. Един да кацне пред пчелина и пчелите се прибират.:mad:
 

lynx

Редовен Потребител
Не ви ли е жал бре?
Това е най-красивото пиле, което съм виждал! :'(
При нас само врани и свирчоци останаха, всичко друго е почти изчезнало.
 

sts1969

Редовен Потребител
Не ви ли е жал бре?
Това е най-красивото пиле, което съм виждал! :'(
При нас само врани и свирчоци останаха, всичко друго е почти изчезнало.
Верно че е красиво...и понеже ми писна... смятам да мина в клас 16J при хартиените мишенки. :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Верно че е красиво...и понеже ми писна... смятам да мина в клас 16J при хартиените мишенки. :cheers:
Светльо,всеки минава през ФАК-а,но след това се насочва в правилната посока,там е истината,поне за мен.
С Фак пушка,не ми дава такова удоволствие да стрелям, отколкото с 16дж пушка,естествено това се отнася лично за мен.
 

sts1969

Редовен Потребител
Миро, ако имах пари, щях да ти отнеса малкият Вълк като куцо пиле домат...ама трябва да си продам колата за целта :wall:
 

methaa

Редовен Потребител
Само не му закачай приклада че няма да ти простя [emoji14] [emoji22]
 

petkof

Редовен Потребител
Цял свят ли е в грешната посока,че не стреля в 16 дж.?То само англичаните стрелят с толкова?:eek:
 

anibis

Редовен Потребител
Тази неделя ще ходите ли
Ако времето е хубаво,може да отидем някъде да постреляме.
При колегата Bee Varna,можем да отидем при него да постреляме.
Но трябва да се разберем точно кога,и къде да се срещнем.
 

Bee Varna

Потребител
Та приема ли група предложение за поляна?

Бях в София два дена. Сега само ми кажите кога искате да се соберем и аз ще бъда на расположение за да посрещна всички.
 
Последна промяна от модератор:
Нагоре