Варненска група - SEA WOLVES

petkof

Редовен Потребител
Аз съм "За" в Неделя, поляната ми е позната от години.Дано да има и други желаещи.
 

Bee Varna

Потребител
Аз в неделя сутрента на църква, след служба ще бъда свободен и ще бъда рад да постреляме. Моят контактен телефон: 0895668111, 0878470779, Слави.

За пчелояди има 12 калибр и 9 ти номер.
 
Последна промяна от модератор:

sts1969

Редовен Потребител
Имаме сбор в Провадия и чакам гости двата дена, така че няма да мога да ви навестя. Ако решите нещо за другата седмица през някой от четирите почивни дни, може да се видим. :cheers:
 

Fish

Новодошъл
утре около 12 имаме среща с Слави до хеликоптерите.ако има желаещи да се 4уем и да се уточним.тел ми го има по горе..0898251642
 

Bee Varna

Потребител
Към 11.30 звъните ми по телефона посочен горе за да ви посрещна и да ви заведа на поляна.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

tirex

Потребител
Ще гледам и аз да дойда, тъкмо ще прострелям оптиката. Това "до хеликотперите", до поделението ли е?
 

anibis

Редовен Потребител
Варненската група се възражда!
Днеска се запознах с нови четирима колеги,другата седмица смятам да си спретнем и едно BBQ за да ни "гила" стрелбата.:bravo::cheers:
пс.Мястото е страхотно,има на открито маси, пейки,и спокойно може да се стреля от маса.:rambo:
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
Пуснете едни координати да разбера къде се намира, за да реша от към коя посока ще ми е най-удобно да дойда от Провадия.
 

Bee Varna

Потребител
Благодаря на всички колеги които приели покана и дошли за да постреляме заедно. Следващ пъть ще докарам и газова скара. За стрелба по мишени има още едно място, но пак ми трябва някой от колеги да мине и да го огледа за рецензия. Място е в града и има около 70-80 метра открита права линия за стрелба по мишени които можем да закрепим на стена. В това отношение място обезапасено. Това е дворно място и минувачи от страната на мишена няма да има.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

anibis

Редовен Потребител
Благодаря на всички колеги които приели покана и дошли за да постреляме заедно. Следващ пъть ще докарам и газова скара. За стрелба по мишени има още едно място, но пак ми трябва някой от колеги да мине и да го огледа за рецензия. Място е в града и има около 70-80 метра открита права линия за стрелба по мишени които можем да закрепим на стена. В това отношение място обезапасено. Това е дворно място и минувачи от страната на мишена няма да има.


Sent from my iPad using Tapatalk
Това място ме заинтересува повечко!Трябва да се разберем нещо,и да отидем да го видим.
За нашите плекалки тия 70-80м са си напълно достатъчни.
 

Bee Varna

Потребител
Утре заповядай. Това място в база по винарство и лозарство. Пъть за тополи, подминаваш печатница и първият завой с асвалтов пъть който води до склада на мебелна къща Явор. Преди да влезеш в подлеза от дясна страна има порта, звъни ми за да отворя. Тел ми 0895 668 111, ще видиш два джипа, този с който бях днеска и син дискавъри. Ще има и голямо бяло куче. Това ти е ариентири.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Bee Varna

Потребител
Пуснете едни координати да разбера къде се намира, за да реша от към коя посока ще ми е най-удобно да дойда от Провадия.
Пробвах, не се получи да ги изкарам от таблета. Това е път за Бургас веднага след вторият мост на магистрала има бетона стена с надпис " тежка звукова промишленост" след тази стена слизаш на дясно на полски път и завиваш на ляво под мост и само направо. След 100 метра си на място.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Bee Varna

Потребител
Как се казва колега със страхотен булпап, с бяло мерседесче?


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Bee Varna

Потребител
Сори, Мирослав, но не успях да обърна внимание на група, бях с жена ми и дъщеря. Ще ни е от голяма полза твоите знания. Надявамсе Анди от пловдив до следващ излет да ми върне еванекса и да дойдат от Щати оптики за да мога да пострелям с Вас пълноцено. Днес само глава не съм забравил.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Нагоре