Варненска група - SEA WOLVES

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Тая по ме кефи. :eek: От същото събитие.

0000022250-middle.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
Същата работа беше на предпоследното ми идване в Пловдив, почерняла поляна, а жиците на далекопровода ще се скъсат от тежеста на накацалите вредители :eek: ??? ;)
 

Loki

Потребител
Бах ти пилците, това не знам с кво се трепе, с въздухарка ще гътнеш 5-6 и после ше те осерат яко... :crazy:
 

st_beer

Редовен Потребител
Локииииии не ме предизвиквай да нарушавам правилата на форума и да показвам какво и колко може с въздухарка да се свърши ;) ;)
Ако поседна там за целия ден не можеш ги преброи после.
 

andi

Редовен Потребител
Ще стигнеш 40-50 бр , ятото ще почне да те заобикаля и да те нааква . Ефект в\у популацията - 0 , опазване на нивите - колкото на всеки човек с пръчка .
Виж , 2-3 ловни пушки през 150 м със ситни съчми и все едно си ги измел от това място .
 

petkof

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Тая по ме кефи. :eek: От същото събитие.

0000022250-middle.jpg
Това си е обичайна гледка за сезона по нашия край. :pardon:
Никога не ми е минавало през ум, че това може да стане новина.Както казва един мой познат месар, "Гледай как няколко тона месо летят"! ;)
Между другото са доста вкусни и като деца се приближавахме скришом до кацналото ято с арматура в ръка, и изведнъж захвърляхме арматурата хоризонтално на около метър над земята.Тогава от създалия се шум ятото се вдига и няколко се удрят във въртящата се във въздуха арматура.Падаха от 2 до 15 броя поне, в зависимост от майсторлъка и силата! ^-^
Аз ги обичам веднага изчистени и печени на жар с малко сол.Вкусът е подобен на яребица, но са по-сочни и ароматни. :cheers:
 

Иван Димов

Потребител
Вкусът е подобен на яребица, но са по-сочни и ароматни. :cheers:


Я да видим сега,от къде знаеш какъв е вкусът на яребицата ...? :no: ;)
 

petkof

Редовен Потребител
Иван Димов написа:
Вкусът е подобен на яребица, но са по-сочни и ароматни. :cheers:


Я да видим сега,от къде знаеш какъв е вкусът на яребицата ...? :no: ;)
Председателя на ловната дружинка не яде дивеч! :eek:
Приятел ми е и от време на време и аз облажвам! ;)
 

andi

Редовен Потребител
Както стана въпрос в една друга тема -в Пловдив промоцийте са в "Метро 3" .
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес пак имаше неприятна изненада за езерните обитатели - оказа се че не познават Аудито! ;) ;) ;)
 

darakchiev_77

Новодошъл
Колеги има ли във Варна магазин или лицензирана оръжейна работилница където да ми замерят дулната енергия
и да ми издадат съответният сертификат. Благодарности предварително.
 

lynx

Редовен Потребител
ВИП са си написали в темата, че го извършват.
Ето координати за Варна:
VIP PRO HUNTER ОРЪЖЕЕН И СТРЕЛБИЩЕН ЦЕНТЪР
ул. "Св. Климент" 16 гр. Варна България

+359 52 608 341
+359 52 608 341
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
lynx написа:
ВИП са си написали в темата, че го извършват.
Ето координати за Варна:
VIP PRO HUNTER ОРЪЖЕЕН И СТРЕЛБИЩЕН ЦЕНТЪР
ул. "Св. Климент" 16 гр. Варна България
+359 52 608 341
+359 52 608 341

Това е наш Стоян. ;) Всеки ден съм при него, ама засега не предлага такава услуга. Макар че се канеше.
 

darakchiev_77

Новодошъл
Ходих и аз там но ми отказа намекна че само на купени от него пушки издават такъв сертификат.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Какво ще правим събота и неделя в това прекрасно време?! :eek: Обаче пък всички ФТ мишени са излезли по пътищата! ;) :D
 
Нагоре