Варненска група - SEA WOLVES

big_dragon

Редовен Потребител
DoDo написа:
Глобул се осра ... от снощи имам проблеми с тия. Първо на всеки който звънна имаше "Номерът който сте избрали е непълен или невалиден". А от сутринта по закона на Мърфи, точно когато ми е най-необходим тоя телефон, той не работи ...

"22-12-2011
GLOBUL съобщава, че по технически причини, някои клиенти на оператора в райoните на изток от Велико Търново, както и в близост до Варна и Бургас, нямат достъп до 2G мрежата на компанията. Аварийните екипи на GLOBUL работят по отстраняване на повредата.

GLOBUL се извинява за причиненото неудобство и съветва своите клиенти да преминат към 3G мрежата на компанията."

Със апарат за 100 лв. как да премина на 3G, мрежата ... :mad: ???

Явно много са те ядосали.

Така ще е, когато вече се раждаме с мобилен телефон на пъпа... :p

Аз пък преди известно време в неделен ден си бях забравил телефона. Въпреки че нямах на кого да се обаждам се усетих как ми липсва и мине, не мине време се чудех дали някой не ме търси по ГСМ[sup]-а[/sup], а той не е в мен... :crazy:
 

big_dragon

Редовен Потребител
Иван Димов написа:
Неприятна зависимост... ???

Така е, но някои хора не го знаят и приемат прекалено на сериозно липсата на телефон.
Първата и най-важна стъпка при преодоляването на зависимостта е да признаеш, че я имаш. От там на татък всичко е лесно...
 

DoDo

Потребител
Така е, и аз се чудя как съм се оправял преди време без ГСМ, но се сещам, че си правихме уговорки примерно в 14:00 да съм в нас щото щели да ме търсят на домашния телефон ;)

А днес трябваше да звъня на 15-тина човека още сутринта, та от това ми е подтикнат яда ... :)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Колеги, весело посрещане на Новата 2012г.! :akordeon: :baraban: Желая на всички Ви много здраве, успехи и берекет! И разбира се нови придобивки! ;) Аз от днес една седмица ще съм на Пампорово и ще се видим догодина. :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Бахти никой не пише у тая тема?! ;) Аз се прибрах и събота и неделя смятам да се наа....м от стреляне! :shootup: :shootup:
 

big_dragon

Редовен Потребител
Тръгвам за Белослав.
Ще почерпя на патерица...




........


Прибрах се.
Състава беше камерен, но добре си постреляхме и побъбрихме на разни теми.
Колко му трябва на човек? Къшей хляб, бутилка уиски, яхта (добра пушка) и те така......
 

venciru

Редовен Потребител
big_dragon написа:
Колко му трябва на човек? Къшей хляб, бутилка уиски, яхта (добра пушка) и те така......
Например те така като в добрите времена на Камчия........
bat_lamboo написа:
А за тази неделя за съжаление не успях да се пласирам за стрелби - имах други задачи :(. Радвам се, че сте си постреляли добре.
 

pavkata_1234

Потребител
Колеги,имам ходене до Варна и искам да разбера лекото JSB(1.03gr) 500 бр. на каква цена мога да го набарам? Тук в Русе ме дерат на 26-27лв.кутията(аз си ги поръчвам от нета ама ми се наложи един-два пъти да си купя от магазин).Благодаря предварително!!! Поздрави!!! :cheers:


П.С. Една умряла п.....а от един магазин в Русе(намира се в пазара) ми искаше 30лв.Егати и лакомията!!!! :eek:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
pavkata_1234 написа:
Колеги,имам ходене до Варна и искам да разбера лекото JSB(1.03gr) 500 бр. на каква цена мога да го набарам? Тук в Русе ме дерат на 26-27лв.кутията(аз си ги поръчвам от нета ама ми се наложи един-два пъти да си купя от магазин).Благодаря предварително!!! Поздрави!!! :cheers:
П.С. Една умряла п.....а от един магазин в Русе(намира се в пазара) ми искаше 30лв.Егати и лакомията!!!! :eek:

Последно беше на 20 или 21 лева, ама май в момента няма. ???
 

stm

Потребител
Колеги ,имам Хатсан АТ44-10 ,но за съжаление почти нямам време за него ...

Миналата зима ,незнам може и от неизползване/стоене/ да е ми се скапа клапана на цилиндъра/мисля че го наричаха боен клапан/- изпускаше въздух, един стругар се мъчи в Варна да го оправи - онази игла така и не уплътни..., купих си тук от форума от един колега направо готов клапан.

Колегата мисля че беше от Пазарджик или Пловдив , ме посъветва да замеря скоротста за изстрела на пушката , защото по спомен ми каза че трябва да е под 200 м/с , да намеря момчетата от Варненската група , имали хронограф - да замеря въпросната скорост и да регулирам някакъв болт които натискал иглата на бойният клапан.

Кога и къде е удобно да се срещна с някой от Вас за да свърша всичко това? При въпросните измервания цилиндъра на колко атмосфери трябва да е надут?

*ако не е удобно в темата оставайте координати за връзка на лични
 

anibis

Редовен Потребител
На 200 атмосвери трябва да е надут цилиндъра! А за измерване на скоростта имам хроно ще ти помогна. :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
колеги от Варна съм и си търся гамо хънтър 1250 или хатсан 135 с ГП и тунинг ще съм много благодарен за всякакво съдействие тел 0896 993 963 или лични
 

DoDo

Потребител

Attachments

  • kos.jpg
    kos.jpg
    104 KB · Прегледи: 102

Иван Димов

Потребител
bobi1kenobi63 написа:
колеги от Варна съм и си търся гамо хънтър 1250 или хатсан 135 с ГП и тунинг ще съм много благодарен за всякакво съдействие тел 0896 993 963 или лични

Обади се на staif - 0887888339 от Добричката група.Става въпрос за Гамо 1250 с газова и мноооого подвизи. ;)
 

Иван Димов

Потребител
DoDo написа:
Колеги, хората се нуждаят от помощ !!! Знам, че сте отзивчиви и бихте помогнали ;) :sniper2:

"Ята от хиляди косове кълват посевите в землището на село Каменар край Варна"

Ама така като им гледам бройката, трябва и Добричката група да удари едно рамо ;)

Ами те, май идват насам. :eek: Стигнали са вече до пети километър. Черно е. :crazy:
Благодарим за оказаното доверие. :yes: :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Май ще трябва да купувате няколко бройки от полу-картечницата Еваникс-Спийд или онова руското Дрозд ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Ле-ле-ле-ле-лелееееееееееееее
ц-ц-ц-ц-ц-цццццццццццццц
мани-мани-мани-мани-манииииииииииииииии

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
 
Нагоре