Варненска група - SEA WOLVES

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Някой ако има неизползваема духалка в къщи да каже, че да не се набутваме да купуваме нови. 2 ще ни трябват. Днес дадох пари от събраните на Нико да направи удължител.
 

petkof

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Някой ако има неизползваема духалка в къщи да каже, че да не се набутваме да купуваме нови. 2 ще ни трябват. Днес дадох пари от събраните на Нико да направи удължител.
Аз ще проверя дали са ми изправни духалките, но този хамбар как ще го топлим с тях, не ми е ясно.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
petkof написа:
MAD MAX написа:
Някой ако има неизползваема духалка в къщи да каже, че да не се набутваме да купуваме нови. 2 ще ни трябват. Днес дадох пари от събраните на Нико да направи удължител.
Аз ще проверя дали са ми изправни духалките, но този хамбар как ще го топлим с тях, не ми е ясно.
Да ни духа в крата в нашата част(откъдето стреляме) стига.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Да,да сигорно много ще спечелите от оловото ;) Аз минах по този път ,спечелих едно благодаря :p :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес най-накрая, след 3 години опити успях да си прострелям задното странично стъкло на джипа. ;) Туй 5.5 от 30 см. не прощава, стъклото направо се срина. :eek:
Следващата ми пушка ще е Edgun Matador. :-[
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Да, Слава Богу! Ма то и глави нямаше в джипа, само 2 дебели кратуни. ;)
 

big_dragon

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Днес най-накрая, след 3 години опити успях да си прострелям задното странично стъкло на джипа. ;) Туй 5.5 от 30 см. не прощава, стъклото направо се срина. :eek:
Следващата ми пушка ще е Edgun Matador. :-[
Тъкмо сега няма да се налага да го сваляш всеки път... :crazy: :crazy: :crazy:
 
A

Anonymous

Гост
Някой да има възможност и желание да постреля тези дни (днес, утре....). Как стоят нещата с Белослав през седмицата?
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Отиваш, вземаш ключа от портала и си стреляш. После го връщаш пак там, като внимаваш да си изгасил всичко преди да напуснеш. :)
 

Termina4

Потребител
Днес е ден за Теобен и дано се върнеш възхитен :)
честито за новата пушка Мах-много ми се иска да я видя на живо и да я барна :) Страхотна е :bravo:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ета го и новия ми химн :violin: : "Теобен, Теобен - ти прекрасен си за мен!". ;) :yahoo:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
MAD MAX написа:
Ета го и новия ми химн :violin: : "Теобен, Теобен - ти прекрасен си за мен!". ;) :yahoo:
;) Ще чакаме ревю и с мишени (както и сравнение на цевите като точност) ако може ;) и честито и от мен за тази легендарна пушка, която вече притежаваш :cheers: Това много рядко съм го писал, но много ще се радвам като се видим на някоя среща да ми предоставиш възможност да стрелна с нея и да направя някоя друга група над 50 метра :-[
Още веднъж честито за прекрасния избор на пушка :cheers:
 
Нагоре