Варненска група - SEA WOLVES

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
MAD MAX написа:
Трябва да съберем общо 200 лв. за ремонта на стрелбището. Моля тези, които ще го посещават, да се обозначат тук, за да знам как да ги разпределя.

До тук сигурни и редовни: Аз, Дракона, Петкоф, Бай Ачо, Бадбой, Тайгър, Кап.Наско, Свако, Венциру, Рашко и Акела, или 11 човека. Заявили са също Тесла, Леопарда и Морски, но понеже досега не са идвали, ще ги броя резерва. Затова предлагам да съберем по 20 лева от човек да се изчистим. Ако постъпят нови начални вноски и за ремонта - ще ги държа, за следващи разходи, каквито неминуемо ще се появят, особено като спре пещта и пуснем духалките, и т.н.
 

big_dragon

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
MAD MAX написа:
Трябва да съберем общо 200 лв. за ремонта на стрелбището. Моля тези, които ще го посещават, да се обозначат тук, за да знам как да ги разпределя.

До тук сигурни и редовни: Аз, Дракона, Петкоф, Бай Ачо, Бадбой, Тайгър, Кап.Наско, Свако, Венциру, Рашко и Акела, или 11 човека. Заявили са също Тесла, Леопарда и Морски, но понеже досега не са идвали, ще ги броя резерва. Затова предлагам да съберем по 20 лева от човек да се изчистим. Ако постъпят нови начални вноски и за ремонта - ще ги държа, за следващи разходи, каквито неминуемо ще се появят, особено като спре пещта и пуснем духалките, и т.н.
Евгени - Тесла е сигурен. Първоначалната му вноска е в мен, в неделя вероятно ще дойдем в Белослав да :rambo: и да се разплатим
 

Iv

Потребител
Бройте и мен за Добричко присъствие, тая неделя няма да идвам, но когато дойда.
 

leopardars

Потребител
Не ми се рови назад в темата за това да попитам,как да стигна до стрелбището.Също може да се срещнем с някой на ферибота.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
leopardars написа:
Не ми се рови назад в темата за това да попитам,как да стигна до стрелбището.Също може да се срещнем с някой на ферибота.
Като слезеш от ферито и излезеш на пътя завиваш веднага в ляво и влизаш в една алея с будка за пазач и бериера, влизаш и дършиш само ляво по алеята покрай езерото и в дъното ще видиш колите.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ремонта е платен, даже останаха пари. Ще ги пазя за следващи разходи. От заявилите да дават остана само Ив. :yes: :yes: :yes:
 

Tesla

Потребител
Дайте съвет. Къде във Варна, могат да ми нарежат 1/2 " UNF резба на две цеви , и още къде могат да ми ги оксидират.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Честито и на Морския - любимия ми Раух си остана в Групата! :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Обличайте се дебело - в стрелбището е хладно. Имаше съботна изненада за фауната в канала. ;) А каква циганка видях на ферибота - направо ми висна ченето! :eek: :eek: :eek: Тая някой ако я пипне и я качи на подиума, Наоми Кемпбъл директно отива да прави свирки на околовръстното! :quiet:
 

lynx

Редовен Потребител
Макси, заключете я тая Наоми да си живее на стрелбището в Белослав. Ще е екстра за изпускане на напрежението на стрелците преди и след стрелба.
Ще и носите провизии и всички ще са доволни ;)
 

Termina4

Потребител
lynx написа:
Макси, заключете я тая Наоми да си живее на стрелбището в Белослав. Ще е екстра за изпускане на напрежението на стрелците преди и след стрелба.
Ще и носите провизии и всички ще са доволни ;)
ще излиза по скъпо от всяко едно хоби :)
;)
 
Нагоре