Варненска група - SEA WOLVES

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днеска докато гледах новата дървена ламперия на стрелбището си мислех, дали да не я превърнем в "таблото на отличника" ;) - ще забиваме на нея снимки с автографи, мишени с добри групи подписани от майстора им и т.н.. :D
 
A

Anonymous

Гост
Някой знае ли къде е изгодно във Варна рязането на 3мм ламарина по форма и размери?
 
A

Anonymous

Гост
Виж адреса на фирма ФАТ във Варна, точно до склада на ФАТ има фирма, която може да ти свърши работа. Даже са правили разни подобни неща за нашето хоби. За цените ще питаш на място.
 

Tesla

Потребител
Май ще е удобно да си поискаме подраздел на Варненската група " Кой, какво и къде е намерил на сметка" . Имам предвид стругари, фрезисти и магазини за нашето хоби.
Мога да дам старта :
3907748w.jpg
- Гаража до вестниците - добър стругар , прави всичко което и хидромарк на половин цена.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Трябва да съберем общо 200 лв. за ремонта на стрелбището. Моля тези, които ще го посещават, да се обозначат тук, за да знам как да ги разпределя.
 

petkof

Редовен Потребител
big_dragon написа:
MAD MAX написа:
Трябва да съберем общо 200 лв. за ремонта на стрелбището. Моля тези, които ще го посещават, да се обозначат тук, за да знам как да ги разпределя.

Може би съм първи.
Втори си след Макса, аз съм трети! ;)
 

leopardars

Потребител
Аз до сега не съм идвал в Белослав.Ще трябва и първоначална вноска да внеса.В събота ако сте там ще дойда.
 

Tesla

Потребител
И аз съм вътре, с първоначалната такса + колкото останат за събиране. Незнам дали ще мога да дойда , но ще намеря начин да ги изпратя :)..
 
A

Anonymous

Гост
Бройте и мен- с първоначална вноска + ремонта, другата седмица ще дойда (въпреки че нямам пушка вмомента :'( )
 
Нагоре