Варненска група - SEA WOLVES

Tesla

Потребител
Аз съм мнооого далеч от мисълта за умишлена стрелба. Ако не стрелях със "тихото", и аз нямаше да чуя звука на счупено стъкло. Въпроса не е в това кой точно го е направил, може да се случи на всеки.
Незнам какви са щетите, нека собственика си ги оцени. Аз съм готов да платя за да ходя отново там.
 

go_panch

Потребител
Господа,утре вечер съм във Варна. Ако има някой навит да постреляме на вашето стрелбище да си каже.
Пушка и съчми си нося. Ще ми трябва само малко въздух.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
go_panch написа:
Господа,утре вечер съм във Варна. Ако има някой навит да постреляме на вашето стрелбище да си каже.
Пушка и съчми си нося. Ще ми трябва само малко въздух.
След малко тръгвам, ако искаш звънни.
 

go_panch

Потребител
MAD MAX написа:
go_panch написа:
Господа,утре вечер съм във Варна. Ако има някой навит да постреляме на вашето стрелбище да си каже.
Пушка и съчми си нося. Ще ми трябва само малко въздух.
След малко тръгвам, ако искаш звънни.
И аз тръгвам ама към Бонсовите.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Сигурно не сте разбрали, но чистачката на стрелбището е в отпуск. ??? Та се наложи пак аз 1 час да чистя - всеки къквото му дошло хвърлил, и там си останало, пълна кочина. :-\ И на късите дистанции не слагайте от палетите на човека за мишени, Драго се е погрижил да има достатъчно преместваеми стойки.
 

big_dragon

Редовен Потребител
Termina4 написа:
Приятели, кажете къде във Варна има добре зареден пчеларски magazin? :cheers:

Представителен на Лега:
Старият обръщач на тролеите на центъра, под Юнашкия дом...

ЛЕГА БЪЛГАРИЯ

адрес: Варна, ул. Бачо Киро 4

телефон: 052 626 446

класификация: Пчеларство и производство на мед
 

Tesla

Потребител
Колеги, някой знае ли къде се премести оръжейния магазин от ул. Св. Климент, този от колелото (Шишковата градинка) към гарата ?
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Моля, ако има мераклии за есенната национална среща, да се обозначат тук, за да можем да се организираме ката транспорт, нощувки и пазаруване живот и здраве. Засега са заявили - Миро, Драго, Аз, Петьо и Петко.
 

Tesla

Потребител
petkof написа:
MAD MAX написа:
Днес в новия ВИП (до музея Владислав Варненчик) видях че имаше ЦЯЛАТА гама на H&N от-до, но още нямаха залепени цени, а и не ми остана време да питам.
Тук е магазина. :)

Вчера бях в магазина, търсих JSB сачми - няма. В магазина на Св. Климент имаше. Незнам дали е същият магазин но продавача определено не е, май съм го виждал в Магнум. Да не би да бъркам нещо и да има и друг магазин във Випа? Търся JSB, ако някой знае къде във Варна има да пише.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Tesla написа:
petkof написа:
MAD MAX написа:
Днес в новия ВИП (до музея Владислав Варненчик) видях че имаше ЦЯЛАТА гама на H&N от-до, но още нямаха залепени цени, а и не ми остана време да питам.
Тук е магазина. :)

Вчера бях в магазина, търсих JSB сачми - няма. В магазина на Св. Климент имаше. Незнам дали е същият магазин но продавача определено не е, май съм го виждал в Магнум. Да не би да бъркам нещо и да има и друг магазин във Випа? Търся JSB, ако някой знае къде във Варна има да пише.
Вече само в Магнум ще ги има.
 

big_dragon

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Моля, ако има мераклии за есенната национална среща, да се обозначат тук, за да можем да се организираме ката транспорт, нощувки и пазаруване живот и здраве. Засега са заявили - Миро, Драго, Аз, Петьо и Петко.

Запазих апартамент в хотел Роза за 50лв.
С Миро пистигаме на 19.10
За сега има свободни стаи бол. Бих предпочел другите два по-луксозни хотела, но този е най-близо до мероприятията...
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
И аз още се чудя къде да резервираме. Каква е разликата в разстоянията? Нали пък няма да сме пеш все пак.
 

big_dragon

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
И аз още се чудя къде да резервираме. Каква е разликата в разстоянията? Нали пък няма да сме пеш все пак.

Говорих с Любо и той каза, че дистанциите са 500...1000 метра, не са големи, но в сезона е възможно да има и преваляване...
 
A

Anonymous

Гост
Привет на всички,

В неделя 07.10, ще има сбирка в с.Китка, който желае да заповяда.
 

big_dragon

Редовен Потребител
skyper написа:
Привет на всички,

В неделя 07.10, ще има сбирка в с.Китка, който желае да заповяда.
Още малко и ще се освободя от селската работа, която в същност няма край, но поне неделите ми ще са свободни...
 
Нагоре