Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
Здравейте! Много се извинявам ,но не мога да намеря договор за покупко продажба ще съм много благодарен ако някой ми го прати или каже от каде да си го дръпна.
 

vanko

Редовен Потребител
_8fba1_29865912.jpg
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес в новия ВИП (до музея Владислав Варненчик) видях че имаше ЦЯЛАТА гама на H&N от-до, но още нямаха залепени цени, а и не ми остана време да питам.
 

Карлсон

Потребител
И в Бургаския ВИП ги има всички модели, цените са им като в повечето интернет магазини... Баракудата е 9 лева, за другите не се сещам точно...
 

mitaka

Потребител
Макс кажи кой купи двете пушки - булпапа на Еванекс и другата красавица Честито на притежателите :bravo:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
mitaka написа:
Макс кажи кой купи двете пушки - булпапа на Еванекс и другата красавица Честито на притежателите :bravo:
Не са регистрирани при нас във форума, но са пичове. ;)
 

димитър

Потребител
ЗДР.
Новия ВИП е наи големия добре зареден ловен магазин под него има и зала за стрелба.
Всичко от GAMO.UMAREX CO2 и др.
Цялата гама на H&N .Жалко че нямаше нищо от JSB .
Днес си взех RWS DIABLO BASIC 4.5mm 500 бр. на 6.90лв за Зоракито.
Момчето от магазина е добър -разопаковами доста кутии от сачми да ги видя после ми даде нови.
EVANIX MAX -е голям убиец /на обед още бе на витрината/ задължително ще има доработки които го вземе.
http://www.youtube.com/watch?v=FvW_c3FK1Zk
Поздрави.
 

mitaka

Потребител
Аз и жената вече се разписахме на стрелбището ;) ЧЗ - 22 калибър 30 патрона и две мишени 7 и 80 лв Жената пак иска ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Колко голямо е новото Вип-аджийско стрелбище във Варна?
25 метра ли е?
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте,
От около 10 дена съм притежател на въздушна пушка Hatsan A44-10 long с оптика Leapers.
Абсолютно начинаещ съм при боравенето с оптика и имам сериозни притеснения за настройването и. Изчетох много мнения и съвети от форума, но бих желал малко помощ, без да досаждам много. Разбрах, че на 25.08.2012 г. ще има среща в село китка.
Ако е възможно да посочите къде точно и в колко часа ще е събирането. Бих желал да дойда и ако е възможно да ми отделите 15 минути, за да ми обясните и посъветвате как да извърша нулирането на оптиката. Ще ви бъда много благодарен.
 

anibis

Редовен Потребител
Колеги здравейте! Някой ще ме упътили кой път да хвана за това с. Китка? Или ако някой познат колега ще тръгва утре да тръгнем заедно така ще е най добре.Благодаря! :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте и от мен! :) Да се представя, казвам се Николай и съм въпросното момче на първия етаж на варненския VIP.

Цените на H&N съм ги залепил от долната страна на кутийките за да се вижда грамажа на капачките, понеже етикетите ни са доста големи ;) Ако се интересувате мога да ви кажа цената на определен модел..
Старая се да има от всички чашки, които фирмата ни внася, както и доволно количество. Засега JSB нямаме, но ще препоръчам да ги внасяме и тях. Зареждането на магазина е поетапно и доста неща още чакам (монтажи, оптики и т.н.), но ще се постарая да имаме всичко, което ви е необходимо за хобито.

След началото на Септември ще предлагаме и услугата:"Протокол за измерване на кинетична енергия" за няколко лева (бях чел някъде по-назад, че има интересуващи се), при закупуване на пушка този протокол е безплатен.

Телефона на комплекса е 0884474403, а работното време от Понеделник до Петък 10-19, Събота 10-18, Неделя почиваме
Стрелбището е без почивен ден от 10 до 22ч.

Приемам само градивна критика ;)
 

mitaka

Потребител
Anibis кофти се е получило че никой от нас не е чел поста ти ! Пак ще излизаме да Китка - ако още искаш да дойдеш си добре дошъл Днес наистина те чакахме но незнаехме че ще питаш за пътя до там - иначе нямаше проблем да тръгнеш с някой от нас Извинявай отново и :cheers:
 

димитър

Потребител
Николай-VIP Vn- Здравеи.
Услугата-"Протокол за измерване на кинетична енергия" :bravo:
Дано се зачита от дирекция КОС .
Добре е да ни пишеш по често какво имате във магазина.
Поздрави.
 
A

Anonymous

Гост
А бе, верно ли някой от вашата група си написал калибъра на номера на колата?
???
???
 
A

Anonymous

Гост
Нагоре