Варненска група - SEA WOLVES

venciru

Редовен Потребител
Петко, налага се промяна в бройката за :meat:! Мен ме бройте за двама - няма да съм сам. Ако и утре е като днес :yahoo:, :sniper2: и :cheers:.
Пеци, айде идвай и ти че отдавна не си се появявал! Да :rambo: и обсъдим бълг. научни постижения ;).
 
A

Anonymous

Гост
akraba1 написа:
И Макси има вече люлеещасе мишена /вентилатор/ :)
Ако ви хареса :rambo: /и издържи/ може и с още една е ви уредя ;)
Макс, дай жокер за тоя вентилатор, че съм любопитен, да не би да е нещо такова?
020287520-big.jpg

Венци, ще постреляме, а за учените какво да говорим - ей на чети:
http://dnesiutre.com/%D0%B8%D1%81%D1%82 ... %BB%D0%B5/
Дето се вика - много полезна информация, ама не знаят какво да я правят.
И аз искам някой да ми плаща да си упражнявам хобито :'(
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Даниел (Акраба) ни я подари на Нац.среща. Шегувахме се че при нас ще стане на "вентилатор" заради многото ни и интензивна стрелба. Иначе е много хубава, но остана в Мерцедеса на Петьо, който в момента не му е до стрелби. Ще я вземем по-нататък.
 

leopardars

Потребител
С болка искам да кажа,че ще продавам Talon-а.Пускам го тук ,а след седмица ще го пусна в Купува/Продава.Идеята е ако някой го иска да остане в групата.Продава се окомплектованн с оптика,зарядна станция, ''анти-шум'' система и кутия.Бтилката също ще я пускам в продажба.
Цената и атрактивна схема на изплащане ще коментирам на ЛС.


ПП:Утре пак няма да присъствам на стрелбите.
 

Sol

Потребител
24-10-2010 :)
 

Attachments

  • CIMG1044.JPG
    CIMG1044.JPG
    160.1 KB · Прегледи: 125
  • CIMG1051.JPG
    CIMG1051.JPG
    114.7 KB · Прегледи: 116
  • CIMG1054.JPG
    CIMG1054.JPG
    118.5 KB · Прегледи: 113
  • CIMG1059.JPG
    CIMG1059.JPG
    149.6 KB · Прегледи: 112
  • CIMG1062.JPG
    CIMG1062.JPG
    210.4 KB · Прегледи: 137
  • CIMG1066.JPG
    CIMG1066.JPG
    93.2 KB · Прегледи: 132
  • CIMG1069.JPG
    CIMG1069.JPG
    94.7 KB · Прегледи: 141
  • CIMG1035.JPG
    CIMG1035.JPG
    166.1 KB · Прегледи: 115

Sol

Потребител
24-10-2010 :) :)
 

Attachments

  • CIMG1072.JPG
    CIMG1072.JPG
    101.1 KB · Прегледи: 122
  • CIMG1120.JPG
    CIMG1120.JPG
    135.4 KB · Прегледи: 160
  • CIMG1114.JPG
    CIMG1114.JPG
    166.2 KB · Прегледи: 211
  • CIMG1102.JPG
    CIMG1102.JPG
    147.1 KB · Прегледи: 139
  • CIMG1087.JPG
    CIMG1087.JPG
    135.8 KB · Прегледи: 132
  • CIMG1079.JPG
    CIMG1079.JPG
    170.7 KB · Прегледи: 177
  • CIMG1073.JPG
    CIMG1073.JPG
    104 KB · Прегледи: 122
  • CIMG1071.JPG
    CIMG1071.JPG
    92.6 KB · Прегледи: 125
A

Anonymous

Гост
Някой няма ли снимка на катеричока, да видят тези които не присъстваха новия модел ;)
А карагьоза приготвен от главния кулинар на групата допълнително допринесе за доброто ми нстроение :worship:
 

DoDo

Потребител
Еее, и аз се отбелязах на новото стрелбище :yahoo:
Малко късничко отидохме (16:40) и естествено нямаше никой от вас :). Едвам сварихме да слезем от колата и като невидели :shootup: .
На камъните имаше едни много приятно нагласени бирени бутилки ;)
Трябва да помисля за още една пушка, че не можах да се вредя от приятелката ми ;)
Дано всички недели са така хубави от към време.
 

Attachments

  • Image533.jpg
    Image533.jpg
    369.6 KB · Прегледи: 179
  • Image532.jpg
    Image532.jpg
    316.8 KB · Прегледи: 178
  • Image535.jpg
    Image535.jpg
    308.7 KB · Прегледи: 146

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес най-после направих сефтето на новия скалпел. ;) Въпреки че беше третата пушка за деня, която прострелвах и очите ми бяха изморени, неудобно високата оптика(ще мисля за по-ниски монтажи или ще трябва да сложа подложка на набузника, който вече е на максимум повдигнат), умерения страничен вятър и трепета на ръцете от вълнение, на 50 м. успях да направя няколко групи от по 3 изстрела, според мен не повече от 7-8 мм. по външния ръб. Ако я хване някой, който може да стреля, на това разстояние, на картонена мишена групата ще е калибъра. :D Направи точно 122 изстрела с едно зареждане и редуктора изключи.
 

petkof

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Днес най-после направих сефтето на новия скалпел. ;) Въпреки че беше третата пушка за деня, която прострелвах и очите ми бяха изморени, неудобно високата оптика(ще мисля за по-ниски монтажи или ще трябва да сложа подложка на набузника, който вече е на максимум повдигнат), умерения страничен вятър и трепета на ръцете от вълнение, на 50 м. успях да направя няколко групи от по 3 изстрела, според мен не повече от 7-8 мм. по външния ръб. Ако я хване някой, който може да стреля, на това разстояние, на картонена мишена групата ще е калибъра. :D Направи точно 122 изстрела с едно зареждане и редуктора изключи.
От вълнение си забравил да кажеш за коя пушка става въпрос! :)
Просто са много и хората не могат да ги следят! ;)
 

big_dragon

Редовен Потребител
Катеричока беше на 50 метра дистанция(затова няма снимки), а сега е в багажника на колата, утре започват доработките.
Пробите днес показаха недобро съотношение на рамената за сваляне и на тази дистанция падаше само от 30 Дж нагоре.
При възможност ще покажа снимки.
 
A

Anonymous

Гост
Честит имен ден на тримата ни Димитъровци,да са ни живи и здрави,да вдигат пушките високо и да почерпят... ;) :cheers: :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Здравеите на всички!Понеже съм нов във форума и днес видях тези групи,ше се радвам ако някои ми каже как мога да се присъединя към вас момчета.Благодаря
 

big_dragon

Редовен Потребител
Doktora написа:
Здравеите на всички!Понеже съм нов във форума и днес видях тези групи,ше се радвам ако някои ми каже как мога да се присъединя към вас момчета.Благодаря
Добре дошъл при нас. :rose:
Прогнозата за времето за неделя за сега е добра.
Мястото е: Побити камъни, отбивката за поделението и чешмата (първата асфалтова след туристическия обект в посока Девня), очакъленият път след 1300метра излиза на въпросната поляна.
Часа е: след 10[sup]00[/sup] може и по рано.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Някой да напише едно по-подробно описание на пътя до новото място застрелба, и GPS-координати, че да ги сложа (подменя) в първия пост на групата, където в момента стоят старите на поделението (ех как ми е мъчно за него :sorry:) на Камчия.
 
Нагоре