Бургаска група

Карлсон

Потребител
Господа, на халето от събота на събота кое как си оставя, така си го намирам вече няколко седмици... :) Не ви ли се стреля, айде Рашко го разбирам - гларус, плажува момчето, ловува, ами другите... ;)
 

mildot

Новодошъл
Здравейте , аз съм нов във форума ,
живея близо до бургас и имам нужда от майстор за да ремонтирам и тунинговам Gamo Hunter 1250. За въпросната пушка писах доста в раздела за гамо-та , днес открих че има доста сериозни щети по буталото и имам нужда от ново, също искам да и сложа Газова Пружина , и да се поправи заключващия механизъм и може би още неща за които още не знам ... Към кого мога да се обърна за помощ в Бургас?
 

Карлсон

Потребител
Здрасти, @mildot, има един-двама пишман майстори по Бургаско за ГП, но според мен не си заслужават... Пиши на mitaka101 едно лично да се разберете, отдели желязото от приклада, опаковай добре и му ги пращай в София.. :)
 

apapazov

Редовен Потребител
Имам молба към някой от Бургаската група или по точно от някой от района на Поморие !
Имам дискова херния и след нова година съм планирал посещение в Поморие за кални бани около седмица
Можете ли да ми препоръчате хотел който предлага процедури с луга и кал на нормални цени
Другото което ме интересува мога ли да дойда и да си взема примерно една кофа с луга или кал /не знам дали е едно и също или има разлика/и да се мажа в къщи защото ще мога да си взема отпуска чак след нова година
Благодаря предварително
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Имам питане дали някаде в Бургас мога да си напълня бутилката в неделя?Благодаря предварително.
Става въпрос за въздух на 300бара.
 

Карлсон

Потребител
:rambo: Групата, честита нова година.. В неделя да си организираме едни стрелби на халето, дават го слънчево и без вятър... Ако има желаещи, пишете ако не знаете къде е мястото...
 

Карлсон

Потребител
;) Който е без пушка, парче сушеница и литър пелинец...
Шегувам се, всеки е добре дошъл...
 

Карлсон

Потребител
Стефо, добре дошъл, ще намериш съмишленици в нашия град, споко... Ще видя да сложа координати на мястото за срещи на групата, за да може и новодошлите да се ориентират. И моля, пиши на кирилица във форума, по пригледно, културно и лесно за четене е... Бъди здрав и до скоро
 

Карлсон

Потребител
Джентълмени, около 11.00 ще мина през халето да пусна някоя чашка... Някой от новорегистрираните колеги ако има интерес - 0896-626-939, ще му обясня къде е мястото...

Това беше и последния ми пост в тази тема, и без това от много време си пиша сам... Срамота, имаме разкошно място за стрелба, а желание никакво, другите групи се събират всяка седмица, а нашата само пред компютрите... Нищо, здраве да...
 
Последна промяна:
Нагоре