Бургаска група

Карлсон

Потребител
miteto77bv написа:
преди два дни зад космос купих последната кутия баракуда 5.5 и незнам дали са заредили

Мите, Бадакуди има на Випа и в 5.5 и в 6.35, и на Златния елен срещу Тубдиспансера... :) За ЖСБ в 6.35 питай Калин, собственика на магазинчето до Велека, мисля че ще може да ти поръча ;)
 

rosento

Потребител
Карлсон написа:
miteto77bv написа:
преди два дни зад космос купих последната кутия баракуда 5.5 и незнам дали са заредили

Мите, Бадакуди има на Випа и в 5.5 и в 6.35, и на Златния елен срещу Тубдиспансера... :) За ЖСБ в 6.35 питай Калин, собственика на магазинчето до Велека, мисля че ще може да ти поръча ;)
Пламка ,Калин от много време не е зареждал ЖСБ в 6.35 мм постоянно проверявам
 

Карлсон

Потребител
Хайде, момчета, последно питане дали някой друг иска да пътува с мен и Рашко за срещата в Русе...? ;) В събота към 07.00ч. по кафе и газ... :rambo:
 

Карлсон

Потребител
Момчета, добра новина за групата и в частност за тези който не са минали все още на метан... ;) От днес във водолазния магазин до Гробищен парк Бургас имат чисто нов 300 баров компресор... :yahoo: Преди малко говорих по телефона с управителя на магазина Стоян, пълненето става за едно кафе време, освен ако нямат за надуване над 20 бутилки например... ;) Цената е левче на литър... ;)Компресора е италиански доколкото разбрах, ако това има значение де... :cheers: Ето и контакти ако имате въпроси - http://www.divingshopbg.com/bg/contacts.html
 

Карлсон

Потребител
mavredik написа:
Живея в жк Лазур бл. 32 давам маршрут от вкъщи почти до мястото. От точка B се свива надясно и се стига до сградата

http://maps.google.bg/maps?f=d&source=s_d&saddr=%D1%83%D0%BB.+%D0%9C%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0&daddr=42.620654,27.410735&geocode=FUCZiAId8TSjAQ%3B&hl=bg&mra=mi&mrsp=1&sz=16&sll=42.619497,27.408164&sspn=0.007327,0.013797&ie=UTF8&t=h&z=16

Момчета, утре сутринта съм решил да отида да проверя това място става ли все още за стрелби.... ;) Ако има и други желаещи мисля към 09.00-09.30 да съм на точка В на картата... :cheers:
 

Карлсон

Потребител
ian4o71 написа:
аз съм нов във форома исъм от бургас

Добре си дошъл, колега ! :) Лошото на Бургаската група е че всеки си стреля самосиндикално в двора направо от басейна и събиранията по поляните са сведени до минимум, :mad: а има страхотни места за стрелба по Бургаско... ^-^
 

RANGER

Потребител
Здравей те, Бургаски-Снайперисти. Тъй като тук в района на Сл.бряг и Несебър несе продава възд.оръжие, искам да ви попитам. Знае ли някои от вас дали в Бургаските оръж.магазини се продава пушката МЕТЕОR АR 1000 и на каква цена ?
 

Tayson

Потребител
Здравейте на всички!
Преди два месеца се преместих и вече живея в Бургас,като се надявам тук да е мястото където да пусна корени.
Именно по този повод ще съм радостен да ходим да стреляме заедно.За жалост си продадох пушките и ми предстои закупуване.Но това не пречи.Ако на някой му липсва компания с удоволствие бих го придружил ей така за приказката.В момента си запълвам времето с риболов така,че ако някой освен стрелбите го вълнува и риболова може да се включи и да ходим заедно.Пишете на лични,ако на някой му трябва компания.Радвам се че живея в този прекрасен град.
Бъдете здрави. :cheers:
 

Карлсон

Потребител
@Tayson чест и почитания, добре дошъл в града и групата ни... :rose: Пиши да се похвалиш като се обзаведеш с пушка, има къде и стрелби да си спретнем и скара да напалим... :cheers:
 

Tayson

Потребител
Благодаря за поздравленията колеги.
Утре следобед отивам с колата до Сарафово на буните за риба.Колата е празна,така че на който му се идва нека ми пише на лични или да звънне на тел:0885821333

:cheers:
 

rosento

Потребител
В събота преди обяд ще ходим да стреляме в халето след Банево !Няколко човека ще сме ако има желаещи 0885 24 0324 Росен :)
 
Нагоре