Бургаска група

anibis

Редовен Потребител
fatalen написа:
andi написа:
Специални поздрави за доаените на Бургазлии - Николай и Дядо Данчо :
http://vitaminl.tv/video/159

Тоя се занимава с е.ати глупостите ;) ;) ;)
Все си мисля че на тая билярдна маса може и други игрички да се играят с тая мадама,а не да ми играе на шикалки. ;)
 

njatanasow

Редовен Потребител
Благодаря Диане!Момичето ,че си го "бива" е видно :) Но и момчето си е добро!Само хора които не са практикували този спорт не могат да го оценят ;) :cheers:
 

Tayson

Потребител
Колеги започнах реставрацията на един Хайнел 49а спорт.
Почти направих финиша на оригиналния приклад,но ми трябва някой,който да ми направи накатката.
Има ли някой майстор в Бургаска област,който да може да ми направи само накатката,тъй като аз не смея?
:cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Разпитай Биогейм, той работи на много ниски цени и ти е градски.
 

lynx

Редовен Потребител
Е, разстоянието Бургас-Айтос е 25-30км., не е болка за умиране ;)
 

Tayson

Потребител
Благодаря колега!Ще му пиша.Още съм нов в района и не ги зная всички колеги,но ще се опознаем. :cheers:
 

terzosub

Потребител
Здравейте колеги! Аз съм от Равда и нямам достатъчно време а и не знам повечето магазинчета за оръжие,та молбата към вас ми е ако някой е виждал или знае в някое магазинче в Бургас да има останал Crosman 2260 5.5 СО2 да ми напише на лс тук в темата или на тел.0878 353039,или ако някой от вас знае колега да има тази пушка и я продава също съм готов да я купя.Щс съм ви много благодарен.И весели празници на всички.
 

cecom

Новодошъл
Здравейте бургазлии, казвам се Цвятко Манчоров и съм от пазарджишката група. Решил съм да си купувам кола и съм харесал една в Бургас. Може ли някой да погледне колата в какво състояние и дали си заслужава да идвам, колата е рено еспейс и имам само телефона на продавача 0878265239. Благодаря предварително!!!
 

Карлсон

Потребител
Момчета, утре някой ще ходи ли да стреля на халето над Банево, мисля че ще имам час-два свободни преди обяд, може да организираме нещо... :rambo: Раше, не ми беше удобно да ти звъня втори път днес, ако четеш считай се за поканен официално... ;)
 

Карлсон

Потребител
rashko написа:
Кога мислите да ходите ?
Ми то си е сянка и проветриво през целия ден, така че... Ако искаш към 09.00-10.00, аз ставам рано и без това, само ще видя колата ми как ще е че нещо не ми се струва съвсем ОК... Нека да видим Роската или някой друг дали ще се включи и ще решим
 

rashko

Редовен Потребител
Трябва сутринта да ходя до работата, много ми е рано :yes:

Ще оставя стрелбите за друг път ;) :cheers:
 

Карлсон

Потребител
Здраве да e Раше, ако има други с желание за стрелби, нека пишат в темата, утре сутрин ще го измислим организационно... ;)
 
Нагоре