Бенчрест състезание - 18.11.2012 - Ст.Загора

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Браво! :bravo: Страхотно сте си изкарали! Че и медал гледам ще идва във Варна. ^-^ А на кого са тея Аншуци 9003? :eek:
 

dinkata

Редовен Потребител
Беше поредната приятна среща с приятели, и запознанство с нови такива, на която успях да присъствам благодарение на Татеос, за което много му благодаря :) Стрелбището много ми хареса !!! Макар и малко хора имаше интересни пушки... с доста добри резултати. Смятам, че и аз съм се справил доста успешно със стрелбата през обектива, като си гледам "групите" :cheers: :cheers:
 

SAIGAA

Потребител
Състезанието протече много добре и дисциплинирано , благодаря на Състезателите и на Кибиците / като мен / :) който посетиха събитието
Днес се роди идея за следващото състезание която ще обсъдя с И.Касабов и Г.Топалов и ще помоля Старазагорската Група малко за помощ и мисля че ще има възможност края на Януари / Декември - празничен месец / да проведем едно Състезание в зала на 25м в гр.Стара Загора
 

lynx

Редовен Потребител
SAIGAA написа:
Колега MAD MAX тея Аншуци модел 9003 - са по 6 бона :) хахаха интересува ли те още на кого са
На Георги Топалов и на Атанас Ковачев

Колега, ти май се обърка кого да плашиш с цени на пушки! :D ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
lynx написа:
SAIGAA написа:
Колега MAD MAX тея Аншуци модел 9003 - са по 6 бона :) хахаха интересува ли те още на кого са
На Георги Топалов и на Атанас Ковачев

Колега, ти май се обърка кого да плашиш с цени на пушки! :D ;)
Аз нали съм си скромен, па си замълчах. :D ;) Попитах просто защото си помислих да не са на някой от нашите, дето се е скатал да почерпи. :no:
 

st_beer

Редовен Потребител
@MAD MAX
То беше излишно да те пита.Трябваше само да ти прочете подписа и да види цените на пушките и оптиките от подписа ти . ;) ;)
Е простено е стават грешки ;) ;)
 

corsa16v

Потребител
Еее не нападайте човека! ;) Той тепърва ще се запознава с пневматиката. Относно помощта от наша страна - мисля днес стана ясно, че сме насреща :cheers:
 

go_panch

Потребител
SAIGAA написа:
Колега MAD MAX тея Аншуци модел 9003 - са по 6 бона :) хахаха интересува ли те още на кого са
На Георги Топалов и на Атанас Ковачев
По бързи изчисления, инвентара който домъкнах го смятам около 13-14 000 лв и ко стана? Пак се изложих :)
Та парите не винаги са от значение...
 

SAIGAA

Потребител
lynx - не ви познавам нито теб нито MAD MAX - ама не се изхвърляй така - ХАЛАЛ ДА СА МУ ПАРИТЕ щом казващ че ги има в повече
Доволен ли си - Изтърках коментара
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Стига се дърляхте, бре хора!
Един въпрос за АНШУЦ към присъствалите. Колко Дж бяха?
Предполагам, че са варианта в 7,5 Дж за зала, ама да попитам, че ....
Аз лично приветствам идеята за залата януари месец. Вероятно ще се съберем повечко хора, ако се организира подобно мероприятие.

Пък да видим тогава Дейстейти, Аншуци и прочее дали ще пият студена вода ;) ;) ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
SAIGAA написа:
lynx - не ви познавам нито теб нито MAD MAX - ама не се изхвърляй така - ХАЛАЛ ДА СА МУ ПАРИТЕ щом казващ че ги има в повече
Доволен ли си - Изтърках коментара

Споко колега, надявам се скоро да се запознаем. Просто това
SAIGAA написа:
хахаха интересува ли те още на кого са
прозвуча малко подигравателно. :cheers:
Иначе много добре познавам пушката и цената й. :yes:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
fatalen написа:
Стига се дърляхте, бре хора!
Един въпрос за АНШУЦ към присъствалите. Колко Дж бяха?
Предполагам, че са варианта в 7,5 Дж за зала, ама да попитам, че ....
Аз лично приветствам идеята за залата януари месец. Вероятно ще се съберем повечко хора, ако се организира подобно мероприятие.

Пък да видим тогава Дейстейти, Аншуци и прочее дали ще пият студена вода ;) ;) ;)
Точно 7,5 Дж не са барани, и да се подчертае, че стреляха с плоски чашки на 25 метра ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Също ми е интересно с какви чашки стреляха колегите с АНШУЦ?

ПП Сега прегледах снимките. По имената на мишените се ориентирам, че са стреляли с мачови чашки.
Голяма грешка! Лично мнение!
 

corsa16v

Потребител
По бързи изчисления, инвентара който домъкнах го смятам около 13-14 000 лв и ко стана? Пак се изложих :)
Та парите не винаги са от значение...
[/quote]

Никой не се е изложил, видяхме се, някои постреляхте, други погледахме, изкарахме си добре. Нека не разваляме темата.
П.П. Пък другия път елате повечко хора с класни пушки, та да види колегата за какво става въпрос :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
fatalen написа:
Също ми е интересно с какви чашки стреляха колегите с АНШУЦ?

ПП Сега прегледах снимките. По имената на мишените се ориентирам, че са стреляли с мачови чашки.
Голяма грешка! Лично мнение!

Лично попитах, "Защо мачови" и ми отговориха така: "Пушката стреля само с мачови :eek:" Пишело го някъде по инструкции... ли къде, не разбрах а имало и още много специални неща само за тая пушка ..... а после колегата поиска от Свирепия малко ЖСБ за проба и нищо не разбрах... ;) ;)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
dinkata написа:
Пишело го някъде по инструкции... ли къде, не разбрах а имало и още много специални неща само за тая пушка .....

Тези пушки са предназначени за стрелба в зала 10м.и са само 7,5 Дж. Нормално в инструкциите да пише мачови чашки.
 

dinkata

Редовен Потребител
valens1968 написа:
dinkata написа:
Пишело го някъде по инструкции... ли къде, не разбрах а имало и още много специални неща само за тая пушка .....

Тези пушки са предназначени за стрелба в зала 10м.и са само 7,5 Дж. Нормално в инструкциите да пише мачови чашки.

САМО мачови !?!
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
dinkata написа:
fatalen написа:
Също ми е интересно с какви чашки стреляха колегите с АНШУЦ?

ПП Сега прегледах снимките. По имената на мишените се ориентирам, че са стреляли с мачови чашки.
Голяма грешка! Лично мнение!

Лично попитах, "Защо мачови" и ми отговориха така: "Пушката стреля само с мачови :eek:" Пишело го някъде по инструкции... ли къде, не разбрах а имало и още много специални неща само за тая пушка ..... а после колегата поиска от Свирепия малко ЖСБ за проба и нищо не разбрах... ;) ;)


Не случайно попитах.
И на мен ми се е случвало да ме нахокат професионалисти в тази област, включително и оръжейния майстор на вероятно най-големия клуб по спортна стрелба в България, че използвам някакви си чашки (JSB), които даже не са ги чували ;) ;) ;)
Но трудно може да им се обясни, че плоскоглавите летят до 15-ина метра и после е трагедия.
Дето се вика и в спор не можеш да влезнеш с тях на тази тема ;)

Ако имаше възможност по състезания за въздушно да стрелят с обли глави, вероятно щяха и да са различни рекордите сега, доколкото това се дължи само на полета на чашката. Пак лично мнение!
 

lynx

Редовен Потребител
SAIGAA написа:
lynx - не ви познавам нито теб нито MAD MAX - ама не се изхвърляй така - ХАЛАЛ ДА СА МУ ПАРИТЕ щом казващ че ги има в повече
Доволен ли си - Изтърках коментара

Колега, не се засягай. И на мен ми прозвуча подигравателно, затова и не можах да оставя мнението без коментар.
Не познаваш въздушното - това е ОК, ще го научиш след време.
Тук не опира до това кой колко пари имал и дали ще са му "халал" или не.
Който си харесва хобито, не щади средства за него и Макс е от тия същите хора.
Някой беше казал: "Кеф цена няма" и на колегата Mad Max много му приляга тази поговорка ;)
 

SAIGAA

Потребител
Беше ми приятно с хората с който с запознах днес и с хората с който си писахме в този форум
С каквото мога ще помагам защото знам че крастата е голяма рабта
И не забравяите :rambo: му е майката

Аз бях до тук - желая ви здраве на вас и на семайствата ви Спортни успехи занапред :goodbye:
 
Нагоре