Бенчрест Турнир гр. Пазарджик 31.08,2014г

оги-пз

Редовен Потребител
Здравейте, искаме да ви поканим на турнир по бенч в гр. Пазарджик на 31.08,2014г.
Мероприятието ще се проведе на обичайното место.
Този път ще има ясни и точни правила и няма да има компромиси.
За сега потговяме списъка с правилата и в неделя ще бъде сложен тука в темата.
За сега това в неделя повече.

ДоБавям правилата за ,които държим да се спазват.
Почти всички разполагаме с хубави оръжия и с добро оборудване , за това мислим че е време да има малко по-строги правила.
Участници които не могат да си осигурат рест да не се сърдят на нас.Ние имаме 2 реста мисля че който иска да стреля бенч е време да си набави такъв или поне една двунога да си купи те не са забранени все още.
 

Attachments

  • ГРАФИК и правилник за турнир.doc
    48.5 KB · Прегледи: 81

FreeMan

Редовен Потребител
Браво Оги за поредното състезание.
Браво и за решението за категорични и твърди правила.
Само деня от седмицата. Не може ли да се правят в Събота, Неделите ми са заети, а и на други колеги (особено семейните) са им по-удобни съботите?
Поздрави и успех.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Много от хората а и ние в Пазарджик всичките сме на работа в събота до 14.00 ч.
Няма кой да организира в събота, единствената ни възможност е неделя :cheers:.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Аз мисля да участваме с жената този път. Опитвам се да запаля жената и онзи ден седнала на земята, само и подпрях пушката на едно столче и на Бенч мишена 25 м. пусна 15 изстрела и уцели 13 десятки с 6X , една осмица и една девятка, а хваща пушката ми за първи път.
Та както и да е на 30-ти сме на сватба и на 31 -ви (живот и здраве) смятам да участваме. Жената ще стреля с бившата пушка на Оги ("вълкодавчe" -самоделка 4,5 мм - 16 J) a aз ще стрелям с Щаера 16J.
 

anibis

Редовен Потребител
Обичайните заподозрени ще сме там! :D
За събота или неделя за мен и Беров няма никакъв проблем,но за други колеги е проблемна съботата.
Дано тоя път да се съберем повечко хора за да стане по-хубаво състезание.
Оги там сме......... :music: :sniper2:
 

Карлсон

Потребител
Ако е рекъл Господ и аз ще намина с една 30-тина годишна немкиня да видя какви ще ги свършим... :D
 

anibis

Редовен Потребител
Карлсон написа:
Ако е рекъл Господ и аз ще намина с една 30-тина годишна немкиня да видя какви ще ги свършим... :D
Тая 30-ет годишната,нали знаеш че доста ПЦП-та ще остави замислени. :bravo:
пс.Пламене ако не си намериш оптика до тогава,ще ти дам моята Барска 6-24 да се пуснеш с нея,за 25м е Идеал Петров :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Имам голямо желание да отида на това състезание... но понеже "Продавийската група" :-[ е "многобройна" и за сам човек пътните разходи ще ми дойдат множко...

Варненската група като е голяма какво......само Миро ходи по състезания, от Добрич пък съм само аз....абе по един луд стига ;)
 

go_panch

Потребител
оги-пз написа:
Този път ще има ясни и точни правила и няма да има компромиси.
За сега потговяме списъка с правилата и в неделя ще бъде сложен тука в темата.
За сега това в неделя повече.
Неделя мина, какво стана с правилата?
Чакам да ги прочета, за да разбера дали ще се класирам да участвам.
 

sts1969

Редовен Потребител
:rolleyes: То и аз май "сложих тигана преди да хвърля въдицата" :rolleyes: моето селско Хатсанче под 28 J и да искам не мога да го сваля :( а двуногите разрешени ли ще са?
 

anibis

Редовен Потребител
sts1969 написа:
:rolleyes: То и аз май "сложих тигана преди да хвърля въдицата" :rolleyes: моето селско Хатсанче под 28 J и да искам не мога да го сваля :( а двуногите разрешени ли ще са?
Светльо не се притеснявай ще стреляш в неограничения клас над 16дж.Двуногите са разрешени,още не сме на ниво световни шампиони, :D за да махнем двуногите.По принцип са забранени,но всеки няма рест за да стреля по-правилата та заради това е разрешено с двуногите. :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Обнових първия пост има написано всичко ,което искаме да се спазва.
Двуногите ще са разрешени.
Класовете са два.
До 16j
Над 16j без ограничения само калибъра да е 5.5мм
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Оги, говорили сме го всеки път - важни са броя на коридорите, за да е в час графика.
Напишете - колко ще са -5, 8, 10 маси? Мястото носи на маси. Ако са 10 маси, не е проблем преди състезанието окончателно да се определят по колко във всеки клас, според броя на участващите. И тогава този график ще е изпълним а дори и доста поразтеглен.
Ама ако сложиш 5 маси и ти дойдат 13 човека в двата класа - няма да ти стигне графика.
Аааа, и друго - половин час между мачовете - не е ли малко множко ???
:cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Един въпрос и от мен.
Може ли да си нося маса и стол, да си сложа пушката и чашките а под нея бутилката и да не ги свалям и слагам при всяка мишена. На предното мероприятие с това нареждане - прибиране пак нареждане си обърках кутията с чашките и едната ми мишена замина на кино.
 

Dominus

Редовен Потребител
Да разбирам ли, че ако реша да дойда с двете си тупалки мога да ползвам една оптика.
И доколкото разбирам от правилата ще се стреля само на 25м.
 

оги-пз

Редовен Потребител
peko написа:
Оги, говорили сме го всеки път - важни са броя на коридорите, за да е в час графика.
Напишете - колко ще са -5, 8, 10 маси? Мястото носи на маси. Ако са 10 маси, не е проблем преди състезанието окончателно да се определят по колко във всеки клас, според броя на участващите. И тогава този график ще е изпълним а дори и доста поразтеглен.
Ама ако сложиш 5 маси и ти дойдат 13 човека в двата класа - няма да ти стигне графика.
Аааа, и друго - половин час между мачовете - не е ли малко множко ???
:cheers:

Масите ще са достатъчно мислим да сложим 10 маси.

dberov написа:
Един въпрос и от мен.
Може ли да си нося маса и стол, да си сложа пушката и чашките а под нея бутилката и да не ги свалям и слагам при всяка мишена. На предното мероприятие с това нареждане - прибиране пак нареждане си обърках кутията с чашките и едната ми мишена замина на кино.

Берка правилата са за всички стреляме от едни и същи маси твоята ,ако искаш си я ползвай за помощна маса.Осигуряваме 10 коридора с еднакви маси и столове , ако махнем едната и сложим твоята губим цял коридор.
Dominus написа:
Да разбирам ли, че ако реша да дойда с двете си тупалки мога да ползвам една оптика.
И доколкото разбирам от правилата ще се стреля само на 25м.

Ще се стреля на 25м и двата класа.
Но не знам как ще се справиш да прехвърляш оптиката , ако ти се падне да стреляш последователно до 16дж и фак, ще трябва да си бръз

Да кажа за тези ,които не са идвали масите са ни стабилни и не се клатят, казвам го заради Беров, не помна по каква причина не искаше да стреля от нашите маси.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Вече съм на линия.
Ще помоля който иска да участва в състезанието да се запише тука или на лични , за да е по-лесно в деня на състезанието.
Наградите този път са изненада дойде ни нова идея.
 

amazonkata

Потребител
Предлагам да се промени

При мишените за стрелба от 25 метра „Х“ се присъжда когато най-малкият пръстен е изцяло или частично отнесен от отвора на попадението.

като

При мишените за стрелба от 25 метра „Х“ се присъжда когато най-малкият пръстен е изцяло отнесен от отвора на попадението.
 
Нагоре