Бенчрест Турнир гр. Пазарджик 24.04.2016г

оги-пз

Редовен Потребител
Първата ми мишена е слаба заради Злати, нали стрелях с неговия вълк и ми каза стреляй с тея чашки е ама пушката не ги щя, осрах първия ред на мишената, от там смених чашките ама късно братче.
 

anibis

Редовен Потребител
Е пък Злати да не си знае пушката с какво стреля най добре... малко ми идва в повече!
Има един лаф "кьорав карти не играе":cheers:
пс. До другото състезание,Черната перла,пак ще е №1 пък да видим там какво пак ще измислите... Хайде че отивам да стрелям
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Другото състезание ще ти покажа, защо не трябваше да сменяш вълка за черната перла.
Нали видя втората мишена как е.
Е така стреля тая под 245 не пада.
 

anibis

Редовен Потребител
Ок ще и кажа на Черната перла...:cheers: Да съм нямал Вълк и да не знам какво може,ама Оги имал съм вълчо,винаги са с 2-3т под Черната перла, най вече няма флаери,както прави вълка..
а за едно състезание което силите са изравнени това е от много голям плюс!
Вие досега ме биехте защото аз бях свикнал само на закрито да стрелям,но да благодаря на Макси че затвори стрелбището че да мога да се науча да стрелям на вятър,та от тук нататък ще ви е бая трудно.
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Е добре пак ще си говорим, ти видя коя пушка направи най хубавата мишена.
Просто вълците стрелят и доста добре.
Всичко е до момента и кой ще яхне гребена на вълната.
А и този вълк е наказвал атамана нали помниш.
 

sts1969

Редовен Потребител
Миро, я се ядосай и направи едно състезание на Китка като се стопли, да им покажеш как стреля перлата. :D Само че нека да е преди разгара на летният сезон...че тогава ще дойдат само заради плажа и бирата...и няма да им се стреля. :D:cheers:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Ако не бяха излезли спешни семейни ангажименти, Миро щеше да се озори срещу "шарената перла" фани от 1993 година :) Майтапа настрана ..много съжалявам че не успях да дойда...хем предния ден нагласих Фани и пуснах 3 много успешни бенч мишени на открито.
П.п. Даже в момента щаера ми прави супер бенч мишени, та мое другия път жена ми да стреля с фани а аз с щаеро :)
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
И аз се питах къде се изгуби, но го отдадох на тренировките за световното.
 

anibis

Редовен Потребител
А и този вълк е наказвал атамана нали помниш.
Вярно Оги наказвал си М2-та,НООООО когато аз не стрелях на открито,а стрелях само на закрито.Дайте да си говорим истината
тия вълци,са направени за лов,че стрелят върховно,няма спор,но винаги са 2-3т и повече под М2-та.
Просто при тях има доста флаери,при което нямаш шанс срещу М2-та,състезанието приключи!

Е добре пак ще си говорим, ти видя коя пушка направи най хубавата мишена.

Видях е Оги, и това говори много срещу теб.На първата мишена направи 230т втората 246т после станаха/докато бях там/ 247т сега станаха 248т.до края на темата могат да станат и 250т. няма лошо,важното е накрая... Та не може да правиш на една мишена 230т а на другата 247т тази разлика от 17т хич не е хубава,това значи че или ти,или пушката не е в час,много добре знаеш каква ти приказвам,нямаш никаква повтаряемост на мишените.Остави вятъра,и чашките,тия работи ги приказвайте на някой дето не е в час говорим си сега истината.Такава разлика за човек който се има за бенч стрелец е не допустима! Разлика от мишена до мишена с 2т.макс 3т. е допустима, но както видя и аз още не съм в кондиция с моята пушка разлика от първата мишена с втората има.240т първа мишена,втора мишена 245т. това е голяма разлика.
Бъдете живи и здрави! Желая Ви приятно изкарване на празниците.:cheers:

ПС. Оги извини ме много,въобще не се заяждам,но сега като се замисля кажи ми кога си бил ти с твоя вълк или на Злати М2-та? Защото си спомням на предното състезание в Пазарджик Светльо стана първи а аз втори,Злати трети,кажи ми кога сте били рускинята че наистина не се сещам, не се заяждам просто искам да ми кажете кога на състезаване сте побеждавали рускинята?
Благодаря!
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
На Троян със Злати имахте надстрелване, да те подсетя.
Пазя мишените от състезанието специално тази с 248т.ще ти я запазя лично за я провериш.
Ще взема да си купя и аз по скъпа пушка от вълка, за да стана и аз разбирач и бенч стрелец.
Пс. и аз не се заяждам, но като шампион когато ти предложих да постреляме на по 100лв не се съгласи и си тръгна без довиждане даже. То е защото видя вълчо какво прави и не си сигурен в м2-ката.
И на теб весело изкарване на празниците.
Темата за мене е приключена.
 

anibis

Редовен Потребител
На Троян със Злати имахте надстрелване, да те подсетя.
Оги приказваме за състезание,/бенчрест/а не някакво друго мероприятие което сме си ги мерили... там е съвсем различно.
А за 100-лв да не те подсещам,защо не ти играх вързано,другия път нямаш проблеми.
И за мен темата приключи,весело изкарване на празниците.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Когато има спор и той се реши със съревнование не е ли състезание това
 

anibis

Редовен Потребител
Оги бъди мъж бе човек,кажи на това състезание ебал съм му майката! :cheers: /с извинение/:-[
.............................................................................................................
Ще има други състезания,и си кажи, и на оня чок тариката,варналията ще го оставя с 10т и повече, след мен.
Ти не можеш ли да губиш бе човек? Какво мислиш че и на мен не ми е било криво,когато загубя от теб или от Злати няма никакво значение,но винаги си казвам,това което ти го писах по-горе.Какво мислиш че не съм се псувал през целия път от Пазарджик до Варна ли,грешиш даже много повече,без малко да отиде вълка курбан в едно дърво. И защо като се замисля след това,защото вие сте ме били,да вярно е много ми е ставало гадно но никога не съм почвал да пиша нещо против вас.
Винаги съм преглътвал загубата от ВАС като мъж.
Бъди мъж и преглътни загубата,защото тая злоба ще те изяде,друго яче не мой да стане.:cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
На мен не ми пука че съм загубил далече си от нещата за да разбереш.
Ти си човека дето чопли.
Съжалявам, че си помислих че има шанс да ме разбереш.
А за това кой е мъж кой ревльо не мисля че сега трябва да говорим.
 
Нагоре