Асеновградска група

ivofox

Редовен Потребител
обадете се като се събирате .
И Беля обади се е да постреляме и да се видим ,забравих ме се ;)
 

dilom08

Редовен Потребител
аз днес не съм на линия, но за утре може да измислим нещо на открито.
 

dilom08

Редовен Потребител
Оказа се че е по добре да си купим готови мишени, отколкото да ги правим.
http://forum.airguns.bg/index.php?topic=2.msg122471#new
Помислете кой колко и какви иска. Какви силуети и колко големи убойни зони. дебелината е 3мм.
срок до утре вечер за да направим една обща поръчка с цел пестене от транспортни разходи.
 

dilom08

Редовен Потребител
Понеже ставаме 5-ма за Троян се разберете коя помпа ще носите за да не возим 4 помпи.
 

belyatamax1

Потребител
Апапи,напомнете на Ванката,че отивате на стрелби...,да не се обърка и замъкне някоя въдица с макари и земни червеи :lol: ;) ;) ;)
 

dilom08

Редовен Потребител
Между другото аз ще шофирам. Трябва да решим дали 4-ма или 5-ма. Помислете. Утре ще се чуем всички и ще решим.
 

dinkata

Редовен Потребител
dilom08 написа:
Между другото аз ще шофирам. Трябва да решим дали 4-ма или 5-ма. Помислете. Утре ще се чуем всички и ще решим.

Аз мисля около 2-3-4 часа да се изсипя с "Се багаж" в Асеновградски окръг, ама НЕ предпочитам да вземам моята помпа, че нещо много натоварен ще стана ;) :cheers: :cheers:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Взимаме моята помпа.
Иване вземи си само дистанционната втулка.
 

ivofox

Редовен Потребител
Превоза го уредихме,заради багажа на Динката ;) Динката щял да взима едно буре с бира да почерпи за новата пушка и да му върви по вода :cheers:Аз ще пътувам с друга кола :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Като стигнете Карлово някой ще се метне в моята кола аз сам съм и без това ;)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Любо, ти вземи ракия. Все ще измислим за какво да почерпиш ;). Колата ти празна вземо повечко ;):cheers:
Аз нямам от тази благинка и Дидо и той няма :(
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Милен Николов написа:
Само този дъжд да не обърка всичко.
Пиенето и веселбата не може го обърка ;) :cheers:
valens1968 написа:
Любо, ти вземи ракия. Все ще измислим за какво да почерпиш ;). Колата ти празна вземо повечко ;):cheers:
Аз нямам от тази благинка и Дидо и той няма :(
Вальо моята е малко но ще я споделя с удоволствие с вас, не е от най - хубава но само тая ми остана а ще те чершя за друго евентуално като мидиш колата ще разбереш ;) Тея дни хич не ми върви да ти кажа ама на пук на целия карък с пушката идвам, даже не знам дали ми се стреля и с коя ще стрелям ама поне да се видим ;) :cheers:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Мисля към 19:00/че съм на работа до 18:30/ да съм на кариерата над Асеновата.
Вали-трещи се качвам, че покавалеца ме сърби... :rambo:
Ако някой реши да ми прави компания да заповяда...
 
Нагоре