Резултати от Търсенето

  1. Коцкар

    Extreme benchrest Serbia

    Незнам за какъв се взе но ако няма кой да ти го каже си тъпо парче стига си се правил на интересен и се разкарай. Надявам се да е достатачно ясно и в прав текст за капацитета ти които явно твърдиш че имаш.
  2. Коцкар

    Extreme benchrest Serbia

    мен не ме вълнува field targeta ходи си пиши и си създавай теми за това тука си пише че е за extreme както и в раздела в техния форум никаде не стаа дума за field target объркал си се. Eventа просто включва field target като основно събитие и към него има има и за дълги разтояния extreme (pcp...
  3. Коцкар

    Extreme benchrest Serbia

    по спомени трябва да има частен имот и после на този частен имот да се регистрира спортен клуб. Нали имаше някакво стрелбище за въздушни пушки в мол Варна и едно в Бяла Слатина ако имаха лиценз отдавна щяха да ги ползват за огнестрелни стрелбища. Но това е друга тема.
  4. Коцкар

    REXIMEX

    Някой успя ли да направи по-голям пленум за Reximex Throne 2?
  5. Коцкар

    Kral Arms

    Вярно! Помня че беше 1см значи един клик на 300 метра има изместване с флоберка от въртенето на земята.
  6. Коцкар

    Kral Arms

    Е хубаво 10см е объркал съм се ходил съм един ден на курс не го работя всеки ден. Но въпроса ти беше "И колко см е отклонението 1 мил дот на 300 метра на увеличение 27" и ти отговорих няма промяна при първа фокална равнина независимо какво увеличение се използва и на х5 и на х27 1 мил си е...
  7. Коцкар

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Е така е до преди 10 години имаше приказка китайски боклуци после iPhone, започнаха да правят ама пак си ги купуваха после и Volvo и сега малко неща не се правят там и още по малко неща са без части от китай. Но то каквото и да започнеш се учи с проба грешка от първия път нищо не става.
  8. Коцкар

    Kral Arms

    Когато оптиката е във първа фокална равнина FFP няма значение на кое приближаване си защото 1 mil dot на скалата винаги е 1см на 100 метра когато си във втора фокална SFP тогава скалата на мерника се променя при различното приближаванне и трябва да се пресмята пак става но са по скоро за ловци...
  9. Коцкар

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Според мен скоро ще има много по-добри и по-евтини предложения освен ако не наложат някое ембарго на китай тогава добре ще цъфнем.
  10. Коцкар

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Най добрите оптики през които съм гледам са Vortex със някакво малко проближаване 2-14 или 16 и също Nikko sterling и 2те около 1500-2000лв. Във сравнение с моето discovery VT-T за 550-600лева разликата в чистотата на стъклото е много голяма. Например на 8-10 увеличение можеже да види кристално...
  11. Коцкар

    Kral Arms

    Димитър @DimitarV дето стреля със Texan airforce на дълги разтояния и hatsan го пробва и според него не сви чувствително групи но триенето е по малко защото остават многи по-малко следи от олово по цевта. Аз си купих от едни по евтини на хадо за цеви по стари които бяха 3 пасти за 20лв и даже на...
  12. Коцкар

    Kral Arms

    1 мил дот на 200 -300 метра май е нормално. Защото ходих на едно курсче за флоберка .22LR и стрелока го даваше че на 300 метра попадението се измества с 1см в дясно от въртенето на земята заради бавния проектил. И наистина беше така. Пушката беше ruger precision с дълга цев а куршумите и те за...
  13. Коцкар

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Schmol vdl 100 също е 20 кинта по родните магазинчета уж е джерманско първите пъти го оставих да бръмчи 2-3 пъти по близо 1 час и гледам че не надхвърли 55 градуса което е добре защото пишеше че трябва да не надхвърля 80 градуса C за репликата Heng Yong което си е същото като Vevor ,Tuxing и...
  14. Коцкар

    Kral Arms

    На мен не да не би да е от модератора. Иначе на Hatsan blitz-а съм точно така понеже цевта е за чашки chocked и на 50 метра ги мята с 5 мил дота в дясно на 100 с 10 мила иначе си групира. Имаше нещо наречено overspin прекалено бързо завъртане но може и да не е от това може да пробваш със малко...
  15. Коцкар

    Заглушител (moderator, supressor)

    Обаче размера има значение при заглушителите поне според тези които аз имам 3 от алито един малък и 2 огромни и още един Wrangler Pnantom вярно Wrangler-a е със памуци вътре а тези от алито са със метални чашки една в друга но големият размер и чашките (baffles) заглушават звука много сериозно и...
  16. Коцкар

    Extreme benchrest Serbia

    Някой участвал ли е миналата година на вench rest турнира в Сърбия пише че е имало няколко участника от България и тази година ще е още по-голямо събитието. Новини щели да постват в техния форум от този линк https://airguns-srbija.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=2248
  17. Коцкар

    REXIMEX

    сериозна работа заримекс и още няколко магазина ги продават за по 600лв 70 джала от кутията със едно регулаторче със пленум на хума или алтарос и веднага скача на стотачка а задния приклад понеже е от AR може лесно да се подмени със сгъваем и щом е reximex значи е 100% точна със слъгове.
  18. Коцкар

    Избор на полуавтоматичен PCP въздушен пистолет

    Във евро съюза сме демек имаме общ пазар със всички евро страни не е нужно да чакаш български сайтове да заредят. Виж europeairguns моят snowpeak pp800r (новото име на artemis) дойде от там за около 5 дни.
  19. Коцкар

    Въздушни Пистолети

    Според видео ревюта тези 2 пистолета на пружинки са най точните и най евтините около 100лв diana p-five/snowpeak sp500 и umarex browning buckmark
Нагоре