Резултати от Търсенето

  1. shaman

    AGN Technology - VULCAN

    Пристигнаха няколко котенца :) Доста приятно изглеждат и се държат прилично ;)
  2. shaman

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Както казах във видеото - това е бюджетен, но за представите на FX бюджетен модел !
  3. shaman

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    правя всичко възможно !
  4. shaman

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Много зависи и от датата, че тази година имам абитуриентка и една камара рождени дни май месец :)
  5. shaman

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Апропо.. До 3 седмици някъде ще имам малко бройки от Netvor .457 калибър и Vulcan3 HP 7.62 :) Ако някой се интересува да чукне, че както се казва - количествата са ограничени !
  6. shaman

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Стига да са нагласени както трябва :) Да си ги ползваш със здраве !
  7. shaman

    Кой каква музика харесва?

    Понеже напоследък като се прибирам си слушам Rammstein се сетих за това:
  8. shaman

    Моите снимки

    Сакото на Алеко Константинов :)
  9. shaman

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Получих 1 брой Snowpeak PR900S gen.2 ! Ако някой иска приятна малка PCP пушка за 390 лв. да каже :) Да не я качвам на сайта излишно !
  10. shaman

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    За феновете на ъпгрейда днес пристигнаха няколко манометърчета :) Цифров манометър за по-точни показания ! Ще опитам да ги кача по-късно на сайта.
  11. shaman

    Избор на пцп

    Всеки си има глава на раменете.. Аз лично не бих се доверил на някой, който толкова нагло лъже с характеристиките...
  12. shaman

    Избор на пцп

    Исках да кажа, че това не е възможно... Повече от 30л/минута едва ли прави. Двуглавите Туксинг ги дават около 50л/мин А ако лъжат за това - най-вероятно лъжат и за други неща. Да не говоря, че аз се набутах с над 4500 лв. за компресор, който прави само 100л/мин !
  13. shaman

    Избор на пцп

    Ами.. като прочетох това: High Efficiency: Its motor speed can reach 2800r / min and has an air output of 130L/min, so high efficiency can save you a lot of time. И спрях да гледам по-нататък !
  14. shaman

    Вицове и смешки

    Ама това е по-яко ;) Особено след като си хапнал няколко люти чушки !
  15. shaman

    AGN Technology - VULCAN

    Младо и здраво момче би направило добра стрелба.. ама дъртак като мен, на който му треперят ръцете ще се изложи яко ;)
  16. shaman

    AGN Technology - VULCAN

    отдавна не бях стрелял с Вулканчо ;-( Днес остана малко време да го изпробвам с DOOM слъговете на 60 метра
  17. shaman

    Вицове и смешки

    Снощи получих SMS от позната: "Ела да ме вземеш от пиано бара. Пияна съм." Извиках такси, взех я, закарах я у тях. Прибрах се и получих SMS: "Не идвай. Прибрах се."
Нагоре