Резултати от Търсенето

  1. F

    Haenel 312 , 311

    Реставрацията на тази пушка ще струва три пъти повече от покупната. За тези пари на пазара има и хубави 312ки. Колкото и пари да се вкарат, крайният резултат само ще е задоволителен, далеч от перфектен.
  2. F

    Обяви от мрежата

    Такава антика продадох за 100лв и беше на светлинни години по запазена. Тоя ръждилник не струва нищо.
  3. F

    Избор на първа пушка

    Може да ти се иска да е толкова, но Не може да ме убедиш, че стреля над 270м/с. Имал съм 4 броя такива, в 5.5 максималната скорост е 220-230м/с. Сега, ако гледаш кво пише на кутията или дадени параметри в нета е друг въпрос.
  4. F

    Избор на първа пушка

    Да не си объркал нещо, вместо 2 да си натиснал 3?
  5. F

    Обяви от мрежата

    Някои хора си мислят, че като е старо е много ценно, независимо от състоянието.
  6. F

    Съвет за избор на пушка

    Аз, само не разбрах какъв е модела на Вайрауха.
  7. F

    Съвет за избор на пушка

    За още 100лв отгоре мога да дам перфектен Вайраух 77(Идентичен е с 97цата). И ще е сто пъти по-добре от Дианите.
  8. F

    WEIHRAUCH

    Аз. Преди месец отварях нова 30ка за чистене, миналата седмица също отварях такава нова. И в двата случая нямаше чак толкова много смазка за чистене. Но миналата година отворих други две, бяха закупени като втора употреба и си бяха доста мазни. Според мен няма смисъл, но все пак ти си решаваш...
  9. F

    Съвет за избор на пушка

    Мойта HW77 стреля 272-276м/с с чашка 0,51гр и оригинална пружина. Така че, може да извади и 19 джаула. Недостатъка който най-много ме дразни, може би и аз не съм свикнал на такава пушка е самият и баланс. Тежестта пада напред и ми понатежава самата пушка. Всяка една пушка с чупеща цев ми идва...
  10. F

    Haenel 312 , 311

    След голямото търсене на приклад от стара карабина това е резултата. Една по-различна 310ка.
  11. F

    Избор на въздушна пушка

    И от Изброените 40 пушки поне 20 са мои сигурно... Така, че критерия пак не е точен
  12. F

    Feinwerkbau 300s и universal

    300 е няма на снимката другите са 300S, най-долната е 300 junior. Имам и 300 ама трябва да се ровя да я изкарам и снимам. И там има няколко разновидности, засичал съм 300С да има щампа само 300...
  13. F

    Feinwerkbau 300s и universal

    Ей ги нагледно и трите модела.
  14. F

    Anschutz PCP Rifle

    Да, май е клапана. Може ли да ме насочиш към някого, който ще успее да го направи независимо от цената?
  15. F

    Anschutz PCP Rifle

    Да, така е. Може би някой се е сблъскал с този проблем, и е намерил друго решение. Ето така трябва да изглежда здравото.
  16. F

    Anschutz PCP Rifle

    Звъннах и говорих с тях. Пратих им снимка и казаха, че го нямат в момента. Това което е на снимката ми се струва нещо дебело. Това уплътнение което имам аз е някакво много тънко и нестандартно. То и аз не съм толова в час какво трябва да е точно.
  17. F

    Anschutz PCP Rifle

    Здравейте. Има ли от къде да се закупи това уплътнение за Аншуц 2002? Или да се направи друго, ако е възможно разбира се.
  18. F

    Обяви от мрежата

    Air arms изобщо не съм виждал даже. Валтери минаха няколко през мен. И аз силно съм привързан към Вайраух в цивилния клас, но в България Кометата е на почит. Чак гледам, че всеки предлага Комета да си закупи който търси. А истината, че втора употреба Вайраух и хиляди пъти по-добра от нова...
  19. F

    Обяви от мрежата

    В Германия са много ценени. Не само този модел, а всички модели на Вайраух. Примерно преди 2 седмици ми предлагаха HW30s втора употреба за 180 евро. Hw50s са ми предлагали за 230 евро. Когато има пакет от няколко пушки и сред тях има Вайраух, винаги го оставям. А и тези, от които ги купивам...
Нагоре