Резултати от Търсенето

  1. MALIN

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    При супериор лайнера стандарт ти е било зле при леките слъгове hn 28, 30 грейна защото скоростта е много висока-295 м.с При мен с 50 см стандартен лайнер с hn 28 грейна и скорост 270 м.с ги прави дупка в дупка
  2. MALIN

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Днес от павката си купих чисто нов wildcat compact 6.35 Видях отвора там където се слага пълнителя и светих и с фенерче дори Вътре няма нищо Кух отвор Пушката стреля супер??????
  3. MALIN

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Колеги , някой да има snowpeak p35 , да сподели въртял ли е редуктора да работи на повече барове, слагал ли е по твърда пружина , това с цел увеличаване на мощността и ако да какви са резултатите ? Предварително благодаря за евентуални отговори
  4. MALIN

    Vulcan 3 25кал или fx-impact-m3 25кал

    Радвам се , че има вече такива състезания и в България.Лека полека ще ги стигнем американците , даже и надминем , въпреки бедната ни (поради управляващите) държава.Браво на организаторите.Хобито е страхотно и печели постоянно нови членове.С оглед на различното финансово състояние (едни са с по...
  5. MALIN

    Vulcan 3 25кал или fx-impact-m3 25кал

    А си задайте и въпроса , защо ники гадняра има вуккан три 3 пушки и в трите калибъра
  6. MALIN

    Vulcan 3 25кал или fx-impact-m3 25кал

    Не случайно Павката шамана по горе пише "Айде сега ще ме вкарвате в друг филм" Той е стрелял и с двете нека каже коя е по точна пък после ще видим кой се заяжда А съм сигурен че ще има и коментари след днес в Банево. Ще ги чакам довечера с нетърпение а и бих дошъл но нямам кола имам само...
  7. MALIN

    Vulcan 3 25кал или fx-impact-m3 25кал

    Няма шанс Вулкана е много по точна пушка
  8. MALIN

    Benjamin Bulldog 357

    Супер Ми значи трябва се смени пружинката на пълнителя с по корава за да може да превърта проектилите
  9. MALIN

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Вечер на по голямо здрачаване силуета се вижда но кръста на оптиката не Включвам подсветката и става ВСИЧКО КОЗ
  10. MALIN

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Вечер на здрачаване винаги ползвам подсветка(vector taurus 5-25x56 Без подсветка една оптика е безсмислена
  11. MALIN

    AEA оръжия

    И аз го гледам с интерес Мани че си е карък ми е и супер некадърен
  12. MALIN

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Хмм Интересно, кажи , назови ги и ще ти я пратя Ники за оптимизиране
  13. MALIN

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Ники на умарекса може ли нещо да се тунингова Той е с редуктор на 206 бара(работи перфектно) , няма нужда да се разпробива цев и трансферпорт , защото пушката няма дотиквач а въздуха си идва отзад през целия голям отвор 13 мм , минава през пълнителя за двата слъга(без пълнител в пушката неможе...
  14. MALIN

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Тия китайци взеха правят страхотни пушки
  15. MALIN

    Може ли да ми предложите пушки с помпа 6.35 до

    Walther reign m2l 6.35-70 джаула Неразличима от нова Пушката е на една кутия слъгове Супер компактна, с дълга цев-60 см Много точна-цев лотер валтер много здрава и красива пушка Пълен комплект с оригиналната кутия, щуцер за зареждане и пълнител Цена на магазина-1675лв Моя цена-750 лв
  16. MALIN

    РАЗХОД ВЪЗДУХ/ГАЗ, СПОРЕД ТЕМПЕРАТУРА,КАЛИБЪР, МОЩНОСТ

    По време на целия разговор идеше реч само за един въпрос Най просто Пушка с регулатор Температура примерно 20 градуса с едно пълнене прави примерно 40 регулирани <span class="corrected">изстрела</span> докато налягането падне до баровете на регулатора При температура 40 градуса вече ще прави по...
  17. MALIN

    РАЗХОД ВЪЗДУХ/ГАЗ, СПОРЕД ТЕМПЕРАТУРА,КАЛИБЪР, МОЩНОСТ

    Така колеги Сърдечно благодаря на всики за участието и съдействието но най юного на колегата пеко Всичко е АБСОЛЮТНО ясно , че с увеличаване на външната температура се увеличава и разхода на въздух за еденица изтрел Темата преключена Чука е уникален
  18. MALIN

    РАЗХОД ВЪЗДУХ/ГАЗ, СПОРЕД ТЕМПЕРАТУРА,КАЛИБЪР, МОЩНОСТ

    Да разширяват се ясно Но не отговори колега пеко конкретмо на въпроса увеличава ли се и разхода на въздух за <span class="corrected">единица</span> <span class="corrected">изстрел</span> с увеличаване на темперетурата и то при пушки с регулатор и защо Моля за обяснение То е ясно че и в пленума...
  19. MALIN

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Не , колега АБСОЛЮТНО НИЩО нямам против калибрите 5.5 и 6.35 , просто сз с тия дебели оръсти като бръкна в кутииката с чашки или слъгове на 5.5 и 6.35 ми е зор да извадя от кутията проектил Гуми ми се в рецете То и малко при 7.62 е подобно но не баш така Затова При 50 вече е друго Докато при...
Нагоре