Резултати от Търсенето

  1. Stefan.hs

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Какво е gabco.uk ? А да кажем отиде до митницата .. какво следва после ? Предполагам вътрешна митница ? ( в Хасково има )
  2. Stefan.hs

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Ако поръчам от Алито , продукт с цена над 50 евро . Ще дължа ли мито ? Ддс ? П.п. Намерих тази статия , но е от 2016-та .. и незнам колко е актуална! “За пратка до 30 лева не се дължи ДДС, между 30 лева и 150 евро от страна извън ЕС се начислява ДДС 20%, над 150 евро – ДДС и мито, като митото...
  3. Stefan.hs

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравейте . Това нещо дали е паднало от пушката ? Комета 400 . Намерих го в калъфа на пушката .. :confused: а така на пръв поглед ... не забелязвам някаде нещо да липсва ..
  4. Stefan.hs

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Пейзажи , диви животни в НЕподвижно състояние (не като летят или се движат) може би портрети ... имам от тези евтини стативи .. вършат работа горе долу . Бюджет около 300 лв . Тамрон и сигма .. не ги знам много . А трябва да са задължително със фокусен мотор в обектива . Защото тялото няма...
  5. Stefan.hs

    Фотоапарати и мобилни телефони

    :cheers:Здравейте ! Има ли във форума любители фотографи .. с тяло Никон ? Че имам един стар д5100 .. с 18-55мм китов обектив . Но ми се иска и малко ЗООМ да имах . Та се чудя дали си заслужава да дам повече пари за 70-300? Или да купя по евтиния вариант 55-300 или 55-200 ? Знам че си има...
  6. Stefan.hs

    COMETA - хубавите испанки.

    Да .. ясно ми е че е от пружината . Но си мислех че може да намалее малко или много , поне да остане само от пружината трясака :) Но май 90% идва от пружината .. и тея 10% намаляне на звука , няма да промени много нещата . Мерси .. :)
  7. Stefan.hs

    COMETA - хубавите испанки.

    Има ли вариант да се изработи заглушител за ПП ? Или да се купи готов от някаде ? :sniper2:
  8. Stefan.hs

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    3-9х40 ми е над бюджета :| поне като ново . Има модел 3-9х32 , но за него от никой нищо не чух . Дали е достатъчно здрав като големия си брат . Тъкмо се канех 4х32 да поръчвам .. но май ще се откажа и от него . Не искам да се играничавам до 40/50 метра . А други фиксирани на Леаперс май няма . В...
  9. Stefan.hs

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте ! Някой който използва 4х32 на леапърс , може ли да ми снима мишена ( А4 лист ) на 30-50 метра . Да се ориентирам колко приближава . Благодаря предварително !
  10. Stefan.hs

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Мерси колега ! А още използваш ли оптиките ? И този обикновен моноблок на липърс , има ли разлика от китайския обикновен моноблок ?
  11. Stefan.hs

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Толко чакане да пристигне пушката .. има/няма 150 чашки да сам изстрелял .. и ти уби всичките ми надежди :| Е така за добро утро с кафето :Д П.п. Май ще е по-добре фиксиран .. 4х32 Hawke или Leapers https://www.sotisbg.com/products/4162...
  12. Stefan.hs

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Пак стигнахме до кривара круша .... тя дампата е колкото оптиката , а оптиката заедно с дампата става почти колкото пушката. Мисля , че има доста хора във форума със такава пушка . Нека кажат как е при тях ... Или да си взема 4х32 , поне ще е една идея по здрава , като е без зуум .
  13. Stefan.hs

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Мисалта ми беше дали ще държи ? Без да се налага да купувам дампа монтаж . А за 30 лв разлика , по добре да си взема 3-9 то , и да си стрелям и на близо и на далеч . Ако ще държи ...
  14. Stefan.hs

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте ! Спрял сам се на две оптики .. ако може да помогнете , кое е по-добро . Или да предложите нещо друго в ценови диапозон около 150 лв ! Ще се монтира на Комета 4,5 мм с ГП . П.П всъшност за 4х32 сам чувал че е добре .. и че става за кометката . Но ми се иска да си има малко повече...
  15. Stefan.hs

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Демек да разбирам че със 100 йардов ,на 30/40 метра няма да мога да стрелям? То този 35 йардов , си гледаше доста добре и на 10 и на 60+ метра .. Явно във бистротата не играе много роля , това на колко йарда е . А щом си гледа добре на всякаква дистанция .. кое ще ми пречи със 100 йардов да...
  16. Stefan.hs

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте ... при моделите на леаперс , йардовете .. какво точно показват ? Примерно със 100 йардов , при по близки дистанции , няма ли да гледа бистро ? И обратното . 35 йардов при по големи дистанции .. ?
  17. Stefan.hs

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Готово :) справих се ! За има няма 30 мин , с помоща и на дъртия :Д стана работата :) Благодаря “hidden” :)
  18. Stefan.hs

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    То след такъв отговор .. и клип не ми трябва :) благодаря много .. мисля че разбрах . Но днес сам самичак и няма да се заемам съвсем сам . Последен въпрос . Какво мога да се прецака ? И може ли някой да се рани ? Риск нещо да фръкне , да се изгуби и по лошо да рани някой ? Освен тази сачма ..
  19. Stefan.hs

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Амии .. май ще търся някой от града да може да го направи ... или ще си седи просто така . И каквото стане вече ... мерси
  20. Stefan.hs

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Здравейте ! На скоро се сдобих с Комета 400 с ГП. И след като писах в друга тема .. разбрах че трябва да я разглобя и да я почистя .. но КАК ? Разглобяването едва ли ще ми е трудно , но .. сглобяването ? Ще ми трябва ли нещо по специално .. примерно за притискане на газовата пружина за да я...
Нагоре