Резултати от Търсенето

  1. luis vu

    PCP на МЕТАН - споделяне на опит, проблеми, решения...

    тъй като си направих компресор който се захранва от бутилка,не ми беше проблем да пробвам всички газове . азот -в стрелбата разлика с въздуха не се усеща резервоари и клапани не се цапат и не корозират (за всички газове важи , а и няма конденз )2 кубика са 5 лв аргон - по тихо и по слабо...
  2. luis vu

    форумни тревоги

    всяка бутилка с п работно над 250 бара може да се напълни с метан . нужна е пълначка(нова около 40 лв)и кранче или тапа за запушване на пълнещият маркуч докато се налива метан .аз съм със тапа .тъй като не са се появили идиотски законови ограничения си пълня метан без никакви проблеми . само...
  3. luis vu

    форумни тревоги

    няма проблем за безопасността. всичко ми е на метан . за проба срелях без съчма срещу горелка излизат само малки пламъчета зад горелката . нищо опасно . на метана гадното е че на студено няма мощност нито едната .300 бар работно се тества на 450 бар ,а се изчислява за 700 . годна проверена...
  4. luis vu

    форумни тревоги

    всички части от спирачни системи вкл и маркучетата са смятани на 400 бар работно . 700 цилиндърчето трябва да издържи . усилието върху него ще да е 1200 1400 кг .зависи от диаметъра . не е проблем да се натисне толкова . медна капилярка запоена с калай във друга медна тръбичка дъжи на 450 бар...
  5. luis vu

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    да , кутията се нагрява . до 250 граадуса . потапя се във врящо двигателно масло .не ползвано разбира се . и внимателно с огъня че при такава температура маслото лесно се запалва . цевта не се грее. по възможност се охлажда . и се набива бързо . преди да се е стоплила от кутията
  6. luis vu

    Моят автомобил.

    колата служи да ми премести гъза от т. а до т. б . колкото по ефтино толкова по добре.
  7. luis vu

    Моят автомобил.

    250 лв не е ли безумна цена . на сузукито ремъка е 15 лв а ролката 8 . когато караш на газ пробега на маслото се удвоява ., на мен ми се е запушвал маслен филтър от много километри ,добре че имам манометър за маслото . иначе ша иде двигателя. който няма манометър наистина е по добре да сменя...
  8. luis vu

    Недоволни или измамени

    в моят случай хлебарките си бяха повод . зщото програматора си беше здрав .те само са отворили ,видяли хлебарка ,и затворили. не са и опитали да сложат диагноза . МОШЕНИЦИИИ.:D
  9. luis vu

    Недоволни или измамени

    малко бяха . за тях трябва от целият блок да събера и пак ша са им малко
  10. luis vu

    Недоволни или измамени

    То мойто не е баш за тук ама да се оплача Купихме си микровълнова от техномаркет.спря да работи една семица преди края на гаранцията .очевидно повреда в магнетрона или умножителя на напрежение.. оставих я в сервиза откъдето ми се обадиха след 4-5 дни и ми казаха че е изгорял програматора.но...
  11. luis vu

    Русенска група - DANUBE POWER

    хайде де ще очаквам с нетърпение. боби като гледам си увеличил арсенала ,честито
  12. luis vu

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    за моторният трион трябва здаво дървено менгеме .в апартамрнта няма. а дивата круша ша ти я дам на теб да я търкаш с триона . твърда е на дърводелец излизат мебелисти , те работят с пдч и нямат банцизи колкото и да ти е странно.
  13. luis vu

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Ха здравейте и за много години .!здраве ,пари и точен изстрел за всички!! Дебното ми проблемче е :търся банциг да ми отреже парченце от талпа на триъгълник .талпата е 60 мм и със зеге не става .
  14. luis vu

    Кой каква музика харесва?

    Някой може ли да ми каже каква марка беше онази музика дето я носиха на язовир Копринка тази година ?? Беше по малка от бутилка кола но невероятно мощна и с многи чист звук. предварително благодаря ако някой се сети:cheers:
  15. luis vu

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    докато си почивахме на пирина се получи това . и не се смейте че ако всички бият само десетки че се наложи увеличаване на дистанцията ;D пушката е 16 джаула.стрелба от опора на голям объл камък.оптика 10 по 40.
  16. luis vu

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    вмагазина не обясняват .там продават. премълчават,не знаят ;D, или направо лъжат.не е важно да си доволен а да продадат.инфо само от патили . бих те посъветвал да не се занимаваш с помпа а направо да си вземеш водолазна бутилка и пълначка за метан .хем е без паари ,метана ,хем вдига мощността...
  17. luis vu

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    да се чуди оня дето ще си поръча тия 1000 броя . аз парите си ги искам веднага ;D
  18. luis vu

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    детайла е лесен за изработка на универсален струг . разправия е полирането . отнема поне половин час за бройка . за серия от 20 бр сигурно ще може да се продават за 4-5 лева . дали клапана или леглото е полиамид е все едно . стига полиамида да е добре полиран .даже на една пушка сложих и легло...
  19. luis vu

    Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

    ПРЕДЛАГАМ!Нека се удостои! :cheers: Нека ! беше супер среща . пропусналите могат само да съжаляват.
Нагоре